Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO høst løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO høst løp nr. 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 16 september 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 146 påmeldte deltakere.

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK153551
Mari CowardOK Sør144046
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Gro EideOK Sør145496
Hanne HermansenKristiansand OK197970
Andrea Vild JødalKristiansand OK158464
Leena KuusipohjaKristiansand OK197890
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Mette Heddeland MartensKristiansand OK206286
Liv Jorunn Kjøstvedt MoeIL Høvdingen91087
Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK129738
Linda G. OpheimKristiansand OK86963
Anette RøsnesIL Høvdingen145184
Elise RøsnesIL Høvdingen124004
Inger SkjæveslandIF Trauma176023
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK117716

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild HaldKristiansand OK172977
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK84997

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kirsten SalthaugRambøll91384
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK66808

H 17- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]OK Sør
Knut AurebekkTorridal IL151301
Tim Langø BergKristiansand OK197712
Dag BlandkjennKristiansand OK97986
Christian BøenKristiansand OK197760
Morten CowardOK Sør144045
Mats DahlénKristiansand OK158614
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Ståle GjelstenNTNUI184459
Roar HermansenKristiansand OK197998
Sjur HoviKristiansand OK156972
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Vetle ReinhartsenKristiansand OK158117
Eddie RøsnesIL Høvdingen124005
Terje RøsnesIL Høvdingen192275
Atle Wendel ScheieOK Sør204624
Mads Wendel ScheieOK Sør141942
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Rune SkogerbøKristiansand OK184619
Eirik SmithsenOK Sør201891
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK151356
Leif StødleKristiansand OK198002
Svein SundeSøgne og Songdalen OK158607
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering402852
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Henrik UpsalKristiansand OK184471
Tor ÅmdalKristiansand OK

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Oddersjaa SSK
Jon BjørgumKristiansand OK
Kyrre EllefsenOK Sør60723
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Asle KregnesKristiansand OK184642
Kristen LanganOK Sør487876
Per LarsenKristiansand OK409239
Bjørn ReinhartsenKristiansand OK146379
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Øyvind TorgersenKristiansand OK184699
Terje UlebergOK Sør165637

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund BergKristiansand OK407173
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn EgnerHeming Orientering
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Øystein HalvorsenKristiansand OK180873
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Nils Egil JohannessenIL Høvdingen
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør153976
Audun KjøstvedtIL Høvdingen154419
Sigmund SalthaugRambøll91385
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Atle SolheimKristiansand OK186305
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen192196
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Halvard VesterhusIL Høvdingen139468
Svein ØderudKristiansand OK180545

H-16N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Kristiansand OK
[uspesifisert]Kristiansand OK
[uspesifisert]Kristiansand OK
[uspesifisert]Kristiansand OK
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Chris Ruben ErfjordOK Sør144870
Fredrik IglebækOK Sør203500
Isa Bønnhoff UclerOK Sør134836
Benjamin VingerhagenKristiansand OK184399
Gaute WergelandKristiansand OK
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK184639
Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK184307

H12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK409112
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Brage TakleKristiansand OK198046

H13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Oddersjaa SSK
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Marius AurebekkTorridal IL151304
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Mathias KnutsenKristiansand OK139347
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jonas MyhreKristiansand OK186097
David RundeKristiansand OK157065
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK

H-bedr (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbet412216
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Jon Terje EkelandVA Vegvesen172823
Kai JohansenNikkelverket BIL
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382
Frank-Werner Unsgaard3B BIL
Thorbjørn VærpPuzzlepart93939

D-16N (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Kristiansand OK
[uspesifisert]Kristiansand OK
Ane Aadnevik-LohneOK Sør401203
Eline DalandKristiansand OK
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK152173
Mari Kristin ErfjordOK Sør134755
Emma IglebækOK Sør203501
Mina KorsvikOK Sør134048
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186298
Hanne TønnesenOK Sør203499
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK200355

D12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren KorsvikOK Sør134835

D13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Sigrid EkelandOddersjaa SSK145393
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK142857
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK

Annonser

IOF Eventor