Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 2 september 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Varegg Fleridrett (56)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
[uspesifisert]Varegg FleridrettÅpen N
[uspesifisert]Varegg FleridrettH11-12N
[uspesifisert]Varegg FleridrettÅpen C
Inger BjergaVaregg FleridrettÅpen B182148
Svanhild Grevskott BåtnesVaregg FleridrettD11-13154305
Svein Ove BåtnesVaregg FleridrettÅpen C
Alan CherryVaregg FleridrettH17-200459
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettÅpen B192629
Elin Sjødin DrangeVaregg FleridrettD50-67336
Ove DrangeVaregg FleridrettH50-67335
Anders Rønnestad DørmænenVaregg FleridrettD/H-10N
Aune DørmænenVaregg FleridrettH12-14154252
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettH17-197823
Kirsten GrevskottVaregg FleridrettÅpen C483678
Kirsten GrevskottVaregg FleridrettD50-
Michael GunnarsonVaregg FleridrettÅpen C
Magnus Rogne HallandVaregg FleridrettH17-71774
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH50-186310
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettÅpen AK401967
Helene Reime HellemVaregg FleridrettÅpen B
Ivar HostadVaregg FleridrettH50-
Bjørn InstanesVaregg FleridrettÅpen C184645
Daniel InstanesVaregg FleridrettÅpen B184633
Sarah InstanesVaregg FleridrettÅpen C195691
Jørgen Julius JohansenVaregg FleridrettÅpen C193133
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettÅpen B
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH12-14182012
Line LaurantsenVaregg FleridrettD17-92693
Agnes LehmannVaregg FleridrettD/H-10N195930
Ida LehmannVaregg FleridrettD13-16N195756
Magnus LehmannVaregg FleridrettH11-12N
Sjur LehmannVaregg FleridrettÅpen B
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettH17-89609
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD17-184467
Kristian LøvåsVaregg FleridrettH17-
Ingunn Moss RognsvågVaregg FleridrettD17-
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD12-16195923
Mette RogneVaregg FleridrettD50-153562
Jonatan Rosengren DrakeVaregg FleridrettH17-
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH12-14152370
Mathias RosenlundVaregg FleridrettÅpen AK
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH12-14184641
Kristian RykkjeVaregg FleridrettÅpen AK
Lene RykkjeVaregg FleridrettÅpen B116431
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH17-184477
Vibeke RykkjeVaregg FleridrettD17-206317
Constance StorvestreVaregg FleridrettD12-16184455
Erlend SørheimVaregg FleridrettH11-13
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH12-14154304
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettD/H-10N88730
Fabian WennerbergVaregg FleridrettH17-89419
Owen Jarvis WestergårdVaregg FleridrettÅpen B
Vegard Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH17-
Gard York HaukenesVaregg FleridrettH11-13195825
John Nova YorkVaregg FleridrettÅpen C195771
John Nova YorkVaregg FleridrettH50-

Annonser

IOF Eventor