Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 25 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 887 påmeldte deltakere.

D -10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline Svartedal AasenTrøsken IL178614
Mari Aarskog BjerkeHamar OK204758
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Maren HenriksenHalden SK190259
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Mari Ovidia RanestadHamar OK181991
Ella SandstadFreidig181780
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 11-12 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Sofie BergstrømHalden SK143029
Eileen BjanesTyrving IL210911
Mari EidsmoFreidig142824
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering127156
Josefin EylertsenHalden SK190572
Anne FrøislandVang OL80043
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Lene HaugeHisøy OK412605
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK165108
Trude MarkhusVerdal OK181876
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Astrid RognstadHadeland OL209712
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Kristine SolbakkenTyrving IL211334
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL178586
Pia Young VikNydalens SK157737

D 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL412503
Alexandra AngvollFredrikstad SK157181
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Monica BrevikØstmarka OK212503
Emma DanevadFredrikstad SK149010
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Elin FløLillomarka OL177513
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Malin HaugeHisøy OK412247
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Kamilla LomeHamar OK189071
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF157271
Carina SveenElverum OK180140
Berthe TesloHadeland OL413058

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Helene KrokfossØstmarka OK201515
Liva-Mari LøvstadVerdal OK176634
Mari McCarthy RørlienFossum IF126998
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116
Rakel Oikonomakis BergsetIL Veten
Ella SkoglundIL Veten

D 15-16 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Karoline AuneHalden SK194816
Marie BergstrømHalden SK181981
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Ragnhild EideByåsen IL199600
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Sofie HallemVerdal OK203553
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Lisa JenssenHalden SK184540
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Eline KippeVerdal OK204298
Eli KolstadMo OK186199
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anine LomeHamar OK195757
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Vera MelkildFreidig180322
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Silje MoeFredrikstad SK213318
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Maren NorderudTyrving IL188841
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK159018
Emilie Sommerstad VeeTyrving IL213317
Marit SveenHamar OK175810
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Nora TorgersenHalden SK204761
Julie Roll TørnqvistFana IL192920
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17- (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Emma ArnesenByåsen IL195919
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788
Elin BjervaLarvik OK180000
Chiara Dalla SantaFrol IL80389
Marianne DæhliNTNUI62530
Ingeborg EideByåsen IL199727
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Oda Q FossumFreidig137114
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering136870
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn184264
Gina GranstedtHalden SK193887
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb193890
Silje HaugeHisøy OK193045
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Marion Huber KaasNydalens SK145077
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Thea KleivenRingerike OL160316
Karen Oline KolstadFreidig159545
Åshild KolstadMo OK182129
Line LaurantsenVaregg Fleridrett192435
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb207590
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL159331
Gina MølnvikFreidig190688
Nanna NorderudTyrving IL160974
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Pernille OpheimFreidig142526
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Maren Juveli PedersenOppsal Orientering88975
Hege Holth RekaaFreidig144104
Belinda Jørandli RudsengenGjø-Vard OL62495
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Henriette RuudLillehammer OK485682
Karianne RuudEmblem IL149000
Line Drange RuudRøyken OL193703
Maiken SandbergNydalens SK191080
Hanne SandstadFreidig206030
Malin SandstadFreidig159550
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL80371
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering158532
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Hanna StorlienRingsaker OK214984
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Ann Kristin StrømHamar OK92225
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Christina SveenElverum OK180224
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276
Frida SætherFreidig180266
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK96427
Selma TonjerNydalens SK96426
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Hedda VonenLillomarka OL193107
Emilie WestinPorsgrunn OL203458
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593

D 17-C (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering473786
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Lene FinkenhavnNittedal OL205926
Ann-Charlotte FossaasGimle IF205550
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Guro IngvaldsenGjø-Vard OL203609
Helene KartomtenVang OL159324
Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK168242
Heidi LohneOdal OL - Orientering147637
Guro MoOL Toten-Troll126639
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175
Sigrun SigurjonsdottirRingsaker OK179393
Anne-Marit SkaugHalden SK177471
Elin SlokvikNotodden OL93987
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Marianne SveenElverum OK170702
Mona SveenVang OL173267
Anne SørlienGjø-Vard OL39617

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147
Eszter HorvatiTyrving IL39042
Astrid KravdalGjø-Vard OL158545
Tone Bleken RudVang OL80828
Hanne StensletRaumar Orientering213695

D 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Randi Brevig AuneHalden SK158420
Berit BergsetIL Veten92121
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK179966
Gøril EideByåsen IL199490
Marianne GustafssonIF Thor
Marianne HaugeHisøy OK78908
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Yngvild MalmoVang OL66654
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Anette SvartedalTrøsken IL67463
Heidi TronbølFet OL177962
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 45- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Trine BjervaDrangedal OL89882
Astrid BjørnerødOK Moss198017
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Trine Ruud BråtenRaumar Orientering480031
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringTyrving IL186189
Åshild FlatebakkenTyrving IL181109
Hilde ForbordMalvik IL72257
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Mette Eline HeimstadRingerike OL146585
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Marianne LykkeEmblem IL199658
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Sigrid MelkildFreidig132741
Mona J. MølnvikFreidig153666
Irene Felde OlaussenHalden SK130381
Tove Lundgård PedersenRingsaker OK206360
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Janita SkogengEmblem IL199610
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Liv TennesWing OK199281
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757

D 50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Tone BakkenLillomarka OL411679
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Margit EideStjørdals-Blink Orientering165124
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF91302
Anne Margrete HammerØstmarka OK187190
Rine HanssenByåsen IL76088
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Kjersti sommerstad JuveliLillomarka OL88974
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Evy MeisingsethMolde og Omegn IF192092
Anne MelkildFreidig92362
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Anne Kristine NorderudTyrving IL186086
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Siw SolstadTyrving IL151339
Ingvill SommerstadTyrving IL193119
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Mona Høiås SætherFreidig215147
Alix Young VikNydalens SK89481
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920

D 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Tove BakkenLillehammer OK83165
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Berit DanielsenTyrving IL159502
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Kari Kamstrup HovindRaumar Orientering480036
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Bente LineIndre Østfold OK190571
Kari NatvigNittedal OL157293
Grete Berge OwrenFreidig176244
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti RønningHamar OK480289
Undis Irene StrømHamar OK136874
Anne SørumRingsaker OK89547

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rigmor Lømo AasElverum OK157010
Kari HommerenTrøsken IL67465
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering152600
Heidi Meyer MidtunFreidig76092
Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared20231
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535

D 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Unn EllefsenTyrving IL208927
Gunn Kari HygenFreidig201973
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Berit RøsteRingsaker OK153306
Sigrun SvartedalTrøsken IL202174
Marit SørensenIndre Østfold OK215113
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering79755
Marit VågsnesNordre Follo Orientering165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø127249

D 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Margrete ArnesenGrue IL67511
Katharina Mo BergeFreidig181516
Ella BjerketvedtTrøsken IL67454
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Randi KisteNidarøst OK200386
Åse KonstElverum OK82109
Torid KvaalFreidig401037
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering204594
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Vesle Mari PranOdal OL - Orientering146471
Else Lerche RaadalFana IL184556
Grete VestbyVarteig OL78546

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OL157997
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Tobias Tronbøl LiumFet OL487932
Alf Petter LynumFreidig186849
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett92681
Amund SolumRond OL71205
Liam WingstedtHalden SK176982

H 11-12 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Sander Tonjer FingarsenElverum OK154730
Emil GrønliFreidig211762
Lukas KortOs IL186880
Tidemann LierIndre Østfold OK186902
Gaute LindaasElverum OK179351
Mats LindaasElverum OK209963
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering147114
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK160007
Herman Hvideberg MoerRaumar Orientering203560
Vemund MølnvikFreidig203492
Vegard RanestadHamar OK176005
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Vegard Ulseth SylteFreidig145066
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477

H 13-14 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Petter BackstrømHalden SK190574
Elias BergsetIL Veten92120
Even BordalRingsaker OK215180
Herman BrunborgNittedal OL190333
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Einar EideByåsen IL209976
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Petter Stensli ForsethLøten o-lag168486
Jonas GrønliFreidig176080
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
William HofossHadeland OL181029
Mikkel HoltFreidig184323
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Tore Herman KirkebøenHalden SK121049
Vegard KittilsenFreidig153660
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig179917
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Tore MarkhusVerdal OK211324
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Nikolai RenolenWing OK172166
Lars SandstadFreidig142524
Jørgen SchjølbergTynset IF167087
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL159668
Simen Spets StorhovFreidig203586
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Jakob TorgersenHalden SK204760
Lars Young VikNydalens SK186295
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394

H 13-16C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147115
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Kristian LarsenRingsaker OK154950
Gard Årøen LykkeEmblem IL180103
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075
Oscar ReiersenTrøsken IL202164
Martin ReinemoHamar OK204712
Martin ThomassenVaregg Fleridrett154302

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743

H 15-16 (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Ole Johan BråtenVang OL159325
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Mats EidsmoFreidig179813
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering158618
Eskil FrøislandVang OL208085
Håkon GrandeVerdal OK172260
Kasper Harlem FosserHeming Orientering195708
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering145620
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Håvard HovdeRingsaker OK203535
Axel HoveidAsker Skiklubb168786
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK193618
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Even LindaasElverum OK202094
Oscar LyngenFrol IL197745
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Joar OldernesLillomarka OL411075
Andreas RambergØstmarka OK207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Martin SelmerFreidig198094
Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF179372
Johan StorebakkenHamar OK137316
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Fredrik SveenVang OL188458
Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteering Club
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Mathias VindalFreidig203527
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 17- (102)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK192147
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Lars Øivind AmundsenTrøsken IL400896
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Isak BergsetNTNUI156787
Kenneth BilstadVang OL154949
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Henrik BordalRingsaker OK92336
Even Lindstad BørresenHamar OK180087
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Audun FingarsenElverum OK216838
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Morten FredhMåren OK208419
Peter Martinus Freyborg UranGimle IF180926
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb143178
Ole Grini JohansenTyrving IL97558
Kristian GræsliHamar OK142512
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Snorre HansenByåsen IL208638
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Tarjei HoloFossum IF203231
Krister HovdeRingsaker OK177012
Vegard Rønning HuberHamar OK267823
Haakon IngvaldsenNydalens SK91484
Johan IvarssonFreidig63830
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK156552
Sindre JohannessenFreidig181960
Morten JørgensenKristiansand OK66810
Brage JørumByåsen IL181456
Sverre Huber KaasNydalens SK80133
Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL199497
Ola KeiseråsIL Leik160506
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering158124
Frode KonstTyrving IL199440
Trond KortnerØstmarka OK181802
Ole KostølKristiansand OK184222
Mathias Stensland LillevoldNTNUI123574
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb192601
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Petter MarkhusVerdal OK184584
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Hans Petter MathisenNTNUI180916
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Kjetil MølnvikFreidig211357
Rein Helle MårdalenFreidig208822
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL155095
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Peter NordbrødenHalden SK184944
Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett203223
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL179395
Kristian NyhusKristiansand OK203289
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Daniel OliversenTrøsken IL202062
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Adrian OpheimFreidig203662
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Marius PyttenKristiansand OK197877
Per Ivar ReinemoHamar OK204713
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Knut Sveinung Holth RekaaFreidig123586
Øyvind Bakken RognstadEmblem IL83166
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett174287
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Sindre RønningFossum IF200008
Arne RøsteRingsaker OK139286
Tore SandvikHalden SK488240
Matej SeboBay Area Orienteering Club
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Lars SolliMo OK182025
Torkil Eide SolstadNTNUI159534
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering204555
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Sverre Bang StøengHamar OK154839
Jørn SundbyLarvik OK411759
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Einar TommelstadNydalens SK175850
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering204669
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644
Øyvind WiggenByåsen IL155924
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AamodtOdal OL - Orientering147635
Trond Ivar FossaasGimle IF194812
Erik HaugenRingsaker OK92332
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Øystein Kambo TangeråsStrandebarm IL
Stian LundteppenElverum OK95337
Jan MolstadGjø-Vard OL39615
Gaute SkjelsvikLillehammer OK208713
Arne SveenRingsaker OK206196
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Sondre ØstbyeElverum OK89549

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL97523
Stian OverskeidIndre Østfold OK157221

H 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Tor BrennaNittedal OL160438
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Andreas FløLillomarka OL177531
Vegard GrønliFreidig69067
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Brage KeiseråsIL Leik206323
Pål KittilsenFreidig206040
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Thomas LieFredrikstad SK183732
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Henrik Bleken RudVang OL145164
Pål StenbergVang OL71473
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H 45- (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Per Olav AndersenHalden SK71067
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Henrik AuneHalden SK159637
Pål BackstrømHalden SK182029
Espen BergstrømHalden SK410848
Olav Kristian BirkelandHalden SK170777
Kjetil BjørloHalden SK187303
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Arild H ClausenFreidig179864
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Otto Richard EideByåsen IL175991
Tomas EidsmoFreidig173137
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Christian GløgårdNittedal OL312832
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Per GrandeVerdal OK144779
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Inge HaugeHisøy OK173172
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Gudmund JenssenHalden SK184539
Hans JevanordFossum IF206276
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Gerard KortOs IL171912
Svein Erik LarsenRingsaker OK154017
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Bjørnar LynumFreidig185929
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Arnfinn MoeFredrikstad SK156872
Bård MoumHalden SK170824
Ivar MølnvikFossum IF157055
Claus NorstedHalden SK132139
Svein NygårdLillomarka OL193090
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkAskøy OL192524
Jan Ola PedersenVang OL178333
Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL136927
Agnar RenolenWing OK157222
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Reidar SelmerFreidig71770
Kai SolumRond OL68603
Harald StorrønningByåsen IL181701
Andreas SylteFreidig182033
Einar TesloHadeland OL487966
Geir TorgersenHalden SK204759
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Stig WiestVang OL129578
Øystein WiggenByåsen IL155923
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827

H 50- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Atle Toft AlmelandFana IL413203
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Olav BakkenLillomarka OL68167
Anders BergsetIL Veten92119
Tore BjørnerødOK Moss61943
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Benjamin BuhlerFossum IF193800
Atle DengerudSteinkjer OK152270
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideTyrving IL117717
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering158619
Klaus HorneTyrving IL174776
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Svein Terje KolstadFreidig154398
Tore LindaasElverum OK154729
Johan LundeIL Koll206911
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)195788
Stein MarkhusVerdal OK211651
Øystein MelbyVang OL84213
Jens Erik MjølnerødHalden SK91161
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Håkon MogstadFana IL217035
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje SchjølbergRøros IL483391
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Hans StorlienRingsaker OK203265
Sturla SætherFreidig116813
Svein ThorsbergGrue IL89081
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Bo EmilssonOppsal Orientering483008
Lars-Erik FiskumTyrving IL185823
Jan GranstedtHalden SK89402
Petter GullikstadRøros IL483728
Lars HjermstadFossum IF175824
Frode HjorthHamar OK68061
John HofossHadeland OL410825
Tron Erik HovindRaumar Orientering168980
Nils HæstadFossum IF191375
Tore KjølsethNydalens SK184116
Ivar LindsethRingerike OL146569
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Geir OwrenFreidig400936
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK82107

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AamodtNydalens SK180040
Ole Jørgen HommerenTrøsken IL67464
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Morten JohannessenRøyken OL144105
Per Hermann KrøgerMåren OK147545
Bård NatvigNittedal OL176255
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar82155
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering157498
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Terje TangenRingsaker OK188864
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Audun ÅrøenEmblem IL78497

H 65- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders AasElverum OK157009
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Atle BergsethKvernbit IL211500
Hasse BergstrømTyrving IL87044
Ola BækkevoldOK Moss87635
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Håkon HalvorsenElverum OK137300
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Svein Endre HoveByåsen IL156901
Jacob HygenFreidig202121
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK175775
Einar LundHamar OK60530
Helge LyeTyrving IL139662
Knut MalmoRingsaker OK170285
Stein NordviElverum OK211173
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Tor TrøanHadeland OL96183
Nils Olav VennevikFreidig412688
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Per Anders FlesjøOK Moss214743
Roar ForbordMalvik IL208600
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK154325
Tore KisteNidarøst OK186019
Magne RaadalFana IL184640
Kjell RøkkeTyrving IL159532
Magne SmelandVang OL157007
Arne SvartedalTrøsken IL91541
Halvor SvenkerudElverum OK216905
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Leidulv VinjeNidarøst OK209738

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Finn VestbyVarteig OL76197
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein M. ForthunNordre Follo Orientering483028
Nils JanssonSkattkärrs IF
Odd Herleik NylundLøten o-lag159338
Iver RognstadHadeland OL176094
Arne StrandlieGjø-Vard OL154275
Hallstein ØdegårdLøten o-lag159337

Direkte A (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL203634
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Stein Arne NegårdVang OL170443
Kristin NilssenMo OK151201
Inge RambergØstmarka OK172946
Frode ReiersenTrøsken IL202163
Lene SandvikHalden SK123570
Hanne StaffNittedal OL152410
Gudmund StorlienRingsaker OK214983
Torstein StorlienRingsaker OK203372
Bjørnar ValstadNittedal OL152411
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Anja WingstedtHalden SK79290
Emil WingstedtHalden SK208496

Direkte B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Edvard DahlOL Vallset/Stange176154
Sofie FjelleTrøsken IL190664
Andreas Hammer HåversenØstmarka OK187087
Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK198709
Arild KirkebøenHalden SK168896
Marianne MyklebustHamar OK176018
Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK192529
Thor NorderudTyrving IL188842
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

Direkte C (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK175839
Henrik FjelleTrøsken IL181856
Åse Marit HansenNittedal OL211399
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL193021
Laila HelminsenFredrikstad SK
Morten HelminsenFredrikstad SK
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Fredrik LillestrandTrøsken IL151428
Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn168911
Nina MarkhusVerdal OK211425
Liv NigardsøyFredrikstad SK
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering94052

Råtass (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AamodtOdal OL - Orientering204718
Maren Bleken RudVang OL71459
Mina Bleken RudVang OL71458
Gina BrevikØstmarka OK212046
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering88828
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Emilia DiesenVang OL173254
Benjamin ElverhøiVang OL71462
Emma Pedersen ElverhøiVang OL71476
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Jacob EylertsenHalden SK203416
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK96425
Emil Tonjer FingarsenElverum OK154731
Kristina Masovn HaaveLillehammer OK217871
Maria Masovn HaaveLillehammer OK160008
Sara HovdeRingsaker OK
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Henriette KrokfossØstmarka OK201514
Helle KvalheimHalden SK181365
Thea KvalheimHalden SK212487
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK177812
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK62773
Eirin Melgalvis BilstadVang OL71988
Peder Melgalvis BilstadVang OL71942
Julie Hvideberg MoerRaumar Orientering209886
Julie MyklesetVang OL71456
Tuva MyklesetVang OL71457
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Synne Kvittum NytrøenTynset IF204580
Guro OttesenFredrikstad SK152196
Pernille Sletten HånesLillehammer OK94045
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering165677
Nikolai TesloHadeland OL204702
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett188781
Aksel TorgersenHalden SK93918
Fanny Staff ValstadNittedal OL192666
Kaja Staff ValstadNittedal OL
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

Annonser

IOF Eventor