Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ivar O-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ivar O-løpet
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: lørdag 20 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 305 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF186909
Silja BerstadHeming Orientering211293
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Oda Blom-BakkeAsker Skiklubb
Olaf Blom-HagenFossum IF
Frikk FinsrudAsker Skiklubb160774
Karina FiskumAsker Skiklubb212690
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Mads HanekampNydalens SK207838
Petter HanekampNydalens SK206393
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Håvard Rekve LianFossum IF186267
Silje Lund HovdenTyrving IL174946
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Magnus MolundTyrving IL71545
Sara MolundTyrving IL204768
Una NastadAsker Skiklubb212614
Petter StigeAsker Skiklubb151221
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Martin Tendø ZwaigAsker Skiklubb
Sofia ØhlckersTyrving IL212783

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Henrik RønneTyrving IL

D -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Ine Lohne BoehlkeFossum IF205400
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Signe HoloFossum IF193896
Tuva HøyerFossum IF205543
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Ella BerstadHeming Orientering157141
Eileen BjanesTyrving IL210911
Siren Lohne BoehlkeFossum IF205399
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Hannah MansNydalens SK157489
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Ingeborg Nessøe NordmoenFossum IF212999
Marie SaugestadNydalens SK208017
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF83058
Frida SkurdalNydalens SK152582
Kristine SolbakkenTyrving IL211334
Pia Young VikNydalens SK157737
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669

D 11-12 N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malene BerstadHeming Orientering191354
Helene Hoel JomaasFossum IF184481
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb413055

D 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK175785
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Martha Nesheim KøberNydalens SK172673
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330
Kamilla LomeHamar OK189071
Ea LunøeNydalens SK157156
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb153714
Silje Marie VågeAsker Skiklubb207588
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 13-16 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Ingrid Lund HovdenTyrving IL157037
Silje Berner MyhreFossum IF187025
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BakkeFossum IF186910
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Ingrid HasaasFossum IF195946
Anine LomeHamar OK195757
Lotte MarkussenAsker Skiklubb200100
Maren NorderudTyrving IL188841
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb179999
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Ragne WiklundNydalens SK413026

D 17- B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna AntellRøyken OL44507
Solveig BerganNydalens SK180326
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Elin Fossum RyeAsker Skiklubb143180
Sølvi MartiniAsker Skiklubb153589
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68589
Ingrid SkaarerNydalens SK205516

D 17- C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BernerFossum IF207831
Therese Lohne BoehlkeFossum IF178330
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Marianne Solberg StrandseterTyrving IL211372
Tale Mæhre TorjussenFossum IF

D 17- N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL137004
Vera HalsaaAsker Skiklubb212264

D 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK124887
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Anniken Helland-HansenTyrving IL186237
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb199888
Oda J SikkelandTyrving IL188934
Elise UllernTyrving IL199343
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK145312

D 40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Paula BerstadHeming Orientering480250
Kristin FalkFossum IF177485
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Marit-Elin IdenOK Moss176256
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Bodil NordenströmFossum IF191346
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Berit Grønhovd WiersdalenModum OL188450
Berit Sofie WiklundNydalens SK197849
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Anne DahlNydalens SK192454
Toril HallanLillomarka OL180923
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Ingvild TandbergAsker Skiklubb143537
Alix Young VikNydalens SK89481

D 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger FinstadRaumar Orientering203320
Kjersti ThoStabæk IF87562
Marit VågsnesNordre Follo Orientering165646

D 70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK175830
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb157497
Rolf Andreas BergNydalens SK172735
Gaute BerganNydalens SK153564
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Jonas HasaasFossum IF171908
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Nicolai HusbyTyrving IL217085
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenTyrving IL176125
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Eivind NybergNydalens SK153469
Eirik NæssAsker Skiklubb211975
Even RennemoAsker Skiklubb153945
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 11-12 N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian Nikolai GjessingTyrving IL181020
Simen HøyerFossum IF205548
Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK149918
Simen VågeAsker Skiklubb212140
Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF

H 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Vebjørn Blom-HagenFossum IF144662
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Simen FritznerNittedal OL205387
Andreas Aleksander GjessingTyrving IL170784
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Isak JonssonNydalens SK204677
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Emil MikkelsenTyrving IL199433
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Andreas Hegland SimensenFossum IF186926
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Alexander SmebyNydalens SK191203
Aleksander G. UlvenTyrving IL211286
Lars Young VikNydalens SK186295
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb160762
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 13-16 C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271

H 13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF10022

H 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Audun BerganNydalens SK153565
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Peter Andreas GisholtFossum IF198904
Kasper Harlem FosserHeming Orientering195708
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Einar MelsomFossum IF183652
Alexander Norum MeløysundNydalens SK176328
Knut SelstadFossum IF178217
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Håkon SturødNydalens SK126672
Emil StørmerFossum IF214741
Torjus UllernTyrving IL199342
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H 17- B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb152220
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Boehlke HenrikFossum IF205940
Magnus Espeland KøberNydalens SK191292
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering480175
Fredrik SaugestadNydalens SK208139
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

H 17- C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjerknesRøyken OL188862
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Rognerud BøeFossum IF160451
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Martin Borge HeirFossum IF174826
Sam LunøeNydalens SK177010
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256

H 40 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Harald BakkeFossum IF89475
Nils BerganNydalens SK191246
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Trond BrevikFossum IF197501
Rune EngehultNotodden OL207901
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Einar GisholtFossum IF134846
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF206289
Olav HasaasFossum IF192554
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb199999
Christian JomaasFossum IF191345
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Trond MyhreFossum IF191338
Ivar MølnvikFossum IF157055
Svein NygårdLillomarka OL193090
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 50 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod BøeFossum IF219300
Bjørn Are CarlssonFossum IF411525
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Roy GjerdingOK Moss197796
Lars HjermstadFossum IF175824
Øystein HoloFossum IF84871
Nils HæstadFossum IF191375
Sören JonssonNydalens SK157510
Kjetil KarlsenOK Moss176327
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Terje MelsomFossum IF151139
Roar NydalAsker Skiklubb68592
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Jo WiklundNydalens SK172191
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Morten JohannessenRøyken OL144105
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014

H 80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell H. EriksenFossum IF82227

H 19 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ivar AarsethNydalens SK204849
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Daniel FløtreKongsberg OL193116
Kristoffer JacobsenTyrving IL158056
Rune RystadNydalens SK154257
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Håvard WedegeFossum IF206479
Elias WiklundNydalens SK195554

D 19 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Tone Bergerud LyeTyrving IL192575
Britt Ingunn NydalNTNUI143876
Nicole RagvinNydalens SK154255
Dana B. SteneNydalens SK129539
Siri StørmerHeming Orientering204745

Annonser

IOF Eventor