Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte lag.

D17 (52)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum500002
2Margrethe Wisløff500313
3Synne Strand215533
Asker Skiklubb 2
1Nora Synnøve Woxholth500266
2Ragnhild Løvli207590
3Fanni Jauhojärvi Markussen226299
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Nora Marie Wedege Irgens170486
2Martha Kalvig Skogan215020
3Eirill Pettersen Buvik192119
Byåsen IL 1
1Emma Arnesen195919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Bækkelagets SK 1
1Nikoline Ekeberg Schjerve500047
2Lene Godager Kaas152391
3Tone Wigemyr201417
Bækkelagets SK 2
1Lone Brochmann208706
2Marthe Gløersen184264
3Kine Gulliksen159016
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Thea Dyrkorn181872
3Kristine Berglia208169
Fossum IF 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad197990
2Ragnhild Hjermstad157480
3Kristin Helland-Hansen141074
Fredrikstad SK 1
1Marie Olaussen196727
2Emma Johansson198042
3Heidi Østlid Bagstevold500259
Fredrikstad SK 2
1Rikke Blakkestad Ingesen500116
2Kristin Ottesen199256
3Mia Mathisen Bekhus224532
Fredrikstad SK 3
1Sigrid Saur Modahl183671
2
3
Freidig 1
1Hanne Sandstad206030
2Åshild Kolstad182129
3Karen Oline Kolstad212749
Freidig 2
1Malin Sandstad159550
2Vera Melkild180322
3Maria Ulseth Sylte211561
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad206562
2Elen Katrine Skjerve Bredesen173069
3Mathilde Rundhaug211476
Frol IL 2
1Maren Grande160101
2Gøril Rønning Sund160867
3Kari Svingheim208088
Frol IL 3
1Line Sundsvik144211
2Sara Profors192448
3Randi Johanne Skjerve151290
Halden SK 1
1Ida Marie Næss Bjørgul500306
2Mari Fasting500296
3Anni-Maija Fincke170500
Halden SK 2
1Eva Jurenikova184340
2Bodil Helgerud158822
3Kine Hallan Steiwer181110
Halden SK 3
1Jo Shepherd85408
2Lizzie Ingham216466
3Hanna Fiskum Nordbrøden184267
Halden SK 4
1Helen Palmer190327
2Gina Granstedt193887
3Iliana Ilieva173098
Halden SK 5
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Synne Malene Brække212135
3Karoline Aune194816
Hamar OK 1
1Anine Lome195757
2Sigrid Bjørgen186177
3Dorte Narum181462
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen192628
2Pia Skyttersæter Iversen158426
3
IL BUL-Tromsø 1
1Arntraut Götsch192304
2Mathilde Nordbrøden Skaare79234
3Anne Urset501100
IL Tyrving 1
1Mari Jevne Arnesen500398
2Ida Tiltnes159511
3Oda J Sikkeland501590
IL Tyrving 2
1Helene Lund-Johansen185835
2Åsa Franzen220728
3Anniken Helland-Hansen186237
IL Tyrving 3
1Mari Jellum Helgerud96257
2Solveig Sikkeland501595
3Berit Danielsen220726
Kongsberg OL 1
1Åsne Skram Trømborg180127
2Aurora Moholth155540
3Ingjerd Myhre200004
Kongsberg OL 2
1Anne Willkommen Eiken190660
2Idunn Haavengen167389
3Eline Drage500308
Konnerud IL 1
1Thea Sildnes Baklid187171
2Maiken Økern Hågård203655
3Therese Haare182032
Kristiansand OK 1
1Marianne Andersen170604
2Ida Aurebekk62682
3
Larvik OK 1
1Runa Fremstad216870
2Martine Topstad180812
3Julie Hjortland187327
Lillomarka OL 1
1Siri Kollerud198836
2Emma Eithun Paulsen178188
3Ingvild C. Fleisje183300
Lillomarka OL 2
1Ellen Marie Ariansen100704
2
3
Løten o-lag 1
1Sofie Johansson211191
2Evine Westli Andersen501130
3Emilie Westli Andersen114842
Mo OK 1
1Doris Stien Kaspersen182132
2Hilde Sofie Hansen184159
3Wenche Hjelmseth91313
NTNUI 1
1Audhild Bakken Rognstad181664
2Maren Jansson Haverstad200005
3Linn Hokholt214837
NTNUI 2
1Kristine Fjellanger500166
2Julie Størmer211996
3Sigrid Alexandersen210053
NTNUI 3
1Marte Hoff Hagen222695
2Solveig Blandkjenn97984
3Ingunn Egeberg Vári159662
NTNUI 4
1Gry Granstedt39428
2Ingrid Gulbrandsen193890
3Silje Arntzen207611
NTNUI 5
1Aurora Fossøy62220
2Camilla Öhman208461
3Live Bredholt Jørgensen174588
NTNUI 6
1Ingvild Maalen-Johansen62357
2Karoline Dahl Fosby78037
3Synne Fossøy98004
NTNUI 7
1
2
3
Nydalens SK 1
1Siri Ulvestad206420
2Anine Ahlsand127102
3Anne M Hausken Nordberg500293
Nydalens SK 2
1Ingvil Ahlsand188972
2Marion Huber226171
3Marte Narum200006
OL Trollelg 1
1Line Sølberg160510
2Marit Schmid66733
3
Raumar Orientering 1
1Silje Ekroll Jahren170613
2Dagny I. Lysaker91587
3Lene Kinneberg500291
Sandefjord OK 1
1Ella Arentz Hagen206254
2Signe Bredholt Jørgensen199374
3Maria Prestbøen186139
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Marie Line Furland145700
2Hannah Malmei181468
3Vilde Malmei207629
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Sunniva Omdal196743
2Marthe Svihus224622
3Marit Haavardsholm207630
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse220066
2Kårhild Husby Nordstad195923
3Kristin Löfgren Johansen209821
Vegårshei IL 1
1Karine Vestøl206428
2Julie Nærestad180242
3Synnøve Bråten179370

H17 (79)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Vegard Gulbrandsen500003
2Axel Hoveid207564
3Eivind Øfsthus Gravir201382
Asker Skiklubb 2
1Per Wiréhn192186
2Bjørnar Løvli500286
3Tommy Jauhojärvi226300
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Amund Bø Kongsbakk217137
2Petter Jakola158030
3Espen Samuelsen Skiri207012
Bodø og Omegn IF Orientering 2
1Marius Ekrem Finstad158618
2Bjørn Tore Winther184306
3Svein Henrik Hedenstad96667
Byåsen IL 1
1Ola Berger170612
2Terje Maroni502134
3Øyvind Wiggen155924
Byåsen IL 2
1Brage Jørum181456
2
3
Bækkelagets SK 1
1Rune Olsen193330
2Øystein Kvaal Østerbø500305
3Carl Godager Kaas500299
Bækkelagets SK 2
1Vetle Christiansen217084
2Martin Schälli191456
3Raphael Ferrand188000
Emblem IL 1
1Ivar Lundanes200904
2Kristian Nilsen Sandnes188845
3Erlend Nilsen Sandnes227726
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck500294
2Elias T. Mølnvik211647
3Borger Melsom199998
Fossum IF 2
1Tim Robertson219292
2Olai Stensland Lillevold196772
3Sindre Sandven501119
Fossum IF 3
1Einar Melsom183652
2Erling Hjermstad190677
3Martin Borge Heir174826
Fossum IF 4
1Styrk Hundseid Kamsvåg199496
2Tarjei Holo203231
3Leif Størmer203638
Fossum IF 5
1Oscar Hæstad Bjørnstad197879
2Øyvind Hjermstad221133
3Audun Rognerud Bøe219300
Fredrikstad SK 1
1Hans Petter Mathisen180916
2Håvard Lucasen160833
3Mattias Karlsson210109
Fredrikstad SK 2
1Kristian Dalby500583
2Kjell Arild Karlsen192303
3Audun Bjerkreim Nilsen170605
Fredrikstad SK 3
1Herman Ryen Martinsen197869
2Henrik Ottesen194878
3Per Olaussen79573
Freidig 1
1Håvard Sandstad Eidsmo186037
2Oskar Spets Storhov215145
3Tomas Eidsmo173137
Freidig 2
1Kjetil Mølnvik211357
2Mattis Holt179878
3Lars Owren160424
Freidig 3
1Mathias Vindal203527
2Adrian Opheim203662
3Ole Wanvik Haugen165123
Frol IL 1
1Ulf Forseth Indgaard190906
2Yngve Skogstad180124
3Jo Forseth Indgaard180924
Frol IL 2
1Lars Sandstad Skjeset187219
2Paul Sirum211470
3Martin Vister500292
Frol IL 3
1Stian Sundsvik180793
2Carl Petter Lyngen211600
3Andreas Svingheim Magerøy211401
Frol IL 4
1Oscar Lyngen222709
2Kristian Skjerve Bredesen204300
3
Halden SK 1
1Thomas Natvig Årstad500258
2Magne Dæhli500302
3Olav Lundanes500297
Halden SK 2
1Eirik Kamstrup Hovind200010
2Jarkko Huovila229664
3Morten Jarvis Westergård204669
Halden SK 3
1Håkon Raadal Bjørlo182103
2Knut Aasheim194508
3Markus Holter222454
Halden SK 4
1Karl Fremstad211281
2Fredrik Eliasson158089
3Vegard Jarvis Westergård204644
Halden SK 5
1Anders Felde Olaussen182081
2Øyvind Helgerud207805
3Espen Nordbrøden Fiskum187227
Halden SK 6
1Mats Nordbrøden184943
2Trygve Kristoffer Løvli191070
3Peter Nordbrøden184944
Halden SK 7
1Lacho Iliev500250
2Olav Milian Schmitt Gran220800
3Erlend Brendstuen195770
Halden SK 8
1Kjetil Bjørlo187303
2Alexander Skaug Ytterbøl207830
3Bjørn Axel Gran181471
Hamar OK 1
1Vegard Rønning Huber207823
2Ivar Jevne Arnesen188688
3Andreas Huber211653
Haugesund IL Orientering 1
1Ingvild Paulsen Vie197968
2Kristina Voll193888
3Johannes Djupesland172270
Heming Orientering 1
1Ulrik Astrup Arnesen226304
2Bjørn Anders Flågen209873
3Kasper Fosser195708
IL BUL-Tromsø 1
1Gjermund Urset501099
2Christian Peter MacLassen210764
3Hallvard Nordbrøden146393
IL BUL-Tromsø 2
1Vegard Vaeng Bernhardsen193120
2Ole-André Helgaas144678
3Geir Moholdt79056
IL Tyrving 1
1Vegard Brun Saga207865
2Espen Hultgreen Weltzien152512
3Bjørn Ekeberg500261
IL Tyrving 2
1Erik Andersson73763
2Espen Jakobsen156843
3Emil Jönsson208695
IL Tyrving 3
1
2
3
Kongsberg OL 1
1Trygve Heggedal214978
2Tord Strand183842
3Håkon Lund500550
Konnerud IL 1
1Jørgen Baklid201651
2Jonas Sommerstad Juveli158399
3Audun Heimdal183721
Kristiansand OK 1
1Dag Blandkjenn197997
2Gaute Friestad184414
3Hans Gunnar Omdal200414
Kristiansand OK 2
1Ståle Gjelsten184459
2Håvard Wedege206479
3Vegard Danielsen151194
Kristiansand OK 3
1Sebastian Daland181677
2Marius Pytten197877
3Holger Hott152394
Kristiansand OK 4
1Johannes Bakke Aashamar174100
2Matias Hodne Hanisch158637
3Vetle Elias Lynnebakken195884
Kristiansand OK 5
1John Runde194509
2
3
Larvik OK 1
1Jørgen Frøyd197776
2Jens Didrik Berg183814
3Tobias Kristensen216933
Lillomarka OL 1
1Nicholas Oskarsson200090
2Matthew Speake204099
3Gaute Hallan Steiwer500298
Lillomarka OL 2
1Steinar Kollerud174825
2Joar Oldernes201894
3Mathias Benjaminsen186884
Løten o-lag 1
1Ove Antvord Haugereid188987
2Yngve Volden84104
3Marius Øie159002
Mo OK 1
1Even-Johan Kaspersen182130
2Håvard Rokkan186141
3Lars Solli182025
Mo OK 2
1Ole-Kristian Kaspersen182131
2Sigurd Oxaas Wie182024
3Ole Morten Wie186142
NTNUI 1
1Rasmus Rørholt Theisen205770
2Isak Bergset225930
3Jon Aukrust Osmoen500301
NTNUI 2
1Håkon Fruseth Christiansen194879
2Sindre Østgulen Deisz186224
3Simen Aamodt181443
NTNUI 3
1Erik Olsvik Dengerud187133
2Magne Jutulstad221404
3Simen Eid Nielsen172717
NTNUI 4
1Per Melander Often194465
2Jonas Klausen Espedal211434
3Vegard Blomseth Johnsen184997
NTNUI 5
1Ivar Aukrust Osmoen199444
2Jonas Madslien Bakken181989
3Sindre Jansson Haverstad191591
NTNUI 6
1Jørgen Madslien157150
2Harald Kalager500532
3Gunnar A Fiskum159519
NTNUI 7
1Gustav Fiskum155776
2Henrik Upsal184471
3Adrian Opheim206305
NTNUI 8
1Kristoffer Nesland216922
2Jakob Kalvig Skogan219293
3Sverre Turter Sandvold182072
NTNUI 9
1
2
3
Nydalens SK 1
1Elias Jonsson203274
2Håvard Haga196740
3Anders Nordberg181232
Nydalens SK 2
1Eirik Langedal Breivik227567
2Sindre Rønning221215
3Anders Vister209926
Nydalens SK 3
1Sverre Waaler Kaas226172
2Sigur Heggedal202187
3Bojan Blumenstein193877
Nydalens SK 4
1Halvor Saunes195811
2Henrik Eijsink177948
3Gjermund Tørnqvist Halden501163
Nydalens SK 5
1Halvor Eid Nielsen83152
2Martin Hoset184647
3Jørgen Wulfsberg180903
Nydalens SK 6
1Jostein Tandberg172203
2Sam Lunøe177010
3Einar Tommelstad221253
OL Trollelg 1
1Trond Einar Moen Pedersli160440
2Jan Schmid211189
3Andreas Sølberg216649
OL Trollelg 2
1Hallvard Seim Grøvlen176026
2Anders Haugskott217107
3Olav Andreas Remmen191301
OL Trollelg 3
1Tommy Schmid211537
2Frode Haugskott216715
3
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen184263
2Anders Krona Haflan174869
3Øystein Fruseth Christiansen194880
Porsgrunn OL 1
1Håkon Kornmo222572
2Kjell Westin92307
3Thore Kornmo222121
Raumar Orientering 1
1Anders Haga195480
2Vetle Ruud Bråten221058
3Eskil Kinneberg152431
Raumar Orientering 2
1Eirik Rustad129688
2Magnus Svingheim170810
3Eskil Sande Gullord186164
Ringsaker OK 1
1Marius Wikstrøm184673
2Krister Hovde177012
3Geir Myhr Øien401512
Sturla, IF 1
1Sturla Frydenlund209840
2Ole Jørgen Bogen Arenth159613
3Nicolai Hübschle192295
Varegg Fleridrett 1
1Håkon Jarvis Westergård200459
2Per Harald Löfgren Johansen181016
3Alan Cherry200459
Varegg Fleridrett 2
1Markus Kjærner-Semb204540
2Vyacheslav Mukhidinov224634
3Styrk Almeland Bleie205588

Annonser

IOF Eventor