Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: torsdag 8 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 309 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 213388
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Ida AurebekkKristiansand OK62682, 3621315
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950, 187171
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss190570
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Anne EikenKongsberg OL3599107, 190660
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3208816, 160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 500002
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Thea Feiring HaltiaTyrving IL3696994, 186180
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671, 3697554
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 155540
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3707346, 199256
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 3577988
Synne SkjærsteinTyrving IL3593175, 173170
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Line SølbergOL Trollelg160510, 3799640
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 19-20 E (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Silje ArntzenNTNUI3583846, 207611
Sigrid BjørgenHamar OK186177, 3586138
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Synne FossøyNTNUI3687183, 98004
Maren GrandeFrol IL3649910, 160101
Gina GranstedtHalden SK193887, 3615465
Kristin Helland-HansenFossum IF220799, 3400132
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Dorte NarumHamar OK3597614, 181462
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3426954
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130

D 21-E (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3598521
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783, 3326493
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Solveig BlandkjennNTNUI97984, 3604337
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Marianne DæhliHalden SK3618022, 221273
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047, 3624772
Mari FastingHalden SK3777844, 500296
Anni-Maija FinckeHalden SK3379500, 170500
Kristine FjellangerNTNUI500166
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037, 3019510
Aurora FossøyNTNUI3445681, 62220
Åsa FranzenTyrving IL220728, 3407558
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Therese HaareKonnerud IL182032, 3014255
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005, 3255163
Bodil HelgerudHalden SK3597184, 158822
Mari Jellum HelgerudTyrving IL501585
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Marion HuberNydalens SK3772480, 226171
Lizzie InghamHalden SK3666054, 216466
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering158426
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering500307, 3778669
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3598042
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Siri KollerudLillomarka OL3598661, 198836
Karen Oline KolstadFreidig3598497, 212749
Helene Lund-JohansenTyrving IL185835
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489, 3188216
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398, 200004
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3781416
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664, 3676889
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø79234
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Gøril Rønning SundFrol IL160867, 3624780
Line SundsvikFrol IL3106572, 144211
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Marta UlvensøenNTNUI3676871, 196843
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461

H 17-18E (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511, 219300
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3782323
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3775756, 158618
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508, 186941
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3498391
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3779964
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217137, 3617214
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Knut KyrkjebøTIF Viking220801, 192908
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL500550, 3396256
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Oscar LyngenFrol IL3584232, 222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3601671, 195884
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869, 3693843
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Håvard RokkanMo OK3622206, 186141
John RundeKristiansand OK3620309, 194509
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 207012
Martin Andresen SkotteFossum IF221013, 3564838
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Jostein TandbergNydalens SK226298, 3695624
Jonas UnsgårdIL Leik3386828, 206201
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745

H 19-20E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Karl FremstadHalden SK211281, 3598547
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 176026
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3719333
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 158637
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196772
Elias T. MølnvikFossum IF211647, 3655750
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444, 3620804
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Henrik Nielsen SolbergNTNUI182098, 3495215
Sverre Bang StøengHamar OK3426418, 220919
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL3691508, 180793
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272, 204644
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061

H 21-E (85)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443, 3589595
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3597937
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989, 3172103
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
Erik Olsvik DengerudNTNUI3603917, 187133
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Magne DæhliHalden SK3780582, 500302
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 500261
Fredrik EliassonHalden SK3606811, 158089
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gustav FiskumNTNUI155776, 3618295
Markus GladNydalens SK220766, 3365616
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL3015757, 152512
Håvard HagaNydalens SK3782182, 196740
Magne HagaRaumar Orientering3100385, 196844
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Mattis HoltFreidig179878, 3597143
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Jarkko HuovilaHalden SK229664
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Lacho IlievHalden SK3693835, 500250
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering158030
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Magne JutulstadNTNUI3227857, 221404
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640, 500299
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3772571
Ola KeiseråsIL Leik160506, 3705290
Eskil KinnebergRaumar Orientering3667508, 199991
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Olav LundanesHalden SK3780517, 500297
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Arne Johannes LøkkenNTNUI204860, 3597069
Jørgen MadslienNTNUI157150, 3684511
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø79056
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 172717
Rune NygaardIL Gular207699
Anders Felde OlaussenHalden SK182081, 3599248
Rune OlsenBækkelagets SK193330
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Adrian OpheimNTNUI206305, 3669116
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Lars OwrenFreidig160424
Andreas G. PoldenGneist, IL204632, 3494812
Dag Steinar RagvinBø OL157187
KyongSa RiNydalens SK169009, 3715265
Tim RobertsonFossum IF3150687, 219292
Eirik RustadRaumar Orientering129688, 3040284
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Sindre RønningNydalens SK3598612, 221215
Torbjørn SagbergTyrving IL185842, 3142635
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072, 3120912
Halvor SaunesNydalens SK3608031, 195811
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Yngve SkogstadFrol IL180124
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Anders TiltnesTyrving IL159512
Einar TommelstadNydalens SK3597770, 221253
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL3687704, 184260
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 154250
Morten Jarvis WestergårdHalden SK204669, 3588761
Marius WikstrømRingsaker OK184673, 3609278
Geir Myhr ØienRingsaker OK3514825, 401512
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor