Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: lørdag 29 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 505 påmeldte deltakere.

N-åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL202548
Vilde Bruvold-HafstadVerdal OK129472
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Erlend GrønliFreidig176238
Håkon HallanOK Skøynar144653
Nora HalvorsenFreidig206044
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Laura HegstadOK Skøynar186952
Julie HovsetOrkanger IF187952
Thea HovsetOrkanger IF176692
Anja LorentzenOrkanger IF187946
Anne Moa SolstadOrkanger IF212939
Kari Moa SolstadOrkanger IF212958
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering179894
Synne Kvittum NytrøenTynset IF204580
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK150791
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg214403
Louise Hals StensrudOL Trollelg214405
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Noah TryggestadEmblem IL212475
Mao VatnOrkanger IF176350
Teo VatnOrkanger IF176345

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering173122
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Guro HegstadOK Skøynar206279
Martine Myhr ImslandFrol IL208574
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Ella SandstadFreidig181780
Guro SchjølbergTynset IF166982
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin LundanesEmblem IL212200
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Linnea MunkebyFrol IL195841
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line TryggestadEmblem IL212374

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering78925
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Hege HallanOK Skøynar
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Matilde MunkebyFrol IL173421
Tale Tannvik SkeiFreidig131397
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL145212

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liva-Mari LøvstadVerdal OK176634

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Ragnhild EideByåsen IL199600
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Anine LomeHamar OK195757
Vera MelkildFreidig180322
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237
Ragne MunkebyFrol IL116855
Anna RenolenWing OK159018
Guri SandvoldTynset IF137334
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Ane Marte VatnFrol IL187117
Andrine VikenByåsen IL181017

D 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirin Mari FossøyNTNUI129400
Synne FossøyNTNUI98004
Hege HegstadOK Skøynar186948
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Kajsa Stina SandstadFrol IL212578
Kine Sofie SandstadFrol IL80371
Marie Wold StavrumFrol IL198809
Julie StørmerNTNUI211996

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mirjam HalvorsrudMelhus IL71209
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Marte Kvittum TangenTynset IF180799
Liv TennesWing OK199281

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Marie DaleSteinkjer OK204817
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Ingeborg EideByåsen IL199727
Oda Q FossumFreidig137114
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Pernille OpheimFreidig142526
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg160510

D 19-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Kristine AusenPorsgrunn OL184487
Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK195711
Maren GrandeFrol IL160101
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb193890
Marte Hoff HagenByåsen IL160436
Karen Oline KolstadFreidig159545
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Frida SætherFreidig180266
Ingvild WangLillomarka OL158428
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

D 21- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BachmanIFK Lidingö SOK
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Solveig BlindheimLillomarka OL145119
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Elise ElvehøyNTNUI74124
Kristine FjeldboNTNUI168868
Kristine FjellangerNTNUI157200
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Linn HokholtNTNUI214837
Ida LindkvistNTNUI89839
Fredrikke Nohr MothNTNUI151360
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Helen PalmerHalden SK190327
Katharina RogstadNTNUI214742
Hanne SandstadFreidig206030
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Line SundsvikFrol IL144211
Guro TorpeFrol IL217270
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI181961
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Gøril EideByåsen IL199490
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK184561
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Kari UlsethFreidig180719
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Heidi ArnesenFreidig182039
Hilde ForbordMalvik IL72257
Toril HovdenakMolde og Omegn IF202979
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Sigrid MelkildFreidig132741
Mona J. MølnvikFreidig203492
Britt Vangen SandvoldTynset IF97438
Janita SkogengEmblem IL199610
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Bente H. SundsvikFrol IL98557

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Elfrid P. ByOrkanger IF71447
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Trine SunnsetMelhus IL148996
Mona Høiås SætherFreidig215147
Elisabeth SæthreFreidig209988
Ann Sissel VehusVerdal OK187015

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild ForsethFrol IL198803
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig176244
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Liv VenåsSteinkjer OK78829

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Sunniva Johaug RyenOs IL154259
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK63718
Heidi Meyer MidtunFreidig76092
Kjellrun SporildMalvik IL151192

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina ElfvingByåsen IL180863
Gunn Kari HygenFreidig201973
Torid KvaalFreidig401037
Kari LillealternFreidig78479
Anne StensethByåsen IL86424

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi HellandWing OK78496
Aslaug MølnvikSteinkjer OK128482

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari SollidVerdal OK80125

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddveig Johanne LienOrkanger IF97712

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL153935
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Tristan HalvorsenFreidig176201
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig97755
Martin Moseid UlvenFreidig152366
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Sebastian Rød FeragenTynset IF154057
Emil GrønliFreidig211762
Sverre HellevikFreidig154340
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Lukas KortOs IL186880
Kristoffer LerliMelhus IL197733
Petter Andreas LonaWing OK212595
Truls LunåsmoTynset IF89815
August MaskeFreidig167110
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Vetle Bondhus OftenTynset IF110649
Martin Vehus SkjerveVerdal OK
Vegard Ulseth SylteFreidig145066
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Sigurd VatnFrol IL187160
William P WalsethMalvik IL211889
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL147828
Espen KarlsenMelhus IL149106
Peter Prytz JensenMelhus IL149203
Oskar StorlerMelhus IL211656

H 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering187052
Tobias AlstadFrol IL195842
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Asgeir EspelandTynset IF203667
Jonas GrønliFreidig176080
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering195832
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Kasper RamloOs IL92088
Nikolai RenolenWing OK172166
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Lars SandstadFreidig142524
Jørgen SchjølbergTynset IF167087
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL147482
Odin UnsgårdIL Leik206309
Håvard VeieOK Skøynar206180
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718
Jonas VindalWing OK161002

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL83225

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering165121
Håkon GrandeVerdal OK172260
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering145620
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Even Kjøsen UnsgårdIL Leik124679
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Are LodgaardByåsen IL216729
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165127
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF180851
Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF179372
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF112867
Mathias VindalFreidig203527

H 17-A kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Anders BjergaardNTNUI221214
Erlend Engzelius GylverNTNUI216294
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Jan Arild JohnsenFossum IF193800
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Nils Ola KvamFreidig176240
Gjermund OlsenNTNUI159336
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Asle Heide VaskinnMelhus IL402777

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Leif JordetVingelen IL203271
Idar SchjølbergTynset IF217037

H 17-18 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123
Brage JørumByåsen IL181456
Petter Vangen LunåsmoTynset IF152308
Trygve LægranSteinkjer OK128479
Marius Landsem MelhusSteinkjer OK195767
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL155095
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Jonas UnsgårdIL Leik206201

H 19-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185
Erik Olsvik DengerudNydalens SK187133
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Eivind HøydalNydalens SK172734
Magne JutulstadNTNUI159017
Ola KeiseråsIL Leik160506
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK199444
Jonas RessemFrol IL198810
Vegard RessemFrol IL187161
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering182098
Stian SundsvikFrol IL180793
Henrik UpsalKristiansand OK184471
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 21- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNTNUI199443
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Jacob Berg LofthusNTNUI150888
Isak BergsetNTNUI156787
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Jørgen FiskumFrol IL187167
Erik GustafssonNTNUI169149
Øystein HaugFrol IL179806
Mattis HoltFreidig179878
Ole HulbakHemsedal IL208724
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig181960
Harald KalagerNTNUI160790
Sondre KongsgårdNTNUI158530
Dag LofthusNTNUI208002
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Per Melander OftenNTNUI194465
Kjetil OkkenhaugNTNUI181025
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig160424
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI153692
Jan SchmidOL Trollelg211189
Paul SirumFrol IL187034
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401
Mikkel SørensenNTNUI199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Håvard VassendenFrol IL180756
Martin VisterFrol IL171020

H 35- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering180172
Vegard GrønliFreidig69067
Vegard HansenOL Trollelg191299
Pål KittilsenFreidig206040
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Olle MalmringFreidig206218
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Geir SchjølbergTynset IF180141
Lars StrømOK Skøynar204377
Joar SvendgårdOK Skøynar62096
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Gunnar VatnFrol IL187134
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL39781

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Arild H ClausenFreidig179864
Per GrandeVerdal OK160102
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Johan IvarssonFreidig63830
Gerard KortOs IL171912
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL103737
Bjørnar LynumFreidig185929
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK160969
Roar ReitenEmblem IL199606
Agnar RenolenWing OK157222
Jon RøstumOL Gaula178780
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Jon Inge BreenÅlen IL174255
Atle DengerudSteinkjer OK152270
Stein Ivar FossMelhus IL157002
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Svein Terje KolstadFreidig154398
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Stein MarkhusVerdal OK211651
Eivind MorstølMolde og Omegn IF203462
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Harald SvergjaNord-Østerdal OK184562
John SvergjaNord-Østerdal OK69137
Geir SylteMolde og Omegn IF112873
Sturla SætherFreidig116813
Svein UnsgårdIL Leik160512

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728
John LerliMelhus IL211381
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Arve LægranSteinkjer OK139436
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Per Einar PedersliOL Trollelg160439
Terje RønningOK Skøynar188799
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Arild VassendenFrol IL80390
Pål WærumSteinkjer OK152151
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind BakkMelhus IL80024
Harald BakkenFrol IL110694
Frank BjarkøWing OK188759
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Geir NilsenEmblem IL165580
Harald OftedalFreidig195820
Helge RustadFreidig173333

H 65- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Jacob HygenFreidig202121
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF188885
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Knut LillealternFreidig485464
Egil RepvikOL Trollelg146401
Lars SkrøvsethWing OK211359
Roar StensethByåsen IL86423
Frode StensrudOL Trollelg200407
Olav Magne SvendgårdOK Skøynar71571
Nils Olav VennevikFreidig412688
Anders WaageFreidig201390

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Tore KisteNidarøst OK186019
Magnus LandstadFreidig483336
Kjell Olav MelbyeVerdal OK211659
Odd MusumOL Trollelg137120
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Leif RøhjellByåsen IL86406
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Kjell SølbergIL Leik160502
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Arnfinn LangelandByåsen IL156835
Anders LaugloOL Trollelg179416
Per LøvaasOL Trollelg209987
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Eigil SørliMalvik IL179842

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Paul ForsethOL Trollelg191258
Gunnar SmistadOL Trollelg137200
Johannes SollidVerdal OK217478

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067

Direkte A lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenKlubbløs179424
Elise Taylor SpetsFrol IL157296

Direkte A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Arild HeggesetFreidig410900
Eivind LonaWing OK202250
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering203347
Ole Gunnar SølbergIL Leik160509
Jon VindalWing OK161004

Direkte B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Lundteigen AuneByåsen IL203796
Åse Ingvild GræeSteinkjer OK152269
Randi HaugskottFrol IL184275
Anne Elisabeth HellandWing OK160993
Bente HortenVingelen IL203370
Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK139434
Marleen KortOs IL212798
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL174371
Aase RanheimRingsaker OK191209
Fritjof SandstadFrol IL80399
Randi Wold StavrumFrol IL144210
Kristin SølbergIL Leik160507
Marius WalsethMalvik IL207644

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Tuset GustadOK Skøynar
Elisabeth WærnesMelhus IL96235

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival