Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O Cup # 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O Cup # 2
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 3 desember 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

H17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Trygve BuanesTIF Viking139460
Olav EkrheimFana IL195567
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett409273
Ivar HaugenKristiansand OK181246
Jone Peter ReistadFana IL133039
Ronny RykkjeFana IL184477
Tormod SkaugeIL Gular94064
Lasse SolheimVaregg Fleridrett94269
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174374
Morten WisethVaregg Fleridrett184270

D17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett157200
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett89609
Silje ReistadFana IL62068
Vibeke RykkjeFana IL116491
Camilla VikingsenTIF Viking408246

H-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre DammTIF Viking184400
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett145385
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Mathias RosenlundFana IL152370
Kristian RykkjeFana IL184641

D-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

H40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking76216
Sindre EkrheimBergens TF165469
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett186313
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge RosenlundFana IL146329
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett136809
Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett96390
John Nova YorkVaregg Fleridrett195771

D40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
May-lill DammTIF Viking158099
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett145886
Nina GogaBergens TF184202
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Mette RogneVaregg Fleridrett153562
Turid RognsvågFana IL62070

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Hj. FalchIL Gular138474
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Dagfinn HoleBergens TF159313
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett136924
Magne RaadalFana IL184640
Per Olaf TangenFana IL184553

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL96677

HN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett92403
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Wyatt SoutzoKlubbløs
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Martin ThomassenVaregg Fleridrett154302
Christian WisethVaregg Fleridrett184424
Gard York HaukenesVaregg Fleridrett195825

DN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri KollerudLillomarka OL123571
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930
Ingunn Moss RognsvågFana IL194708
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett188781
Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett195887

Annonser

IOF Eventor