Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H16 (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Oskar ArnevikRingerike OL
Sander ArntzenAsker Skiklubb3700770
Marius AurebekkKristiansand OK
Audun BerganNydalens SK3607686
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering
Andreas BjørgenOL Vallset/Stange3586138
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Simen Gran BlystadLøten o-lag
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Hallvard DahleWing OK3682127
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Sølve DrageKongsberg OL3084340
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Magnus EideFjellhug/Vereide IL96754
Mats EidsmoFreidig3416351
Johan EikangerIL Gular
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Peter GisholtFossum IF3777950
Magnus GjerstadOsterøy IL
Sverre GrafferRingerike OL
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL3568540
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Aslak HeimdalKonnerud IL3719333
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Oliver Wallin HigginsTyrving IL3552411
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn147275
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn
Audun Melby JacobsenLardal OL
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK
Scott JuvikIL Gular206490
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK3796596
Even LindaasVang OL3651452
Are LodgaardByåsen IL
Kristian Fredrik LynumFreidig
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Jonas MyhreKristiansand OK3625050
Nikolai NordhaugKonnerud IL3645009
Skjalg NysæterSkien OK3586088
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL3597069
Martin Grøntvedt PedersenWing OK
Kristian PyttenKristiansand OK3624624
Andreas RambergØstmarka OK
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett
Stian RykkjeStord Orientering
Knut SelstadFossum IF3390523
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Johan StorebakkenHamar OK3651833
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SturødNydalens SK3641206
Emil StørmerFossum IF3781820
Fredrik SveenVang OL3711017
Morten SvendgårdOK Skøynar
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3526019
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL
Torjus UllernTyrving IL3494556
Kristian VeieOK Skøynar
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

Annonser

IOF Eventor