Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 9 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 478 påmeldte deltakere.

H14 (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering187052
Jonatan AuneHalden SK202994
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Elias BergsetIL Veten92120, 3682291
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588
Herman BrunborgNittedal OL190333, 3551165
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482, 3566965
Asgeir EspelandTynset IF3654654, 203667
Alf Johan FolgerøFreidig175963
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Even GravningenStokke IL203625, 3642402
Jonas GrønliFreidig176080, 3217478
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460, 3636453
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Nicolai HarvikKonnerud IL3688074, 173014
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962, 3621455
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Anders HorveiRaumar Orientering3650660, 180240
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Isak JonssonNydalens SK204677, 3602398
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK177781
Vegard KittilsenFreidig153660, 3652674
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig179917, 3642055
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Sivert Sande KvermeFossum IF179826, 3659521
Tore MarkhusVerdal OK211324, 3710407
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666, 187105
Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering3556735, 195832
Erik MårtenssonModum OL78533
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Atle NilsenVegårshei IL134236
Matias NissenFreidig141639
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484, 3642618
Håkon August NordbøModum OL159021
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151, 171151
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Andreas NysæterBergens TF154865
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012, 187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966, 211519
Trygve Nummedal OsFørde IL132217
Sondre OttesenFredrikstad SK3621448, 212553
Kasper RamloOs IL92088
Anders RoumRingerike OL175782, 175782
David RundeKristiansand OK3620309, 157065
Lars SandstadFreidig142524
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Alexander SmebyNydalens SK191203, 191203
Vegard StangnesOK Silsand95814
Simen Spets StorhovFreidig3680360, 203586
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Anders VestølVegårshei IL127089
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847
Lars Young VikNydalens SK186295, 3656881
Jonas VindalWing OK161002
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

D14 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL3554144, 175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL3122363, 214922
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Monica BrevikØstmarka OK212503
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616, 3622016
Frida DalerStokke IL243564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796, 3567971
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 3554813
Hedda Hoff HagenByåsen IL3709094, 160437
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3680501
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 152441
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3597663
Silje KregnesKristiansand OK3621232, 142857
Ragnhild Marie KristensenStokke IL197765
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312, 3636719
Ingeborg KvarmeRøyken OL3649746, 67403
Dina LaeskogenRingerike OL212160, 212160
Thea LandKonnerud IL202977, 3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580, 3541802
Solveig Moen LetmolieEiker OL3684867, 211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK153847
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Kamilla LomeHamar OK189071, 3653094
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462, 184462
Silje MorlandstøEiker OL3680519, 175915
Matilde MunkebyFrol IL173421
Annie MyhreStord Orientering197840
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399, 3597432
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Andrea RanvikKonnerud IL3640679, 154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061, 3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913, 206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625, 3668803
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830, 155546
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888, 3685815
Inga SandvoldTynset IF154056
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793, 198019
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209, 180268
Tale StrandKongsberg OL158096, 3630720
Elise StørenBø OL94099
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015, 3640265
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307
Ada WulfsbergNydalens SK3671328, 154535

H15 (90)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101, 3567633
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Oskar ArnevikRingerike OL146587
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610, 3700770
Marius AurebekkKristiansand OK3623097, 208690
Audun BerganNydalens SK153565, 3607686
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering181949
Andreas BjørgenOL Vallset/Stange3586138, 186081
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088, 215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL3568540, 181762
Ole Johan BråtenVang OL3515509, 159324
Hallvard DahleWing OK3682127, 212467
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889, 191177
Sølve DrageKongsberg OL211391, 3084340
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681, 204681
Magnus EideFjellhug/Vereide IL96754
Mats EidsmoFreidig3416351, 179813
Johan EikangerIL Gular184233, 3206273
Carl Håkon EspelundHalden SK181320
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904, 198904
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering145620, 3333507
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297, 165297
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Oliver Wallin HigginsTyrving IL185097, 3552411
Henrik HvidstenFredrikstad SK196756
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Scott JuvikIL Gular206490
Even Kjøsen UnsgårdIL Leik3384823, 124679
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 158040
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK3471950, 192615
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø192253
Even LindaasElverum OK3651452, 202094
Are LodgaardByåsen IL216729
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular188769
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932, 197932
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF180851
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399, 3422698
Jonas MyhreKristiansand OK186097, 3625050
Nikolai NordhaugKonnerud IL3645009, 209933
Skjalg NysæterSkien OK413048
Hallstein Bondhus OftenTynset IF178009
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081, 3597069
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Kristian PyttenKristiansand OK3624624, 151383
Andreas RambergØstmarka OK207518
Andreas RonglanOK Skøynar186844, 3709011
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering118039
Martin SelmerFreidig3334422, 198094
Knut SelstadFossum IF178217, 178217
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966, 3621513
Vegar SkinneIndre Østfold OK179382
Sondre SkytterenGrue IL191271
Johan StorebakkenHamar OK3651833, 137316
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SturødNydalens SK126672, 3641206
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Birk Barstad SundSteinkjer OK83041, 3519824
Fredrik SveenVang OL188458
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3526019, 186896
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Olav TorgersenBækkelagets SK127099
Torjus UllernTyrving IL3494556, 199342
Kristian VeieOK Skøynar181455
Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)184085, 184085
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 155978
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026, 158026
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060, 189060

D15 (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Solveig Eline BergTyrving IL3698198, 203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 198916
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Elisabeth BrækkeHalden SK158425
Ingunn Torød BusetGneist, IL3590171, 158595
Jorun BækkenOs IL181814
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855, 160452
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK3447729, 203266
Helene EgerKongsberg OL215112
Thale Eliassen FinkFørde IL185851, 191211
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344, 3412095
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378, 179378
Marlin HaavengenKongsberg OL176291, 3475951
Sofie HallemVerdal OK3094315, 203553
Marie HansenSarpsborg OL157495
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005, 207005
Lene Berg HanssenByåsen IL145211, 3201423
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172, 3647377
Ingrid HasaasFossum IF195946, 3631694
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Maren HolmsenHamar OK206532, 3649860
Åsne Naadland HoloFossum IF3388733, 144660
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146558
Lisa JenssenHalden SK184540
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580, 71311
Pernille KatlaFossum IF191341, 3639663
Eline KippeVerdal OK204298
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL82591
Eli KolstadMo OK186199
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 160449
Mari Robøle LienHamar OK181966, 3640612
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3655933, 203471
Ingrid MadslienNydalens SK3552494, 201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3541422, 200100
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL184486, 3534260
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL184504
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Ragne MunkebyFrol IL3574894, 116855
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 144798
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852, 197852
Maren NorderudTyrving IL217479, 3668670
Lotte Sølvsberg NorenHamar OK211227, 3654993
Ragne NorrudFossum IF3673514, 143035
Hanna NysæterSkien OK184476
Dina ReitanFreidig3642832
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3599057
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Emma RyenHamar OK3643673, 95279
Inger RødnesOppsal Orientering211652, 3665908
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421, 158421
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb179999, 3380961
Hedda SkatvedtRaumar Orientering179400, 174900
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442, 3572211
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3621224
Solveig SæternesByåsen IL189054
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL153300
Ane Marte VatnFrol IL187117
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK197849, 3412798
Sarah WølloKongsberg OL159005

H16 (75)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AaenStjørdals-Blink Orientering3673613, 173122
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Georg S. AndresenSkien OK181691
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603, 195875
Sivert BellingmoOL Gaula114924, 3577657
Henrik BertelsenPorsgrunn OL186854, 186854
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158430
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287, 3324894
Even Svegård ByeByåsen IL186159
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering3294014, 158618
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Joar GjerdahlKonnerud IL3559564, 188760
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering165121
Amund Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering3293917, 137260
Håkon GrandeVerdal OK3335734, 172260
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Henrik HaugKongsberg OL3591757, 178360
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering153168, 153168
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering202997, 202997
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3342896
Andreas Helland EriksenWing OK160992
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677, 3575933
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 186841
Haakon JohannesenIndre Østfold OK199493
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Håkon KornmoPorsgrunn OL145434
Thomas KortNord-Østerdal OK3476116, 186878
Espen Hegstad KrügerNydalens SK3581816, 157487
Sjur KvisleAsker Skiklubb3564341, 205500
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Henrik André LarsenKongsberg OL201911, 3394962
Sindre Vestengen LianLillomarka OL197711, 3509973
Lukas LilandNydalens SK3572799, 199282
Håkon LundKongsberg OL200597, 3396256
Oscar LyngenFrol IL3584232, 197745
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165127, 165127
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Tullball123 NeineineiBodø og Omegn IF Orientering147343
Joar OldernesLillomarka OL3568987, 411075
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Håvard RokkanMo OK186141
Syver Røhnebæk KongsrudModum OL3655255, 208010
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Sivert SemSteinkjer OK204803, 204803
Martin Andresen SkotteFossum IF145612, 3564838
Erling StangnesOK Silsand95816
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 182044
Tord StrandKongsberg OL183842
Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF145358
Lavran ThorstensenOppsal Orientering214739, 3571817
Jesper UgedalØstmarka OK187078, 3544517
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn184579, 3512951
Andreas VaageBækkelagets SK158015
Mathias VindalFreidig203527, 3590288
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256, 3545159
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK216521, 3609633

D16 (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL3483237, 168342
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Runa AlmelandFana IL3402716, 206376
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Julie BakkeFossum IF186910
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK3412384, 152273
Guro Skari BergerLillehammer OK192201, 3455169
Marie BergstrømHalden SK181981
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11123, 161760
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF3210614, 166007
Hanne DaltveitFana IL168428, 3490588
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3206786
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL3589074, 209818
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379, 165091
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180, 3696994
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846, 3034626
Ingvild Marie HaugKonnerud IL174837
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Marte Lien JohnsenByåsen IL3221322, 480023
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Guro KarlsenLillehammer OK177787, 3581253
Grete KristiansenSteinkjer OK204789
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397, 3593340
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102, 180102
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Gunvor Aurora MasvikLarvik OK154393
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Vera MelkildFreidig3222023, 180322
Kristin MestadTorridal IL3589959, 62681
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237, 3574985
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Silje MoeFredrikstad SK213318
Aurora MoholthKongsberg OL3398567, 155540
Thea MorlandstøEiker OL173453, 3679859
Gina NygårdTynset IF3409257, 180772
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Malin OpøienOL Trollelg180340, 3710548
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Martha Skogeng ReitenEmblem IL141669, 3589561
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224, 209948
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878, 202076
Guri SandvoldTynset IF137334
Synne SkjærsteinTyrving IL173170, 3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187, 3397965
Synne StrandAsker Skiklubb183999, 3501111
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Marit SveenHamar OK175810, 3573318
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3501137, 189019
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Nora TorgersenHalden SK204761, 3681129
Julie Roll TørnqvistFana IL3589587, 192920
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Andrine VikenByåsen IL181017
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Hedvig VollsetHeming Orientering187013, 3667581
Solveig Hernandez VråleKonnerud IL3382488, 204655
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253

H14-16 C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noah HendersonSteinkjer OK211948
Bas HoonhoutVegårshei IL179368
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937
Erlend SørheimVaregg Fleridrett195957
Bjørn Kristian TveteneLarvik OK160356
Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering181555
Karl Mathias WoldOK Horten207850, 207850

D14-16 C (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994, 160994
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL165733
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Helle BrathagenLarvik OK186828
Hanne Elisabeth Fog BråthenFossum IF211644
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284, 144284
Martine Klock FletenWing OK211296
Marthe HansenLarvik OK124543
Tuva HepburnKristiansand OK184670, 3621316
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298, 213298
Matilde HolenØstmarka OK203517
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438, 184438
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Liva-Mari LøvstadVerdal OK3399474, 176634
Stina Matland MadsenFana IL213454, 213454
Emilie MyhreSkien OK185856
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Truls Christian RevåStokke IL207854
Nora S. UtsethWing OK184546, 184546
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF204616, 204616
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF157271
Emma StubberudNydalens SK3646452, 409019
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Carolina Hernandez VråleKonnerud IL3384104, 149109
Celina Iversen ÅseEgersund OK209391

Annonser

IOF Eventor