Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ringerike 2-dagers dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ringerike 2-dagers dag 1
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 22 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 397 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Marte EgerKongsberg OL196871
Mari EggenNydalens SK155921
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Eirik FrengstadRingerike OL212083
Oskar HopeModum OL96534
Magnus JacobsenRingerike OL212062
Henrik KaiserSturla, IF203306
Stine KaiserSturla, IF97533
William Kjemperud StrandFossekallen IL185897
Kristine KjesbuTyrving IL188749
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus MolundTyrving IL71545
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Håvard SøreideRingerike OL
Nikolai TesloHadeland OL204702
Erlend UlsakerHemsedal IL206311
Sofia ØhlckersTyrving IL212783
Eimund Øverli BergKongsberg OL206904

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde AabelRingerike OL211968
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Mathilde FossaasGimle IF211949
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL176158
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin Melby JacobsenLardal OL175934
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Eline SchjervenLardal OL192960
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Ingvild Øverli BergKongsberg OL191202

D 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril elisabeth EggenNydalens SK161011
Andrine JensenOppsal Orientering217754
Emma KjesbuTyrving IL188726
Sara MolundTyrving IL204768
Ingvild SøreideRingerike OL212178
Anne Marte TelstøEtnedal IL86345

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL176039
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Christine HoenEiker OL192291
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Mina SchjervenLardal OL154292
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Berthe TesloHadeland OL413058

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK125675

D 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL184486
Mari McCarthy RørlienFossum IF126998
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL153300
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera Gano MønnichRøyken OL158431

D 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Hege SolerødGjø-Vard OL76108

D 17-B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Tone GammelsæterPorsgrunn OL203384
Marit GanoRøyken OL179411
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Kari LundNittedal OL158240
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68591
Siri SpjelkavikTyrving IL188869
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Tiril ReksnesHadeland OL
Anne Berit UlsakerHemsedal IL136941
Marit VinjeOppsal Orientering176049

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann-Charlotte FossaasGimle IF205550
Astrid KjesbuTyrving IL216988

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Raquel CostaHalden SK216837
Therese HaareKonnerud IL182032
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Ingunn Hultgreen WeltzienTyrving IL199336
Kjersti Adéla WestinKristiansand OK149322
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyTyrving IL136565
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth holmboe EggenNydalens SK191325
May Ingela HopeModum OL204724
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering203656
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL98606
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Torun DyrkornEiker OL185988
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb186625
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Hege HeibergHadeland OL187205
Tove Beate JelstadModum OL97963
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb198723
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Berit DanielsenTyrving IL159502
Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL168176
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL129726
Sirpa LiljaModum OL198084
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Randi NilstadTyrving IL159514
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Catherine DawsonGafanhOri
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Aud KjemperudEiker OL184662
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Inger TiltnesTyrving IL87058

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Unn EllefsenTyrving IL208927
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Kjersti ThoStabæk IF87562

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Hanne BræckKongsberg OL98986
Tea ForbergRond OL69017
Eli KlovningPorsgrunn OL203280
Inger Lise SolbergBø OL208756
Grete VestbyVarteig OL78546
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Arne BerganKongsberg OL184532
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Johan EgerKongsberg OL154245
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Oskar FossåsRingerike OL175968
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Martin KaiserSturla, IF203305
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Eskild SætherFossekallen IL185896
Sindre UlsakerHemsedal IL206340
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen BøhnRingerike OL212413

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL192138
Vetle DrageKongsberg OL182097
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Anders RoumRingerike OL176009
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147115
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb160762

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind TelstøEtnedal IL75948

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Oskar ArnevikRingerike OL146587
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Sølve DrageKongsberg OL211391
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Kristian KammerudRingerike OL134793
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Åsmund SætherFossekallen IL185905

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Peter CarlsenRøyken OL207695
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Endre UlsakerHemsedal IL153955

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Lars Eirik EggenNydalens SK161010
Trond Ivar FossaasGimle IF194812
Carl August KlevjerRingerike OL160313
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Dagfinn SætherFossekallen IL185902
Arnfinn SørumSkien OK80591

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus HeideModum OL204656
Tord KjesbuTyrving IL217155

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter Martinus Freyborg UranGimle IF180926
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb192601
Håvard UlsakerHemsedal IL155780

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Elias T. MølnvikFossum IF211647

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiago AiresHalden SK217021
Rune FleischerEiker OL152753
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Stian Stærkeby JelstadModum OL97962
Lars LeirenKolbotn og Skimt OL154298
Einar MelsomFossum IF183652
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Hans TrøanNydalens SK192250
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor BrennaNittedal OL160438
John ChandlerCork O
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Christian FrøydSogndal IL61721
Hallvard KorenOK Moss84741
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Kjetil MolundTyrving IL211366
Håvard TelstøEtnedal IL192605

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Nils BerganNydalens SK191246
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Hans JevanordFossum IF206276
Thomas KaiserSturla, IF97536
Syver LøkenKongsberg OL178250
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Ivar MølnvikFossum IF157055
Tore NymarkAskøy OL192524
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Einar TesloHadeland OL487966
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub80661
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Gunnar HopeModum OL157519
Halvor JutulstadBækkelagets SK176220
Oskar KaaløySandefjord OK141045
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Terje MelsomFossum IF151139
Terje NæssFossum IF204539
Gjermund RørenEiker OL173451
Erlend RåheimOK Øst153843
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Lars-Erik FiskumTyrving IL185823
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering411668
Einar JensenNydalens SK200777
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Rune MoianAsker Skiklubb406011
Øivind MyhreKongsberg OL152511
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Harald HoviSkien OK184572
Svein S JacobsenTyrving IL206460
Morten JohannessenRøyken OL144105
Olav NipenTyrving IL197973
Alf PettersenTyrving IL159515
Arne TiltnesTyrving IL182069
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Roy DawsonGafanhOri
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Runar KittilsenStokke IL169014
Helge LyeTyrving IL219198
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Tor TrøanHadeland OL96183
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Eirik EriksenSturla, IF191256
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kjell GrønhovdModum OL77374
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Kristen LundSkaukameratene OL39631
Olav SolbergBø OL203367
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H 75- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Steinar RuudKonnerud IL210997
Finn VestbyVarteig OL76197
Harald WibyeOK Moss480203

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Kjell MichelsenFredrikstad SK168393
Olaf SmåstuenGjø-Vard OL67756
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte A (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Pahr HaareKonnerud IL191694
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010
Arvid NelsonLardal OL206558
Ronny NelsonLardal OL206255
Henning WernøeHamar OK189105

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil AmundsenLardal OL165202
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering94052

Annonser

IOF Eventor