Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint, kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM sprint, kvalifisering
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 318 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL3662723
Stine Madslien BakkenNydalens SK3390606
Sigrid BjørgenHamar OK3586138
Ingeborg EideByåsen IL3207420
Anne EikenKongsberg OL3599107
Martine EngebretsenHeming Orientering3501079
Åshild Faller RåheimFet OL3571981
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3380912
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL3411055
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Oda Q FossumFreidig
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering
Siri GrandalTyrving IL3389434
Gina GranstedtHalden SK3615465
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Anine HallénNydalens SK3482809
Silje HaugeHisøy OK
Anniken Helland-HansenTyrving IL3399854
Line Wegner HodtFossum IF3390457
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Line LaurantsenVaregg Fleridrett
Ingrid LundanesEmblem IL3594934
Johanne LægranNydalens SK3349719
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3539566
Siri MoholthKongsberg OL3321601
Dorte NarumHamar OK3597614
Stine NjåsteinTyrving IL3597861
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3597234
Julie NærestadVegårshei IL3668902
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208
Synne Eide RappRaumar Orientering3506821
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn
Linn Hege RosoLardal OL3477601
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3148905
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL3651262
Malin SandstadFreidig3505393
Vilde Hopland SkageGneist, IL3494812
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3426954
Constance StorvestreVaregg Fleridrett
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)
Line SølbergOL Trollelg3389038
Fride SørensenSturla, IF
Martine TopstadOL Tønsberg og omegn3644879
Stine Frogner TømmervoldHamar OK3599404
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL3189545
Karine VestølVegårshei IL
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523

D 19-20 E (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521
Silje ArntzenAsker Skiklubb3583846
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb3588266
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196
Marte Hoff HagenByåsen IL3588902
Karen Oline KolstadFreidig3598497
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3284999
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK3188216
Heidi MårtenssonModum OL3623212
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg3224292
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Frida SætherFreidig3626041
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering3501137
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Tonje VassendPorsgrunn OL3587961
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193
Ingvild WangLillomarka OL3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

D 21-E (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613
Marianne AndersenKonnerud IL3666849
Mariell ArntzenGneist, IL
Marte Fallbakken BergeNTNUI3094448
Thalia BertschingerNydalens SK
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785
Anneke Hald BjørgumKristiansand OK3625977
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727
Marianne DæhliNTNUI3618022
Elise EgsethNydalens SK3667599
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772
Kristine FjeldboNTNUI3621000
Kristine FjellangerNTNUI
Runa FremstadLarvik OK3598265
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI
Marion Huber KaasNydalens SK3029709
Iliana IlievaHalden SK3693850
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721
Lene Godager KaasBækkelagets SK
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL
Siri KollerudLillomarka OL3598661
Marit Wenseth KureBø OL
Cristina LuisNydalens SK3505039
Tone Bergerud LyeTyrving IL
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398
Sonja MörskyLillomarka OL3468014
Marte NarumNydalens SK3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3598448
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Louise OramNydalens SK
Stefani PopovaHadeland OL3685062
Laura RamsteinNTNUI
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889
Trine Bolstad ScheieGanddal IL
Melanie SimpsonWing OK
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL
Tone Wigemyr SnerthammerBækkelagets SK3598794
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606
Kari SvingheimFrol IL3709821
Ida TangenNydalens SK
Ida TiltnesTyrving IL
Guro TorpeFrol IL3598216
Christiane TrösseVaregg Fleridrett
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Guro VassendFossum IF
Aina VienaLarvik OK
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050

H 17-18E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK3328408
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454
Knut AasheimOppsal Orientering3620705
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882
Stian AndresenOK Moss
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Truls Sildnes BaklidKonnerud IL3404407
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270
Johannes BordalRingsaker OK3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb3404241
Even Lindstad BørresenHamar OK3514551
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3668597
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3219755
Ole FlaattenOK Skeidi
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676
Karl Kristen GjølsjøOK Moss
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Anders HagaRaumar Orientering3498391
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Amund HoelRaumar Orientering3384443
Tarjei HoloFossum IF3388733
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK3620507
Øyvind JohannessenGneist, IL
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Ole KostølKristiansand OK3624079
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK
Vegard LandsverkSkien OK3586369
Sondre LorentsenOK Silsand3500600
Einar LundKongsberg OL3395563
Sam LunøeNydalens SK3488467
Petter Vangen LunåsmoTynset IF3510088
Jarle LysnesHedrum OL
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127
Emil LøwengreenFredrikstad SK
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427
Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350
Ole Jakob OlsrødStokke IL
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Lukas Emil RogneOK Moss175925
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering
Sverre Bang StøengHamar OK3426418
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967
Jostein TandbergNydalens SK172203
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL
Thomas TubbehaugenOK Moss
Jørgen VisterIndre Østfold OK3597895
Magnus WølnebergTyrving IL3411642

H 19-20E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn André AaslundFet OL3581071
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103
Runar BjørhovdeBækkelagets SK
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809
Simen BordalFossum IF3226909
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3443496
Vetle ChristiansenRaumar Orientering3227139
Erik Olsvik DengerudNydalens SK
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering3603875
Olav EkrheimVaregg Fleridrett
Karl FremstadKongsberg OL3598547
Gaute FriestadKristiansand OK3608957
Tord HaflanNydalens SK3183977
Sigur HeggedalKongsberg OL3624640
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967
Markus HolterHalden SK3597333
Vegard Rønning HuberHamar OK3598927
Eivind HøydalNydalens SK3593852
Magne JutulstadNTNUI3227857
Steinar KollerudLillomarka OL3598885
Erland KvisleAsker Skiklubb3321957
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829
Arvid LyngstadWing OK
Sigurd MelsomFossum IF3497856
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750
Rein Helle MårdalenFreidig3205655
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248
Jonas RessemFrol IL3298221
Vegard RessemFrol IL3297413
Tim RobertsonFossum IF
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb3598208
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering74968
Oskar StørmerFossum IF3599305
Stian SundsvikFrol IL3285400
Andreas SølbergOL Trollelg3641958
Henrik UpsalKristiansand OK3625027
Håvard WedegeFossum IF3661774
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3589272
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

H 21-E (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595
Emil AhlbäckFossum IF3150687
Ove BaardsgaardOL Trollelg3624715
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL3610722
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501
Mathias DrageKongsberg OL4678216
Tomas EidsmoFreidig3581154
Bjørn EkebergTyrving IL3598083
Robert FredriksenNotodden OL
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075
David GottfridssonLillomarka OL
Sondre Sande GullordNTNUI
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL3015757
Håvard HagaNydalens SK3098308
Magne HagaRaumar Orientering3100385
Ivar HaugenKristiansand OK3591104
Mattis HoltFreidig3597143
Martin HosetNTNUI3597374
Eirik Kamstrup HovindNTNUI3614914
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873
Sindre JohannessenFreidig3693868
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø
Mattias KarlssonHalden SK
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb
Karolis LazdauskasKristiansand OK
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett
Jørgen MadslienNydalens SK3684511
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL3015567
Terje MaroniByåsen IL3597689
Antonio Martínez PérezHalden SK
Hans Petter MathisenNTNUI3597986
Borger MelsomFossum IF3701208
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett
Mathias NipenTyrving IL
Thomas NipenNydalens SK
Anders NordbergNydalens SK3352697
Torgeir NørbechTyrving IL3614930
Rune OlsenBækkelagets SK
Trygve Hem OlsenNTNUI
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3598539
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)
Andreas G. PoldenGneist, IL
Niklas ProforsNTNUI
Sindre RønningFossum IF3598612
Sindre SandvenFossum IF3588159
Lars Sandstad SkjesetFrol IL3621596
Gaute SteiwerLillomarka OL3598042
Morten Bjerga SundliGanddal IL
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875
Ove SætraHadeland OL3677697
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531
Håvard VassendenFrol IL3597465
Anders VisterNydalens SK3597804
Martin VisterFrol IL3597176
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Audun WeltzienTyrving IL3027638
Torben Christian WendlerRaumar Orientering3352408
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3593415
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761
Emil WingstedtHalden SK3693660
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3597697

Annonser

IOF Eventor