Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 31 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte lag.

MIX (62)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Asker Skiklubb 2
1
2
3
4
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Martha Kalvig Skogan3426954
2Espen Samuelsen Skiri
3Steve Samuelsen
4Oda Furuholmen
Byåsen IL 1
1Emma Arnesen137239
2Terje Maroni68412
3Øyvind Wiggen155924
4Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Marte Hoff Hagen160436
2Knut Hagen173269
3Haakon Arnesen86412
4Gøril Eide199490
Bækkelagets SK 1
1Nikoline Ekeberg Schjerve
2Rune Olsen
3Carl Godager Kaas
4Lone Brochmann
Bækkelagets SK 2
1Tone Wigemyr Snerthammer
2Joakim Blix Prestmo
3Felix Breitschädel
4Lene Godager Kaas
Bækkelagets SK 3
1Mariann Ulvestad
2Runar Bjørhovde
3Neeme Loorits
4Kine Gulliksen
Fet OL 1
1Åshild Faller Råheim153842
2Jørgen Kjos Barkenæs180194
3Sander H. Rogndokken195911
4Marthe Cathrine Ramstad189734
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1Emma Johansson198042
2Christian Riddervold Kahrs61947
3Andreas Høye193983
4Heidi Østlid Bagstevold201505
Fredrikstad SK 2
1Marie Olaussen196727
2Herman Ryen Martinsen197869
3Sindre Østhagen133216
4Marianne Riddervold Kahrs98031
Freidig 1
1Frida Sæther180266
2Mattis Holt179878
3Håvard Sandstad Eidsmo153893
4Karen Oline Kolstad159545
Freidig 2
1Malin Sandstad159550
2Kjetil Mølnvik211357
3Rein Helle Mårdalen208822
4Oda Q Fossum137114
Frol IL 1
1Guro Torpe80719
2Carl Petter Lyngen211600
3Lars Sandstad Skjeset187219
4Eirin Svanøe-Hafstad206562
Frol IL 2
1Kine Sofie Sandstad Skjeset80371
2Ulf Forseth Indgaard190906
3Johan Asphjell Bjørnaas173436
4Kari Svingheim208088
Frol IL 3
1
2Jonas Ressem198810
3Andreas Svingheim Magerøy82357
4
Ganddal IL 1
1Trine Bolstad Scheie
2Alf Johan Walgermo Lima
3Morten Bjerga Sundli
4Ane Klepsvik Vinsjansen
Gneist, IL 1
1Vilde Hopland Skage
2Andreas G. Polden
3Øyvind Johannessen
4Mariell Arntzen
Hadeland OL 1
1Stefani Popova
2Øyvind Watterdal
3Ove Sætra
4Silje Bæra Hørthe
Halden SK 1
1Hanna Fiskum Nordbrøden184267
2Mattias Karlsson210109
3Emil Wingstedt208496
4Kine Hallan Steiwer181110
Halden SK 2
1Ane Sofie Næss Bjørgul158223
2Håkon Raadal Bjørlo182103
3Antonio Martínez Pérez143260
4Iliana Ilieva173098
Halden SK 3
1Bodil Helgerud
2Anders Felde Olaussen
3Trygve Kristoffer Løvli
4Marit Kahrs
Hamar OK 1
1Sigrid Bjørgen186177
2Sverre Bang Støeng154839
3Ivar Jevne Arnesen188688
4Dorte Narum181462
Hamar OK 2
1Kjersti Rønning480289
2Even Lindstad Børresen180087
3Vegard Rønning Huber207823
4Anne-Guri Jevne92235
Hedrum OL 1
1Viktoria Maria Gundersen156951
2Jarle Lysnes203389
3Erlend Gjestrum156947
4Alvilde Karlsen156948
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen186908
2Ulrik Astrup Arnesen196877
3Harald Astrup Arnesen196769
4Martine Engebretsen186908
IL BUL-Tromsø 1
1Arntraut Götsch
2Thomas Johnsen
3Vegard Vaeng Bernhardsen193120
4Mathilde Nordbrøden Skaare
IL Tyrving 1
1Ingunn Hultgreen Weltzien199336
2Espen Hadmark Hultgreen152512
3Audun Weltzien181255
4Betty Ann Bjerkreim152507
IL Tyrving 2
1Tone Bergerud Lye192575
2Torgeir Nørbech192593
3Gunnar A Fiskum159519
4Anniken Helland-Hansen186237
IL Tyrving 3
1Ida Tiltnes159511
2Astrid Fiskum180302
3Skjalg Hundseid Kamsvåg199497
4Synne Nesheim Flatebakken181104
Kongsberg OL 1
1Ingjerd Myhre200004
2Sigur Heggedal202187
3Mathias Drage159009
4Åsne Skram Trømborg180127
Kongsberg OL 2
1Siri Moholth180239
2Karl Fremstad191178
3Trygve Heggedal214978
4Anne Eiken190660
Konnerud IL 1
1Synne Baklid173407
2Audun Heimdal183721
3Jonas Sommerstad Juveli158399
4Anette Juveli198905
Larvik OK 1
1Runa Fremstad159011
2Jørgen Frøyd197776
3Anders Bjørningstad Kristoffersen181967
4Julie Hjortland187327
Larvik OK 2
1Elin Bjerva180000
2Lars Ole Engebakken
3Per Olav Gulbrandsen204203
4Ingrid Undstad204302
Lillomarka OL 1
1Sonja Mörsky84608
2Nicholas Oskarsson200090
3Gaute Steiwer202195
4Andrine Benjaminsen170783
Lillomarka OL 2
1Siri Kollerud198836
2Matthew Speake204099
3Steinar Kollerud174825
4Ingvild Wang158428
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen3487378
2Emilie Westli Andersen3593050
3Marius Øie3599271
4Marte Opsahl
Modum OL 1
1Maren Kopland
2Eirik Stærkeby Jelstad
3Severin Berglia
4Tine Hansen
NTNUI 1
1Kristine Fjellanger157200
2Sindre Østgulen Deisz186224
3Eirik Kamstrup Hovind200010
4Audhild Bakken Rognstad181664
NTNUI 2
1Anna Ulvensøen147827
2Rasmus Rørholt Theisen205770
3Hans Petter Mathisen180916
4Laura Ramstein
NTNUI 3
1Elin-Kristin Hem Olsen82166
2Simen Aamodt181443
3Jonas Madslien Bakken181989
4Kristine Fjeldbo168868
NTNUI 4
1Mai Elin B. Watson92682
2Trygve Hem Olsen159335
3Sondre Sande Gullord407403
4Marianne Dæhli62530
NTNUI 5
1Marte Fallbakken Berge216339
2Niklas Profors204552
3Marta Ulvensøen196843
4
Nydalens SK 1
1Anne Johanne Lind Nørbech149001
2Anders Vister209926
3Bojan Blumenstein193877
4Anne M Hausken Nordberg201418
Nydalens SK 2
1Anine Ahlsand127102
2Håvard Haga196740
3Anders Nordberg181232
4Elise Egseth152510
Nydalens SK 3
1Louise Oram197974
2Erik Olsvik Dengerud187133
3Eivind Høydal172734
4Siri Ulvestad206420
Nydalens SK 4
1Marion Huber Kaas145077
2Eirik Langedal Breivik157159
3Sverre Huber Kaas80133
4Thalia Bertschinger207828
Nydalens SK 5
1Anine Hallén207659
2Åsmund Aamodt Resell192147
3Gjermund Tørnqvist Halden211355
4Ingeborg Ellegaard Melby199489
Nydalens SK 6
1Karen Bjergaard180935
2Tord Haflan157518
3Jørgen Madslien157150
4Cristina Luis170785
OL Trollelg 1
1Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno176222
2Trond Einar Moen Pedersli160440
3Andreas Sølberg216649
4Line Sølberg160510
OL Tønsberg og omegn 1
1Marthe Gløersen184264
2Anders Krona Haflan174869
3Håkon Fruseth Christiansen194879
4Martine Topstad180812
OL Tønsberg og omegn 2
1Sandra B. Robertsen205587
2Mathias Gløersen184263
3Øystein Fruseth Christiansen194880
4Marianne Fruseth Christiansen181863
Porsgrunn OL 1
1Tonje Vassend191267
2Runar Torpe Lien155712
3Magne Wiig Mathisen480109
4Kristine Ausen184487
Raumar Orientering 1
1Silje Ekroll Jahren
2Magne Haga
3Anders Haga
4Karoline Sønsterudbråten
Raumar Orientering 2
1Anikken Gjerde Alnæs
2Ståle Sønsterudbråten
3Tor-Arve Bjørnstad Strand
4Tiril Emilie Ruud Bråten
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Marie Line Furland
2Vegard Peikli
3Hannah Malmei
4Sunniva Omdal
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse152605
2Håkon Jarvis Westergård154250
3Morten Jarvis Westergård204669
4Ingrid Vrålstad Løvås184467
Varegg Fleridrett 2
1Line Laurantsen192435
2Markus Kjærner-Semb204540
3Styrk Almeland Bleie205588
4Constance Storvestre184455
Wing OK 1
1Kjersti Elisabeth Midtbø184544
2Øystein Kvaal Østerbø181218
3Arvid Lyngstad180173
4Melanie Simpson179419

Annonser

IOF Eventor