Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 7 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 447 påmeldte deltakere.

D 14 (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143, 204267
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152, 3672557
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3504479
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3201472, 219188
Julie ChristiansenKristiansand OK3676079, 152177
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 3598828
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering180172
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683, 3624368
Åsne HaavengenKongsberg OL3607629, 202045
Hege HallanOK Skøynar206280
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 3678463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419, 209884
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973, 179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Malene InstanesSturla, IF199366
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381, 205574
Malene Teresia JebsenHeming Orientering204667
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989, 3642766
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729, 158320
Ea LunøeNydalens SK3624046, 157156
Ina MartiniAsker Skiklubb196973, 3604139
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432, 3534260
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Malene NysæterSkien OK3588365, 39092
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419, 185887
Oda ScheeleNydalens SK3654589, 501067
Mina SchjervenLardal OL154292
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Fanny SkindloIF Trauma221419
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018, 3780863
Iselin SørensenSturla, IF82105
Berthe TesloHadeland OL204702, 3644499
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL3679081, 192560
Maren VikenByåsen IL3784667, 192325
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL3554144, 210737
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929, 187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Elise AusenPorsgrunn OL3089422, 213400
Jenny BaklidKonnerud IL214922, 3122363
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Monica BrevikØstmarka OK212503
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3623097, 221130
Frida DalerStokke IL203564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180, 3632411
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL3770773, 188992
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3567971
Mari Kilskar GrevskottFrol IL3554813, 186921
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698, 3709094
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL3566494, 192291
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 152441
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Mina JørgensenTyrving IL3597663, 200361
Silje KregnesKristiansand OK221435, 3622016
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719, 203312
Ingeborg KvarmeRøyken OL3649746, 67403
Thea LandKonnerud IL3672573, 202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557, 192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802, 146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL3685815, 211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Kamilla LomeHamar OK189071, 3653094
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ida MonsenEgersund OK38983
Silje MorlandstøEiker OL175915, 3680519
Matilde MunkebyFrol IL227491
Annie MyhreStord Orientering197840
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399, 3597432
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631, 3665858
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Andrea RanvikKonnerud IL3640679, 154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061, 3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913, 206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517, 187233
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625, 3668803
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830, 155546
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606, 195861
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888, 3685815
Inga SandvoldTynset IF3519543, 228436
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793, 198019
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209, 180268
Tale StrandKongsberg OL3630720, 158096
Elise StørenBø OL203364
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265, 173015
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307, 3583457
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK3621224, 161016
Ada WulfsbergNydalens SK3671328, 154535

D 16 (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL3679669, 165733
Solveig Eline BergTyrving IL203507, 3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693, 3709789
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595, 3590171
Jorun BækkenOs IL181814, 3586054
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855, 160452
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995, 3603917
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266, 3447729
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL3411055, 211344
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013, 3574985
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951, 206386
Sofie HallemVerdal OK3094315, 203553
Marie HansenSarpsborg OL206025
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL3647377, 206172
Ingrid HasaasFossum IF195946, 3631694
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146557, 3741261
Lisa JenssenHalden SK184540
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580, 71311
Pernille KatlaFossum IF191341, 3639663
Eli KolstadMo OK123898
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Selma KristiansenOK Moss176215
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Synne Marie KvammeWing OK213255
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Mari Robøle LienHamar OK181966, 3640612
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3655933
Ingrid MadslienNydalens SK3739810, 201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3719200
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL184504
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Ragne MunkebyFrol IL226175, 3574894
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 221082
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Maren NorderudTyrving IL217479, 3668670
Ragne NorrudFossum IF143035, 3520210
Hanna NysæterSkien OK3587102, 201437
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3599057
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535, 3644846
Inger RødnesOppsal Orientering3665908, 412939
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb179999, 3380961
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF204616
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958, 226070
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063, 3572211
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Solveig SæternesByåsen IL189054
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Ane Marte VatnFrol IL187117
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3412798
Sarah WølloKongsberg OL159005, 3656295

D 14-16 C (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett154305
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb3639036, 500226
Tuva HepburnKristiansand OK184670, 3621232
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463, 3635976
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Matilde HolenØstmarka OK203517
Martine JægtvikKonnerud IL500282
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

H 14 (87)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius BakkeFossum IF186911
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Martin BirkelundAsker Skiklubb3651635, 207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735, 225174
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Even BordalRingsaker OK215180, 3351830
Henrik BraathenWing OK228370
Erlend BørliFossum IF3682663, 171140
Gabriel CallananWing OK203540
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Vetle DrageKongsberg OL3123650, 182097
Einar EideByåsen IL3801479, 209976
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 3671013
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306, 3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030, 3667177
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Simen FritznerNittedal OL3595618, 205387
Gard FrostAlta OL86917
Sindre GisholtFossum IF198899
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering222540
Henrik GudimØstmarka OK212620
Sondre Zahl HagenFossum IF213227, 3447885
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Vemund HeierNydalens SK187139
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Grunde IsaksætreGrue IL3577459, 191269
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036, 180216
Mikkel KatlaFossum IF3630894, 203103
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering159308
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275, 501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb3644457, 212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Christopher LadimOK Moss192251
Magnus LehmannVaregg Fleridrett195930
Olav LundKongsberg OL175917
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Jon MarcussenHarstad OL213021
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787, 3695574
John OtterleiØstmarka OK179410
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Nikolai RenolenWing OK172166
Henrik ReuschHeming Orientering3779683, 194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Halvor RudningenHemsedal IL165211
Trym Nergård RønningOK Skøynar3657665, 181491
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 3657103
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244, 3635950
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Martin StautlandStord Orientering197781
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK3681129, 204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Håvard VeieOK Skøynar206180
Johannes WillassenBækkelagets SK3640950, 202159
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408, 501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160, 3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering187011, 3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK3604022, 216989

H 15 (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering211347, 3690021
Jonatan AuneHalden SK202994
Elias BergsetIL Veten229749, 3682291
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588
Herman BrunborgNittedal OL3551165, 190333
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208, 3600244
Christian BrynildsenHalden SK501066
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965, 199482
Asgeir EspelandTynset IF203667, 3654654
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø
Even GravningenStokke IL3642402, 203625
Jonas GrønliFreidig3217478, 215144
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 168913
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453, 184460
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Nicolai HarvikKonnerud IL3688074, 173014
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig203584
Anders HorveiRaumar Orientering3650660, 180144
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Isak JonssonNydalens SK204677, 3602398
Vegard KittilsenFreidig3652674, 153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig179917, 3642055
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295, 3575784
Eirik KrokaFredrikstad SK214737
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521, 179826
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Tore MarkhusVerdal OK3710407, 211324
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666, 187105
Marius MøllerSteinkjer OK195832, 3556735
Erik MårtenssonModum OL78533
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Atle NilsenVegårshei IL193879
Matias NissenFreidig214966, 3575297
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484, 3642618
Håkon August NordbøModum OL159021
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Andreas NysæterBergens TF226165
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012, 187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3580966
Trygve Nummedal OsFørde IL132217
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kasper RamloOs IL92088
Anders RoumRingerike OL68559
David RundeKristiansand OK221505, 3620309
Lars SandstadFreidig3505393, 142524
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Alexander SmebyNydalens SK191203
Vegard StangnesOK Silsand95814
Simen Spets StorhovFreidig3680360, 203586
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Anders VestølVegårshei IL222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Lars Young VikNydalens SK186295, 3656881
Jonas VindalWing OK161002

H 16 (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Oskar ArnevikRingerike OL160184
Sander ArntzenAsker Skiklubb3700770, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Audun BerganNydalens SK3607686, 153565
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Andreas BjørgenOL Vallset/Stange3586138, 186081
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427, 203229
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Hallvard DahleWing OK3682127, 212467
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177, 3638889
Sølve DrageKongsberg OL3084340, 211391
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Magnus EideFjellhug/Vereide IL96754
Mats EidsmoFreidig3416351, 179813
Johan EikangerIL Gular184233
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF198904, 3777950
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Sverre GrafferRingerike OL192203
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762, 3568540
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3376068
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Oliver Wallin HigginsTyrving IL185097, 3552411
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Scott JuvikIL Gular206490
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK3796596, 192615
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060, 501156
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF180851
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399, 3422698
Jonas MyhreKristiansand OK3625050, 186097
Nikolai NordhaugKonnerud IL3645009, 209933
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 413048
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL3597069, 187081
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3624624
Andreas RambergØstmarka OK207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering207688
Knut SelstadFossum IF178217, 3390523
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966, 3621513
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Johan StorebakkenHamar OK137316, 3651833
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SturødNydalens SK3641206, 500056
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Fredrik SveenVang OL3711017, 188458
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3526019
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Torjus UllernTyrving IL3494556, 199342
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978, 3478054
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060, 3456498

H 14-16 C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering181949
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Fredrik BlichfeldtOsterøy IL224274
Simen ElvhaugRaumar Orientering213746
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198, 223689
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Sander Solheim OttesenSturla, IF189042
Lukas Werring SvenneSturla, IF211794
Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering181555
Kristian VeieOK Skøynar181455
Aksel VeskeOK Skøynar204339

Annonser

IOF Eventor