Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rekruttenes o-dag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rekruttenes o-dag
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 13 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 158 påmeldte deltakere.

N-åpen (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering204597
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Selma BekkelundGjø-Vard OL154277
Malene BerstadHeming Orientering191354
Silja BerstadHeming Orientering211293
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL212386
Gina BrevikØstmarka OK212046
Guro BrændenLillomarka OL187182
Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL212702
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL212827
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Ida GammelmoHadeland OL180159
Tiril GammelmoHadeland OL203444
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867
Eira Harbo-HaaseRøyken OL
Alma Rygh HoltenNydalens SK220803
Amanda HåkonsenRøyken OL
Mats JohnsenRøyken OL212035
Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL203610
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Synne KjernsmoRøyken OL178071
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering175844
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Magnus MolundTyrving IL71545
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Sondre NæssAsker Skiklubb212655
Martin Nøst-HeggeRøyken OL67399
Ina E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering211169
Bendik Horgen RasmussenRøyken OL212920
Amund RekveOppsal Orientering188827
Sina RekveOppsal Orientering60999
Torkel RekveOppsal Orientering188834
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Aurora RiddersethRaufoss IL Orientering
Hermine Rønning-PedersenRaufoss IL Orientering
Alfred Berglund SandeRøyken OL212828
Halvor Romundset SandelienOppsal Orientering60922
Solveig Romundset SandelienOppsal Orientering60922
Veronika Vikhamar SchulerHeming Orientering213327
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Maja WangNydalens SK197505
Erik Isaksen WestgaardFossum IF213006
Maren WinsvoldØstmarka OK212502

D 10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inga Bøyum SmithÅs-NMBU Orientering213189
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Johanne Terland GundersenHeming Orientering213615
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Amalie Krøger JemterudLillomarka OL
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering184397
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Signe Fluge UllebergHeming Orientering213575
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Vivian ZwickHeming Orientering211884
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Berglund SandeRøyken OL211690
Eileen BjanesTyrving IL210911
Morten FjellRøyken OL212850
Ine Amalie FjærRøyken OL212891
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Marie KvarmeRøyken OL183830
Sara MolundTyrving IL204768
Andrea OpsahlRøyken OL212890
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Kristine SolbakkenTyrving IL211334
Malin SveenBækkelagets SK
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve ArnesenNordre Follo Orientering
Ella BerstadHeming Orientering157141
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192

H 10 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL212285
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Even LienGjø-Vard OL187269
Tobias Tronbøl LiumFet OL177962
Elias MosletFossum IF213097
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Jens Sogstad-TønnessenFossum IF213192
Nils Sogstad-TønnessenFossum IF213443
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Olav SpetalenHeming Orientering213324
Vegard Sølvberg-ØienRøyken OL213036
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Jørgen Terland GundersenHeming Orientering204672
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Torjus Hoel BjoråIL Koll213216
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Ola KjølstadRøyken OL203308
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Eirik NæssAsker Skiklubb211975
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip Lehmann RomørenFossum IF2118121
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll185863

H 12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Juell LarsenTyrving IL176125
Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering204852
Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK221165

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering151314

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK168391
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Linn Mei WaalerMåren OK212721

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering165270
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200475
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Simen Koll-hansenRaufoss IL Orientering
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering217168
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Jesper UgedalØstmarka OK187078

D 13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL203464
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Celine YtternesNordre Follo Orientering193099

H 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612

Annonser

IOF Eventor