Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Knut Valstads Minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Knut Valstads Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 3 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 733 påmeldte deltakere.

N-åpen (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malene BerstadHeming Orientering191354
Silja BerstadHeming Orientering211293
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering66842
Aksel EideBækkelagets SK204533
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Malin GjetangerMåren OK213106
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Alma Elise HildrumLillomarka OL201934
Cora Helene HildrumLillomarka OL181028
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK211283
Jørgen Rønning JohansenMåren OK97865
Mari KallesonOppsal Orientering206250
Kristoffer KatlaFossum IF203225
Even LienGjø-Vard OL187269
Sondre OlaussenOppsal Orientering192205
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK203228
Ingeborg Kinck RannemFossum IF215067
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering191388
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering192707
Erlend SommerheinOK Horten204608
Ingeborg StenvoldÅrvoll IL153899
Ole Ulseth SylteFreidig180719
Synne Syversen GihleOppsal Orientering174120
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Elen WoxholtÅrvoll IL162151
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersTyrving IL212783

D -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Julie AndersenNydalens SK208659
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Nora Christine HansenRøyken OL67390
Maja Mo HjelsethNydalens SK157136
Signe HoloFossum IF193896
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

D 11-12 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering157141
Mari BrendeFossum IF191212
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Morten FjellRøyken OL212850
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Selma FærdenNordre Follo Orientering157517
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering170776
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL147583
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Marie KvarmeRøyken OL183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Mille MartinussenFossum IF166984
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering180261
Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering175050
Eline SchjervenLardal OL192960
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering215085
Frida SolsrudNydalens SK187089
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Pia Young VikNydalens SK157737
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering412974

D 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK175785
Carmen DirroMåren OK203743
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Elin FløLillomarka OL177513
Theresa FürstenbergNydalens SK168927
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Tuva Eik HaaveOppsal Orientering184506
Kristin HellandNydalens SK213657
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL144612
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Kamilla LomeHamar OK189071
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Inga SandvoldTynset IF154056
Oda ScheeleNydalens SK157482
Silje SlungaardTyrving IL195891
Mona Ulseth SylteFreidig131398
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Julie Elisabeth ÅbyholmFossum IF204118

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb168813
Silje Berner MyhreFossum IF187025
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Mina SchjervenLardal OL154292

D 15-16 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL168342
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Ingrid HasaasFossum IF195946
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Pernille KatlaFossum IF191341
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anine LomeHamar OK195757
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Lotte MarkussenAsker Skiklubb200100
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Maren NorderudTyrving IL188841
Ragne NorrudFossum IF143035
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb124882
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Guri SandvoldTynset IF137334
Hedda SkatvedtRaumar Orientering179400
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Emilie Sommerstad VeeTyrving IL139630
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Heidi Therese WiestVang OL173253
Ragne WiklundNydalens SK413026

D 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna E. AndersenEiker OL201655
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Lisa JørandliGjø-Vard OL62496
Else Kristine LienLøten o-lag96177
Kristina LärfarsNydalens SK193121
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Ane Næsset RamtvedtTyrving IL68525
Kaisa Svergja RustadRaumar Orientering184454
Inger Anita TollehaugEiker OL181862
Susanne TveteråsNydalens SK172053

D 17-B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Hege Farnes HildrumLillomarka OL179998
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68592
Ping OuyangØstmarka OK181679
Cathrine PalmgrenNordre Follo Orientering98613
Anne RusteLillomarka OL197515
Marianne Solberg StrandseterTyrving IL211372
Monica SyrdalHeming Orientering80770

D 17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BernerFossum IF207831
Ina BlågestadIndre Østfold OK174018
Lene FinkenhavnNittedal OL205926
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994
Marianne Granum HelsvigNydalens SK137004
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Kristin Kinck RannemFossum IF214980
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Grete SkotteFossum IF179795
Kristin TjernshaugenOK Moss190570
Eline Lund WestgaardOppsal Orientering408844

D 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Åse BerganNydalens SK124887
Anne EikenKongsberg OL190660
Åshild Faller RåheimFet OL153842
Astrid FiskumTyrving IL180302
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Siri GrandalTyrving IL180139
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Siri MoholthKongsberg OL180239
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Maiken SandbergNydalens SK191080
Hedda VonenLillomarka OL193107
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK145312
Helena ÅsbergSarpsborg OL191634

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611
Ragnhild HjermstadFossum IF157480

D 21 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Thalia BertschingerNydalens SK207828
Elin BjervaLarvik OK180000
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Ragnhild HagaRaumar Orientering487822
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Anne Larsson HovindRaumar Orientering153833
Marit IsachsenAsker Skiklubb181993
Emma JohanssonFredrikstad SK198042
Cristina LuisNydalens SK170785
Marte NarumNydalens SK200006
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Louise OramNydalens SK197974
Belinda Jørandli RudsengenGjø-Vard OL62495
Camilla StridsklevTyrving IL169675
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK96427
Selma TonjerNydalens SK96426
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 35 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF145372
Elin Cathrine HagenHalden SK88606
Eszter HorvatiTyrving IL39042
Siri StørmerHeming Orientering204745

D 40 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Paula BerstadHeming Orientering480250
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Karianne KatlaFossum IF202987
Bodil NordenströmFossum IF191346
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879
Berit Sofie WiklundNydalens SK197849
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb157991
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 45 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringTyrving IL186189
Åshild FlatebakkenTyrving IL181109
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Eldri HoloFossum IF193878
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Jeanette KohtAsker Skiklubb190000
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
Eva Lill KvisleAsker Skiklubb203000
Mona LomeHamar OK190329
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Kari MadslienNydalens SK201959
Trine OldernesLillomarka OL168298
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Astrid Kristin RuudNittedal OL130705
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Kjersti VestengenHamar OK143209
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb124954
Ingeborg ØderudModum OL202160
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Torun DyrkornEiker OL185988
Trude FixdalIL Koll190628
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Toril HallanLillomarka OL180923
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb198723
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Randi NicolaisenAsker Skiklubb138776
Anne Kristine NorderudTyrving IL186086
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Ingvill SommerstadTyrving IL193119
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tove StrandMåren OK400534
Kjersti StræteRingerike OL79007
Eva SyversenRøyken OL96705
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Anne C TurterNydalens SK89472
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeTyrving IL200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Ingrid Opsahl BredesenFossum IF206917
Berit DanielsenTyrving IL159502
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Randi NilstadTyrving IL159514
Sidsel NørstebøTyrving IL211370
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Anne SørumRingsaker OK89547
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

D 60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BillingsøEidskog OL175972
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Nina KolbergTyrving IL159520
Elle M. MelbyeHeming Orientering152600
Inger TiltnesTyrving IL87058

D 65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn EllefsenTyrving IL208927
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Inger LindløvOK Moss183670
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Kjersti ThoStabæk IF87562
Nora UrsinFossum IF89391

D 70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Onelma BlomhoffHeming Orientering87021
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Tea ForbergRond OL69017
Inger HalckMåren OK206549
Aud Margret KirkhornMåren OK127285
Lajla TidemannGjø-Vard OL98487
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 75 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765

D 80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva FixdalHeming Orientering203425

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage FosstveitRaumar Orientering79791
Mathias LinløkkenØstmarka OK203514
Håvard Rekve LianFossum IF186267
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Theo Winsents SæterMåren OK195570

H 11-12 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Jonas AarsethNydalens SK175830
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb157497
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb188959
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Gaute BerganNydalens SK153564
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Andreas GjetangerMåren OK197814
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Ola KjølstadRøyken OL203308
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Andreas LerøFossum IF178190
Lars LienGjø-Vard OL187270
Mats LindaasElverum OK209963
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb153853
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Vegard Ulseth SylteFreidig145066
Birk Felland SætnanFossum IF146239
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK174099
Herman BrunborgNittedal OL190333
Erlend BørliFossum IF171140
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Sigurd GrevstadFossum IF145614
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Vemund HeierNydalens SK187139
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Isak JonssonNydalens SK204677
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Christopher LadimOK Moss192251
Adrian Gunnar LautererAsker Skiklubb
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Alexander SmebyNydalens SK191203
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK150383

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AndersenNydalens SK208659
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering412452

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Bjelde FossheimMåren OK204777
Lasse Løkken GulheimNordre Follo Orientering91343

H 15-16 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Audun BerganNydalens SK153565
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Sebastian EidemHeming Orientering411523
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter Andreas GisholtFossum IF198904
Oliver Wallin HigginsTyrving IL185097
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Håvard HøymorkHeming Orientering211650
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496
Sjur KvisleAsker Skiklubb205500
Lukas LilandNydalens SK199282
Even LindaasElverum OK202094
Einar MelsomFossum IF183652
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Joar OldernesLillomarka OL411075
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Andreas RambergØstmarka OK207518
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Emil StørmerFossum IF411724
Odin TellesbøØstmarka OK127245
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Olav TorgersenBækkelagets SK127099
Jesper UgedalØstmarka OK187078
Andreas VaageBækkelagets SK158015
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK138798

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Patrick ThomassenModum OL147718

H 17-A kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Andreas AndersenHalden SK142520
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Ole Grini JohansenTyrving IL97558
Robin Larsson HovindRaumar Orientering159004
Haakon IngvaldsenNydalens SK91484
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Justinas MišeikisOslostudentenes IK202980
Eirik W. MoeLierbygda OL195536
Mikael OlaussonOslostudentenes IK159953
John Eivind PresterudFet OL193623
Inge RambergØstmarka OK172946
Magnus RambergØstmarka OK207387
Frode RystadNydalens SK160850
Rune RystadNydalens SK154257

H 17-B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb152220
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering158106
Kjetil HagenAsker Skiklubb206918
Ove HildrumLillomarka OL181295
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Lars Rønning JohansenMåren OK208158
Vegard KvisleAsker Skiklubb202999
Sverre MelbyeRaumar Orientering156600
Thor NorderudTyrving IL188842
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering480175
Tobias R. HyllesethSentrum OK95804
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Jan Vegard RudsengenGjø-Vard OL400980
Tom RådahlTyrving IL159920
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

H 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjerknesRøyken OL188862
Johan BondiAsker Skiklubb125658
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb
Kristoffer NylundEiker OL204771
Marius StrandseterTyrving IL181111
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FjellRøyken OL211494
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK192147
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb143178
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Martin Borge HeirFossum IF174826
Tarjei HoloFossum IF203231
Petter Vangen LunåsmoTynset IF152308
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Peder Hornseth NygaardNittedal OL154219

H 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Harald AasheimBækkelagets SK157763
Simen BordalFossum IF92339
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Oskar JensenNydalens SK483534
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Håvard WedegeFossum IF154702

H 21 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Lars Ivar AarsethNydalens SK204849
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Cyrill BaumannOLG Thun
Håvard BergetFredrikstad SK86274
Vetle ChristiansenRaumar Orientering63823
Bjørn EkebergTyrving IL201413
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Øyvind GløersenNydalens SK172114
Stein H. HagenFossum IF206289
Eirik Jansson HaverstadNydalens SK201949
Lars Steinar HefreBø OL144281
Sigur HeggedalKongsberg OL202187
Marius Borge HeirFossum IF206902
Martin HosetNTNUI184647
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010
Knut Harald HyllesethSentrum OK130750
Espen JakobsenTyrving IL156843
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Borger MelsomFossum IF199998
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL155095
Thomas NipenNydalens SK197815
Morten Nilstad PettersenTyrving IL150597
Dag Steinar RagvinBø OL89663
KyongSa RiNydalens SK169009
Stefan RingOK Löftan199548
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering129688
Vegard SagaTyrving IL207865
Torbjørn SagbergTyrving IL185842
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Henning SpjelkavikTyrving IL184661
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Leif StørmerFossum IF203638
Anders TiltnesTyrving IL159512
Øyvind WatterdalHadeland OL71481
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 35 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering176229
Magnus NordbrødenHalden SK153841
Ivar SeierstadIL GeoForm130676
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066

H 40 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Frode BakkehøiØstmarka OK205393
Audun BjerknesMåren OK80098
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Olav EideOslostudentenes IK146383
Anders FærdenNordre Follo Orientering89765
Anders GrevstadFossum IF168894
Charles HalaasFossum IF209868
Bjørn HaugeFet OL411372
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Pål Christian IngierdBækkelagets SK185198
Hallvard KorenOK Moss84741
Truls KvaaseBækkelagets SK211628
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Gard LindsethNydalens SK203418
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Johan MichelsenFossum IF153897
Trond MyhreFossum IF191338
Erik PaulsrudIL Koll157188
Jørn SundbyLarvik OK411759
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Odin TellesbøØstmarka OK152750

H 45 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Petter AndersenNydalens SK211266
Torgeir E. AndersenEiker OL180929
Arild AndresenFossum IF165904
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Vebjørn BerreFossum IF187022
Håkon BørliFossum IF191200
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Anders FlågenHeming Orientering411539
Christian GrotnesTyrving IL159513
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Olav HasaasFossum IF192554
Trond Sigvald HetlandNordre Follo Orientering79721
Christian JomaasFossum IF191345
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Ole MyklemyrEiker OL200390
Morten RannemFossum IF154160
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ivar Hegbom SmebyNydalens SK153309
Pål SommerheinOK Horten401132
Andreas SylteFreidig182033
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering483399
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827

H 50 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering146576
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Roar ByeModum OL193869
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Einar ForvollHeming Orientering154055
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering167705
Bjørn Henning GrandalTyrving IL205395
Øyvind GrandumIL GeoForm207696
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Morten HeirFossum IF178354
Øyvind HelmersenFet OL201988
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Øystein HoloFossum IF84871
Trond HolterMåren OK412942
Håkon JendalFossum IF214746
Odd Arve LienFossum IF170825
Johan LundeIL Koll206911
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Terje MelsomFossum IF151139
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Gjermund RørenEiker OL173451
Erlend RåheimOK Øst134123
Per SlungaardTyrving IL195672
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Jo WiklundNydalens SK172191
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

H 55 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Hallvard BergTyrving IL203634
Bjørn Are CarlssonFossum IF411525
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Andreas ErichsenNydalens SK170815
Lars-Erik FiskumTyrving IL185823
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Lars HjermstadFossum IF175824
Sören JonssonNydalens SK157510
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Morten KarlsenMåren OK400006
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Rune MoianAsker Skiklubb406011
Lasse NatvigByåsen IL209980
Bengt NiklassonNordre Follo Orientering119607
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Egil RundbergetNydalens SK157483
Per SandbergNydalens SK181026
Don SkantzeTyrving IL186156
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Thor Inge TollehaugEiker OL176152
Trygve TveteråsFredrikstad SK203121
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 60 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Rolf Gunnar BredesenFossum IF207289
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Vidar ElvekrokEiker OL152652
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Bård NatvigNittedal OL176255
Per OsenVestre Akers SK197509
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Alf PettersenTyrving IL159515
Frode SandersenNittedal OL89115
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Arne TiltnesTyrving IL182069
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn80458
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H 65 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Hasse BergstrømTyrving IL87044
Leif BillingsøEidskog OL175999
Olav Frode BråtenAsker Skiklubb183333
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Knut Vidar JohansenMåren OK172117
Dag KaasHeming Orientering87027
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Helge LyeTyrving IL139662
Arne Vidar PedersenTyrving IL202035
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Per ØhlckersTyrving IL199326
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind AasIL GeoForm192608
Helge BjaalandHeming Orientering152655
Klaus EngenEidskog OL77393
Per Anders FlesjøOK Moss79227
Einar HemLillomarka OL156916
György HorvatiTyrving IL87037
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Åsmund JahrDriv IL168487
Knut LindløvOK Moss183686
Thor PalmgrenHalden SK98612
Kjell RøkkeTyrving IL159532
Erling TidemannLommedalens IL168119
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215

H 75 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jappe BlomhoffHeming Orientering87022
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sturle HånesIL GeoForm169036
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Svein F. KvalheimNordre Follo Orientering157735
Harald LundhaugOK Moss201916
Per MeilandLommedalens IL80731

H 80 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Tor E. HenriksenLillomarka OL408859
Einar HoffTyrving IL199325
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Magnar NilsenNordre Follo Orientering78632
Ole SannesLillomarka OL188971
Ingvald SevaldsonIL GeoForm84989
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering408423

H 85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørnulf FremmingHaugerud IF129454

D -12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Varmann AamodtFossum IF
Ine Strømstad BerreFossum IF
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Helene Hoel JomaasFossum IF184481
Hanna RehnNordre Follo Orientering483400
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering181795

H -12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll185868
Marius DybdahlOppsal Orientering204221
Markus FinskudRaumar Orientering188981
Simen Rønning JohansenMåren OK89684
Brita Opheim SauarNydalens SK154248

N-lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ask OlaussenOppsal Orientering192134

Annonser

IOF Eventor