Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-land 2015

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 445 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL212357Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Maren Bleken RudVang OL71458
Mina Bleken RudVang OL71459
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Lauritz BrunborgNittedal OL205411Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Guro BrændenLillomarka OL187182Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Emilia DiesenVang OL173254
Benjamin ElverhøiVang OL72370
Brage FosstveitRaumar Orientering211769Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Ida GammelmoHadeland OL180159Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Lars GjerdingenHadeland OL157063
Sebastian HofossHadeland OL175986Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering184397Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Tuva MyklesetVang OL71457
Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten204523
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Amund Hagberg SolumRond OL71205Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Nikolai TesloHadeland OL204702

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenHalden SK190259
Cora Helene HildrumLillomarka OL181028Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Marie ScheeleNydalens SK157485

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Emma DåsnesVang OL188886
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anne FrøislandVang OL80043
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL170776Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Alma Elise HildrumLillomarka OL201934Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Serine JørgensenLillehammer OK217724Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Julie MyklesetVang OL71456
Astrid RognstadHadeland OL209712
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Elin FløLillomarka OL177513Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Oda ScheeleNydalens SK157482
Ella SkoglundIL Veten206112
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Berthe TesloHadeland OL413058
Ada WulfsbergNydalens SK154535Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL203464Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Hanna GjerdingenHadeland OL211303Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ada GulliksenIndre Østfold OK39536

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Ingrid BredalenNittedal OL206908
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Synne SolbergGjø-Vard OL180801Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Hedvig VollsetHeming Orientering187013Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 17-C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Lene ColquhounNittedal OL205926Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Marit FollstadVang OL95803Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Kjersti FrøislandVang OL92074Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Helene KartomtenVang OL159324
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Tiril ReksnesHadeland OLHad-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Mona SveenVang OL173267
Kathrine TollehaugEiker OL176151

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Hui AndersenHamar OK176073Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Nicola BlatchfordNewcastle Orienteering Club
Kristin BrekkeLillomarka OL197786Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anna DowlingWROC
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb193890Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb207590Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK199489
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Hedda VonenLillomarka OL193107Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

D 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Zsuzsa FeyTyrving IL136565Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Astrid KravdalGjø-Vard OL158545
Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering213189Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Tone Bleken RudVang OL80828
Kristin VatlandHadeland OL182117Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Berit BergsetIL Veten92121
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Heidi GabrielsenRaumar Orientering88609Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne RusteLillomarka OL197515Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering189101Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Jorunn BlindheimLillomarka OL145119Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Marit B. EithunNittedal OL192163
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering480176Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK129738Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Astrid Kristin RuudNittedal OL130705
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Heidi ØstliRaumar Orientering161766Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Karen BlatchfordNewcastle Orienteering Club
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb186625Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Kristin FleisjeNittedal OL175937
Marita HernandezOL Toten-Troll201974Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Kjersti HovFossum IF181360
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering211629Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Lene KinnebergRaumar Orientering39215
Dagrun MelkildHeming Orientering197758Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Unni StenhammerRaumar Orientering90376
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Tove StrandMåren OK400534Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

D 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Turid GiilRond OL69013Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Lena GottfridssonNittedal OL89841
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Bente LineIndre Østfold OK190571
Kari NatvigNittedal OL157293Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Grete Berge OwrenFreidig176244Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne SørumRingsaker OK89547Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Britt GunnarssonKristinehamns OK84415
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Anne Berit MoeRaumar Orientering127304Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Marit SørensenIndre Østfold OK215113
Marit TyldumRudsbygd IL191359Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL201694Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tea ForbergRond OL69017Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Lajla TidemannGjø-Vard OL98487

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margith ReppesgårdHedrum OL176012
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Eskil BrændenLillomarka OL180940Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Anders Næss-UlsethHeming Orientering402465Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Arthur BrunborgNittedal OL193682Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Simen GammelmoHadeland OL180158Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering204852Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Per Ingvar TollehaugEiker OL152754

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Herman BrunborgNittedal OL190333Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering412452
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering157126Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626

H 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL146587Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ole Johan BråtenVang OL159325
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Eskil FrøislandVang OL208085
Peter GisholtFossum IF198904Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Sigurd GjerdingenHadeland OL211451
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Jonas MyhreKristiansand OK186097Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Martin SelmerFreidig198094Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Fredrik SveenVang OL188458
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Kjetil JacobsenHamar OK181702Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Thor VollsetHeming Orientering216665Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186Had-O-Land - dag 1:  Sprint

H 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Dylan BarryTEAM SA174201Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Timothy ChambersTEAM SA174191Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Jarrah DayAustralopers Orienteering Club
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Bjørnar KvåleHadeland OL134774Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb192601Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Niall McCarthyUniversity College Dublin OC119585Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Sigurd MelsomFossum IF202990Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Roark RobinsonTEAM SA174124Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529
Joe WoodleyLillomarka OL410283Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK483514Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Thomas JørgensenLillehammer OK191312Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Mattis MyhreFrol IL211530
Stian OverskeidIndre Østfold OK157221Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering119336Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Lars BerglundRingerike OL71663
Tore BjørnerødOK Moss61943
Tor BrennaNittedal OL160438Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Håkon DåsnesVang OL215534
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Svein NygårdLillomarka OL193090Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Erik PaulsrudIL Koll219189Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Jan Ola PedersenVang OL178333
Henrik Bleken RudVang OL145164
Roar SaxhaugRaumar Orientering157144
Roar SkoglundIL Veten217374
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Anders SollienOL Toten-Troll92154Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Pål StenbergVang OL71473Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Per Olav AndersenHalden SK71067Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Terje BlindheimLillomarka OL187118Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tore BredalenNittedal OL206921
Anders FlågenHeming Orientering411539Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Einar GisholtFossum IF134846Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Jan LenndinLillehammer OK155727Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Stig MellingRingerike OL215004Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Christian ReuschHeming Orientering194449
Rune ScheeleNydalens SK207658Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Reidar SelmerFreidig71770
Kai SolumRond OL68603Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Pål SommerheinOK Horten401132Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering483399Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

H 55- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun AndersenOppsal Orientering180918Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Herman BakkeLøten o-lag202141Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Frode BergersenHamar OK201926Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ivar BergsetIL Veten89792
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63826Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Hallvard FjærLillomarka OL487949Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Yngve GottfridssonNittedal OL402029
Martin GranlyLillomarka OL181270Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Petter GullikstadRøros IL483728Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL89632Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Aslak KinnebergRaumar Orientering401116Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tore KjølsethNydalens SK184116Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Knut Anders LøkenFossum IF215084Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Øivind MyhreKongsberg OL152511
Geir OwrenFreidig400936Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Trond RønnebergAsker Skiklubb168785Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tor StrandRaumar Orientering74968
Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL146574Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Thor Inge TollehaugEiker OL176152
Ulf WallinGöteborg Majorna OK129751Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Stefan GunnarssonKristinehamns OK84389
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Knut HaugOL Vallset/Stange146390Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Harald HoviSkien OK184572
Bård NatvigNittedal OL217340Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Terje WikstrømRingsaker OK98769Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Christer GillenäsKristinehamns OK84392
Odd GundersenEidsvoll OL97842Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Terje MalmHamar OK206901Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
John Thomas PetersenNittedal OL184542Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Helge RevhaugRingerike OL214964Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
John Birger SkansenRudsbygd IL191276Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Roar BjordalOppsal Orientering183833Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Tormod DahlenRingerike OL211376
Tormod HegdahlHeming Orientering217496Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Åsmund JahrDriv IL168487Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Tore LangaardOppsal Orientering211556Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Sigvald RobberstadHalsnøy OL91425
Arne SørensenHadeland OL98409Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Terje ThrondsenNittedal OL208683Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar DalenRingerike OL192563Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Jon C. FougnerHeming Orientering181511Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Eivind HagenHadeland OL200639Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Erling TidemannLommedalens IL168119
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Jon TyldumRudsbygd IL191358Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils JanssonSkattkärrs SOK
Hans LarsenRaumar Orientering487955Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Arne StrandlieGjø-Vard OL154275Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 21 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan AntonssonOK Löftan
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Håkon Nergaard BergStokke IL203615Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Isak BergsetNTNUI156787
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering152606Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Vetle ChristiansenRaumar Orientering63823Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Kristian DalbyFredrikstad SK60920Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Jemery DayAustralopers Orienteering Club
Christian GløgårdNittedal OL312832Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb168830Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Håvard HagaNydalens SK196740Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Magne HagaRaumar Orientering196844
Øyvind HelgerudHalden SK207805Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Harald KalagerNTNUI160790Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL305546Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Dag LofthusNTNUI208002Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Borger MelsomFossum IF199998Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Daniel Moe BlomNydalens SK39583Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Christian NilssonOK Löftan
Mikael OlaussonOslostudentenes IK159953Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Stefan RingOK Löftan199548Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Leon Russell - KeelyLillomarka OL218523Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Eirik RustadRaumar Orientering129688Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Henning RøbergNittedal OL154220Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Sindre SandvenFossum IF200630Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anders SkjesetVang OL157996Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Simen SmestadBækkelagets SK207863Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Matthew SpeakeLillomarka OL204099Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Henning SpjelkavikTyrving IL184661Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Anders TiltnesTyrving IL159512Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Anders VisterNydalens SK209926Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Marius WikstrømRingsaker OK184673Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 21 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie BlekenBækkelagets SK176028Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Solveig BlekenHadeland OL84858Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Bodil HelgerudHalden SK158822Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ine HoviÅs-NMBU Orientering79054Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Kirsti KringhaugRingerike OL62523Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Barbro Kvåle TrømborgHadeland OL3123874Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Lene Moe BlomNydalens SK103746Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Kaisa SvergjaRaumar Orientering184454Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ingrid TronshaugStokke IL203565Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

D 17 AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlekenHadeland OL84858Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Elise GisholtFossum IF198900Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

H 17 AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK483514Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Ole Grini JohansenTyrving IL97558
Stein Arve SkjakerHadeland OL71568

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Olav BakkenLillomarka OL68167
Erik BorgIL Koll402917Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL167705Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Frode HaugHamar OK97998
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL305546Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Johan LundeIL Koll206911Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Jim RussellBendigo Orienteers102138
Erlend SlokvikNydalens SK181990Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Kjetil StenhammerRaumar Orientering400820
Juha VienaRingerike OL61055
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten92120
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
William HofossHadeland OL410825Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Sivert Sande KvermeFossum IF179826Had-O-Land - dag 1:  Sprint
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Henrik ReuschHeming Orientering194450
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Noak ØhmanGjø-Vard OL166976

H 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

DIREKTE A (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne BrændenLillomarka OL83067Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Knut EegKlubbløs216872
Gro EllegaardVang OL84212
Ove HildrumLillomarka OL181295Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Ine HoviÅs-NMBU Orientering79054Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Elin LauritsenHamar OK128465Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Øystein MelbyVang OL84213Had-O-Land - dag 1:  Sprint, Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Kjersti SelmerFreidig96709Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Line SletnerLillomarka OL77441Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Inger SvalandOL Vallset/Stange132847
Grete ThingelstadKlubbløs110614Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Dag WangLillomarka OL197505Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Hege WangLillomarka OL158427Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse

DIREKTE C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse
Sindre GisholtFossum IF198899Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Stian LillegårdLillomarka OL198793Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse, Had-O-Land - dag 3:  Langdistanse
Robert MillerOrienteering USA
Rune NygårdIndre Østfold OK175842Had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

DIREKTE N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering206548
Gunnel GillenäsKristinehamns OK84393

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor