Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR8 Langdistanse Brekkeheia

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR8 Langdistanse Brekkeheia
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 7 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 124 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergeÅlgård Orientering212681
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)124715
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189168
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering172200
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Malena SirekrokÅlgård Orientering212337
Olav SirekrokÅlgård Orientering189176
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering189169

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb169782
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Janne ThygesenGanddal IL77447

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Inger Skretting OpstadEgersund OK412473

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin NevlandÅlgård Orientering153170
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett203223

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Stig AlvestadGanddal IL174702
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Kenneth MydlandEgersund OK126640
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Kurt KleppaÅlgård Orientering149848
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Harry BreilandÅlgård Orientering187096
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Kjell SvihusGanddal IL160984
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb154967
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Albert NærheimSuldal Orienteringslag217136
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298

H17-AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering158120
Per Martin StoklandGanddal IL197870

D17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)130682
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig MælandÅlgård Orientering184214

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari SirekrokÅlgård Orientering
Arild SvihusGanddal IL408088

Annonser

IOF Eventor