Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløp Kongsberg, dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløp Kongsberg, dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 24 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 769 påmeldte deltakere.

N-åpen (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Paulsen AskLierbygda OL170782
Oda Paulsen AskLierbygda OL211643
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Silja BerstadHeming Orientering211293
Anne Victoria BirkelandFossum IF178272
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Oliver BjerkeKongsberg OL201971
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Rikke BruserudOL Trollo176021
Mats Olsen ByeModum OL211926
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Martin DybvikStokke IL195896
Ane Kristine EidAsker Skiklubb
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Frikk FinsrudAsker Skiklubb160774
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Jarand GustafssonKongsberg OL202996
Natalia HavnenRøyken OL213035
Iselin HøivoldKongsberg OL
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering184397
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Magnus MolundTyrving IL71545
Sara MolundTyrving IL204768
Sigurd Øvrebø MyrvoldIL Heming
Sigrid Åmo NesbakkKongsberg OL
Eline Maudal PettersenKongsberg OL
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779
Annika van RaaijHedrum OL187291
Elise RenardKongsberg OL201982
Ingvild RingheimLarvik OK96485
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering156598
Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL205442
Stine Sembsmoen-SchleisKongsberg OL217171
Sølve Sembsmoen-SchleisKongsberg OL217477
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Even Skram TrømborgKongsberg OL216651
Kristina Skåttet EllefsenKongsberg OL
Jon StrandKongsberg OL183843
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Tollef TjentlandLardal OL82132
Martin TorøKongsberg OL175352
Erlend UlsakerHemsedal IL215488
Eivind VågsnesOppsal Orientering180877
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992
Sofia ØhlckersTyrving IL212783
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Eimund Øverli BergKongsberg OL206904

D -10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Marte EgerKongsberg OL196871
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK213000
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne SandvenNotodden OL211944
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

D 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BruserudOL Trollo154054
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL176158
Emma EngehultNotodden OL213060
Selma HøivoldKongsberg OL155652
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Marie KvarmeRøyken OL183830
Kristin Melby JacobsenLardal OL141077
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sunniva MorlandstoEiker OL176178
Taran MyhreKongsberg OL165597
Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering175070
Andrea OpsahlRøyken OL212890
Eline SchjervenLardal OL192960
Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL187217
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Ingvild Øverli BergKongsberg OL148990

D 11-12N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Magdalen HavnenRøyken OL212844
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Sigrid SteinmoenNotodden OL212984
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering211748
Kristine Myklebust StrømHedrum OL156909
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL176039
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Christine HoenEiker OL192291
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Malene InstanesSturla, IF199366
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Mina JørgensenTyrving IL200361
Silje KregnesKristiansand OK142857
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mia LüscherOLK Argus152427
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Silje MorlandstøEiker OL175915
Malene NysæterSkien OK39092
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Karoline TorøKongsberg OL183883

D 13-16C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Therese Hamre BisethNotodden OL153874
Marthe HansenLarvik OK154392
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ine InstanesSturla, IF199367
Olivia KjølstadRøyken OL184178
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Mina SchjervenLardal OL154292
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BerganFet OL180260
Tuva Løver ThonModum OL206465

D 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL155550
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Ragnhild RønningModum OL
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Hanne VassendPorsgrunn OL153300
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Gunvor Aurora MasvikLarvik OK154393
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Anna Isnes TyseEiker OL185892

D 17-A kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Ingrid LøsetRingerike OL192379
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL176210
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Ingvild Løver ThonModum OL188837
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Sigrid Melander VieFossum IF176299

D 17-B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie BerganFet OL116845
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Mia EngehultNotodden OL197857
Marit GanoRøyken OL179411
Elin GravningenStokke IL203625
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Sølvi MartiniAsker Skiklubb153589
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Trude NysæterSkien OK402610
Sissel RudningenHemsedal IL186190
Astrid Ø. RøthingHaugesund IL Orientering184259
Inger Isnes TyseEiker OL188817

D 17-C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Marion AmundsenRingerike OL192137
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Line NordhaugKonnerud IL205441
May NordkveldeHedrum OL187231
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Rita RaastadSkien OK147726
Grete SkotteFossum IF179795
Susanne StrømHedrum OL176031
Anne Berit UlsakerHemsedal IL136941

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL176015
Marianne Granum HelsvigNydalens SK137004
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Hege RosoLardal OL154293
Fride SørensenSturla, IF89059
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL175861
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Therese HaareKonnerud IL182032
Lizzie InghamHalden SK216466
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Jenny-Ann MalmbergTyrving IL199328
Helen MartinsenIL Gular209975
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Toril NesNTNUI129752
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Ida TangenNydalens SK487970
Ingrid TronshaugStokke IL203565

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF145372
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Marianne MohnOLC Kapreolo
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Paula BerstadHeming Orientering480250
Grethe B ClausenLarvik OK78721
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tanja InstanesSturla, IF145112
Marianne Bruun LienSandefjord TIF402909
Christine Lüscher-FogtmannOLK Argus152425
Merete LyseboLardal OL180324
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Anna ZetterbergVästerås SOK
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 45- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ArnestadRingerike OL60523
Turid BertelsenPorsgrunn OL199755
Anne-Marie BrekkeOK Skeidi137303
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin BruserudOL Trollo209823
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Solveig KongsrudModum OL207986
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Eirin MathiesenRingerike OL87531
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK129738
Anne Mia OlsenModum OL177687
Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL203600
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL182001
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Ida SyversenRøyken OL67390
Hanne Løver ThonModum OL206288
Gunn Jorunn TveitenStavanger Orienteringsklubb

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente BlixSandefjord OK173002
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL10016
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tove Beate JelstadModum OL97963
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Bente LandmarkFossum IF208596
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Tiri RebårdSandefjord OK199599
May Jorunn RognlienModum OL87079
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Bjørg Marit SollieOL Trollo71492
Kjersti StræteRingerike OL79007
Anne Gro StyrvoldLarvik OK186835
Eva SyversenRøyken OL96705
Kristin TandbergAsker Skiklubb124881

D 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne Berit EidNydalens SK83083
Heidi FalckTyrving IL199505
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Sidsel NørstebøTyrving IL211370
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Inger SchibstedRøyken OL179406
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo82360
Siren GreveBergens TF200455
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Randi HansenArnadal IL88644
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Helga PeveriEiker OL129730
Elisabeth RødAndebu IL79499
Inger TiltnesTyrving IL87058

D 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL176120
Sissel EliassenSandefjord OK206531
Inger LindløvOK Moss183670
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Bjørg MostaulBø OL39205
Edel SlettemarkStord Orientering409342
Marta StangModum OL144646
Kjersti ThoStabæk IF87562
Linda VerdeSturla, IF209838
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

D 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Onelma BlomhoffHeming Orientering87021
Elin DahlenRingerike OL201694
May Helene HansenSandefjord OK184672
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb156736
Bjørg KocbachBergens TF180128
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Ulla LindheIK Stern183995
Lisa SørenssenRøyken OL145483
Lajla TidemannGjø-Vard OL98487
Ingvill VoldFana IL146232
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubb158549
Margith ReppesgårdHedrum OL176012
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Brage EikåsSandefjord OK182096
Mikkel LüscherOLK Argus200740
Peter Åmo NesbakkKongsberg OL
Gaute NysæterSkien OK170884
Anders Næss-UlsethNydalens SK172350
Endre SandKongsberg OL172219
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL98606

H 11-12 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL177521
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb188959
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Arne BerganKongsberg OL184532
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK157982
Adam ConwayGuildford Orienteers201777
Johan EgerKongsberg OL154245
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Simen GravningenStokke IL177257
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Ola KjølstadRøyken OL203308
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Erlend LangeggenKongsberg OL192880
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL413024
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Caspar RøthingHaugesund IL Orientering172070
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Sindre UlsakerHemsedal IL216820
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering197856
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 11-12N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Magnus AaslandKongsberg OL198926
Thomas Adrian BergRøyken OL176448
Mathias BerganFet OL147457
Håvard BirkelandFossum IF178069
Anders Hamre BisethNotodden OL175194
Ask Naper KjelaasNotodden OL11773
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Vetle VikNotodden OL11769

H 13-14 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BirkelandFossum IF178312
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL182097
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Even GravningenStokke IL203626
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Henrik R HoltHedrum OL187287
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL192439
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Jostein RaenBirkenes IL203288
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Halvor RudningenHemsedal IL192640
David RundeKristiansand OK157065
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 13-16C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL147278
Even Amundsen BjørkliRingerike OL192211
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL192138
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Markus EikåsSandefjord OK124974
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering157126
Anders RoumRingerike OL68559
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ty Sævareid EllefsenKongsberg OL154414
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369

H 15-16 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Oskar ArnevikRingerike OL146587
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Henrik BertelsenPorsgrunn OL186854
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Sølve DrageKongsberg OL211391
Johan EikangerIL Gular184233
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Henrik HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Scott JuvikIL Gular206490
Kristian KammerudRingerike OL134793
Henrik André LarsenKongsberg OL201911
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular188769
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Anund NyhusBirkenes IL184628
Skjalg NysæterSkien OK413048
Kristian PyttenKristiansand OK151383
Syver Røhnebæk KongsrudModum OL208010
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Tord StrandKongsberg OL183842
Håkon SturødNydalens SK126672
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057

H 17-A kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL147277
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Atle BorgersenHedrum OL203672
Rune EngehultNotodden OL207901
Stig InstanesSturla, IF145113
Espen JohnsenHedrum OL182118
André JægtvikKonnerud IL154004
Anders LøsetRingerike OL211219
Kjetil MolundTyrving IL211366
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering158120
Ronny NelsonLardal OL206255
Atle StrømHedrum OL150454
Endre UlsakerHemsedal IL153955
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560

H 17-B (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering192428
Morten AndresenOK Skeidi187234
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
August Borgevad KornerudEiker OL192292
Peter CarlsenRøyken OL207695
Kenneth DybvikStokke IL195593
Frode GjestrumHedrum OL150455
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Kjetil HagenAsker Skiklubb206918
Tony HalsallOtra IL204646
Ove KjetsåOtra IL204645
Carl August KlevjerRingerike OL160313
Sverre MelbyeRaumar Orientering156600
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Martin Sollie NåtedalOL Trollo175778
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
David SolliSkien OK135274
Bjarne SommerstadAndebu IL
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering183669
Lars Harald ThuestadHaugesund IL Orientering177475
Jonas Solem TronrudEiker OL185885

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852
Leif Erik HavnenRøyken OL212910
Ladislav KocbachBergens TF
Jon Daniel RoumRingerike OL175996
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
Truls Sildnes BaklidKonnerud IL215122
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Rikard KammerudRingerike OL146609
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering203317
Jarle LysnesHedrum OL203389
John RundeKristiansand OK194509
Sigurd RønningModum OL485460
Håvard UlsakerHemsedal IL155780

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GjestrumHedrum OL156947

H 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Stian BergersenTyrving IL68522
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Christian BøenKristiansand OK197760
Fredrik EliassonHalden SK158089
Robert FredriksenNotodden OL62763
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Charles HalaasFossum IF209868
Lars Steinar HefreBø OL144281
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Stian Stærkeby JelstadModum OL97962
David LøverModum OL400119
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Borger MelsomFossum IF199998
Lars Eid NielsenNydalens SK198025
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Rune NygaardIL Gular207699
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090
Dag Steinar RagvinBø OL89663
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Torgrim SoterudBø OL116892
Øystein SørensenNydalens SK172405
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF209836
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering157072

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BergRøyken OL67399
Tom BerganFet OL181103
Lars BerglundRingerike OL71663
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Jan Tore LudvigsenNydalens SK407431
Didi LüscherOLK Argus152426
Neil MarstonHemsedal IL483542
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Gisle NysæterSkien OK178609
Vegard SpitenKongsberg OL
Jens TjentlandLardal OL165201

H 45- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Terje BakkePorsgrunn OL149324
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering170750
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Eirik JørgensenTyrving IL72498
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Jørgen LienSandefjord TIF402945
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Arne NåtedalOL Trollo74912
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ian RingheimOL Trollo204716
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Johan SundénVästerås SOK
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Arild AasheimGanddal IL181858
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Trond BaklidKonnerud IL176250
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Børge BrubækStavanger Orienteringsklubb61804
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayGuildford Orienteers201600
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Morten JohnsenArnadal IL88658
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kristian KihleRingerike OL160321
Harald KvisliNotodden OL207900
Roger LysnesHedrum OL182119
Magne LøeNotodden OL
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Inge RingheimLarvik OK205549
Gjermund RørenEiker OL173451
Per Einar StrømHedrum OL176135
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640

H 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Lars FremstadLarvik OK211281
Roy GjerdingOK Moss197796
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Morten KarlsenMåren OK400006
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Per LarsenKristiansand OK409239
Rune LaurantsenSkien OK114912
Frode LøsetRingerike OL192394
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Rune MoianAsker Skiklubb406011
Eirik Næss-UlsethNydalens SK402465
Espen RaastadSkien OK480084
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Don SkantzeTyrving IL186156
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo124902
James CrawfordGuildford Orienteers412329
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Stian FalckTyrving IL97951
Per Chr. HagenBø OL94133
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Runar KirkerudEiker OL95245
Rolf LundeEiker OL206414
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Alf PettersenTyrving IL159515
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Arnulf RulnesNotodden OL145390
Harald ThonSturla, IF209837
Arne TiltnesTyrving IL182069
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Bjørn Helge CeebergHedrum OL176117
Helge FossheimHedrum OL182064
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Svein GrønhovdModum OL80607
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Dag KaasHeming Orientering87027
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Martin NaufHedrum OL182122
Jimmy NordliTrøsken IL127238
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bård StangModum OL66652
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Tormod DahlenRingerike OL211376
Frank EliassenSandefjord OK174991
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kjell GrønhovdModum OL77374
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Sigurd HaugerudIL GeoForm10788
Ragnar HillestadLardal OL92538
Henrik HvoslefIK Stern193993
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Arne KristensenArnadal IL211333
Knut LindløvOK Moss183686
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Olav MoRøyken OL165151
Sigvald RobberstadHalsnøy OL91425
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Erling TidemannLommedalens IL168119
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Per VoldFana IL176050
Lasse VråleSturla, IF147450
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Jappe BlomhoffHeming Orientering87022
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sturle HånesIL GeoForm169036
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Harald LundhaugOK Moss201916
Ronald MalcolmLarvik OK187284
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag83054
Per MeilandLommedalens IL214982
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL176014
Steinar RuudKonnerud IL210997
Harald WibyeOK Moss480203
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Einar HoffTyrving IL199325
Johan JanssonVäxjö OK
Helge KvaaseBækkelagets SK160324
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A-Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidAsker Skiklubb
Magnhild FrydenlundSturla, IF159625
Karl-Johan MalmbergTyrving IL199327
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Pål RundeKristiansand OK182054
Rune SolliSkien OK169015

Direkte A-Lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Peter MohnOLC Kapreolo
Trond MyhreFossum IF191338
Geir MyklebustKlubbløs195755

Direkte B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF145616
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Erling Dahl BorkamoNotodden OL176042
Haakon DolvenAker Solutions154267
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Aileen RundeKristiansand OK177978

Direkte C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Sunniva DjupeslandHaugesund IL Orientering212832
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Vera HalsaaDiakonhjemmet sykehus212264
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Vigdis SolliSkien OK153948

Annonser

IOF Eventor