Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 20 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 306 påmeldte deltakere.

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Signe HoloFossum IF193896
Marte Koldsø SøreidÅs-NMBU Orientering
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering132941
Johanne MoenÅs-NMBU Orientering
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BrendeFossum IF191212
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering170776
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL147583
Christine KureÅs-NMBU Orientering176228
Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering193097
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering412974

D 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Carmen DirroMåren OK203743
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Kristin HellandNydalens SK213657
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Kristina JohansenFet OL66474
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Marie LilandNydalens SK153847
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Oda ScheeleNydalens SK157482
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 15-16 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL168342
Julie BakkeFossum IF186911
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Ingrid HasaasFossum IF195946
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Pernille KatlaFossum IF191341
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte MarkussenAsker Skiklubb200100
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Maren NorderudTyrving IL188841
Ragne NorrudFossum IF143035
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK202076
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Linn Mei WaalerMåren OK204558
Ragne WiklundNydalens SK413026

D 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Anine HallénNydalens SK207659
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb199888
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Hedda VonenLillomarka OL193107
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593

D 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Sigrid AlexandersenFossum IF210053
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611
Karen BjergaardNydalens SK180935
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Hege Ynn JødalBækkelagets SK184303
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb207590
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Maria BrodinFossum IF94472
Elise EgsethNydalens SK152510
Linda FredhMåren OK184147
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Marion Huber KaasNydalens SK145077
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520
Iliana IlievaHalden SK173098
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Cristina LuisNydalens SK170785
Tone Bergerud LyeTyrving IL192575
Sonja MörskyLillomarka OL84608
Anne M Hausken NordbergNydalens SK201418
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Marianne Solberg StrandseterTyrving IL211372
Ida TangenNydalens SK487970
Melissa TroutNydalens SK177949
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605
Guro VassendFossum IF160719

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Marit B. EithunNittedal OL192163
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Marit-Elin IdenOK Moss176256
Anne MadslienNydalens SK157122
Kine OddenØstmarka OK203777
Cathrine PalmgrenNordre Follo Orientering98613
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Mona StrandMåren OK197992
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Ingjerd VestengenLillomarka OL485688

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jessica KathleMåren OK400193

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK179359
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering191110
Sondre OlaussenOppsal Orientering192205
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb157497
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering209824
Arthur BrunborgNittedal OL3630829
Magnus EndresenMåren OK
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Andreas GjetangerMåren OK197814
Gjermund IhlebekkOK Moss175980
Simen Rønning JohansenMåren OK89684
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Ask OlaussenOppsal Orientering192134
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186910
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Erlend BørliFossum IF171140
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Johannes HalvorsenNydalens SK186078
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Isak JonssonNydalens SK204677
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Alexander SmebyNydalens SK191203
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159
August Syrdal ØenHeming Orientering187011

H 15-16 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Peter Andreas GisholtFossum IF198904
Kasper Harlem FosserHeming Orientering195708
Sondre Kvalø HaugFet OL213465
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering153168
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering202997
Oliver Wallin HigginsTyrving IL185097
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Truls Wegner HodtFossum IF160836
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496
Sindre Vestengen LianLillomarka OL197711
Lukas LilandNydalens SK199282
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Einar MelsomFossum IF183652
Markus Månum MoenMåren OK186874
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Joar OldernesLillomarka OL411075
Andreas RambergØstmarka OK207518
Knut SelstadFossum IF178217
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Emil StørmerFossum IF214741
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Olav TorgersenBækkelagets SK127099
Jesper UgedalØstmarka OK187078
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H 17-18 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK192147
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Martin Borge HeirFossum IF174826
Tarjei HoloFossum IF203231
Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL199497
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Jostein TandbergNydalens SK172203
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492
Magnus WølnebergTyrving IL193113

H 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn André AaslundFet OL168343
Runar BjørhovdeBækkelagets SK160339
Vetle ChristiansenRaumar Orientering63823
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Oskar StørmerFossum IF209002

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF196861
Felix BreitschädelBækkelagets SK210150
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Sverre Huber KaasNydalens SK80133
Jørgen MadslienNydalens SK157150
Daniel ManiaÅs-NMBU Orientering212348
Borger MelsomFossum IF199998
Anders NordbergNydalens SK181232
Térence RisseNydalens SK
Sindre RønningFossum IF200008
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Leif StørmerFossum IF203638
Anders VisterNydalens SK209926

H 40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering146571
Magne AasAsker Skiklubb152220
Arild AndresenFossum IF165904
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Harald BakkeFossum IF89475
Audun BjerknesMåren OK80098
Håkon BørliFossum IF191200
Lars Petter EndresenMåren OK
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Einar GisholtFossum IF134846
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Stein H. HagenFossum IF206289
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb199999
Christian JomaasFossum IF191345
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Trond MyhreFossum IF191338
Svein NygårdLillomarka OL193090
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Øystein RappRaumar Orientering124868
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering483399
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering146576
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering167705
Bjørn Henning GrandalTyrving IL205395
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering158106
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Øystein HoloFossum IF84871
Ove Kristian JødalBækkelagets SK184315
Frode KamsvågTyrving IL199499
Kjetil KarlsenOK Moss176327
Morten KarlsenMåren OK400006
Børge PedersenNydalens SK194140
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AasheimOppsal Orientering211645
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Stein TurtumøygardMåren OK312743

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethIL Koll186069
Erlend BakkeFossum IF211772
Martin Kjos BarkenæsFet OL132726
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering207748
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Håvard EndresenMåren OK204774
Malin GjetangerMåren OK213106
Jørgen Rønning JohansenMåren OK97865
Mari KallesonOppsal Orientering206250
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering191207
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering184397
Eskil OlaussenOppsal Orientering212351
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering194896
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219

Annonser

IOF Eventor