Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Night Hawk 2015

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Night Hawk 2015
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: fredag 14 august 2015 - lørdag 15 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 188 påmeldte lag.

Night Hawk Men (72)

NavnLagoppstilling
Angelniemen Ankkuri 1
1Markku Elo
2Pekka Hyvönen
3Tomi Mattila
4Miika Kirmula
5Markku Elo
6Pekka Hyvönen
7Tomi Mattila
8Miika Kirmula
Asker Skiklubb 1
1Jan Richard Eriksen209846
2Vegard Gulbrandsen186556
3Per Wiréhn192186
4Jostein F. Tellnes189066
5Erland Kvisle190000
6Eivind Øfsthus Gravir201382
7Bjørn Martini140992
8Bjørnar Løvli192601
Bækkelagets SK 1
1Johs Hjelmstad78332
2Neeme Loorits
3Raphael Ferrand188000
4Carl Godager Kaas201412
5Carl Godager Kaas
6Thomas Schive183679
7Simen Smestad207863
8Arne Torgersen38368
Bø OL 1
1Steinar Lande3426004
2Eivind Romberg Kvaale
3Lars Steinar Hefre
4Dag Steinar Ragvin
5Eivind Romberg Kvaale
6Lars Steinar Hefre
7Dag Steinar Ragvin
8Marit Wenseth Kure
Catalunya 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fana IL 1
1Jakob Eikner
2Ole Tørnqvist
3Torgeir Strand
4Sigurd Eikner
5Jakob Eikner
6Bjørnar Almeland
7Sigurd Eikner
8Torgeir Strand
Fossum IF 1
1Olai Stensland Lillevold154163
2Sindre Sandven200630
3Emil Ahlbäck196861
4Sven Hellmüller204636
5Oskar Størmer209002
6Elias T. Mølnvik211647
7Sigurd Melsom202990
8Sindre Sandven
Fredrikstad SK 1
1Espen Danevad79095
2Henrik Ottesen194878
3Per Olaussen79573
4Herman Ryen Martinsen197869
5Mattias Karlsson210109
6Håvard Berget86274
7Per Olaussen
8Herman Ryen Martinsen
Fredrikstad SK 2
1Sven Simonsen69803
2Pål Angvoll196846
3Magne Sæther999999
4
5Thomas Lie183732
6Pål Angvoll
7Lasse Simonsen71981
8
Freidig / Nydalens SK 6
1Lars Owren
2Morten Taraldsten Brunes
3Simen A Bjøringsøy
4Knut Sveinung Holth Rekaa
5Lars Owren
6Hege Holth Rekaa
7Simen A Bjøringsøy
8Knut Sveinung Holth Rekaa
Frol IL 1
1Martin Vister
2Håvard Vassenden
3Carl Petter Lyngen
4Ulf Forseth Indgaard3623873
5Yngve Skogstad
6Carl Petter Lyngen
7Martin Vister
8Jo Forseth Indgaard3624012
Guildford Orienteers 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Göteborg Majorna OK 1
1Anders Hedberg
2
3Anders Axenborg
4Martin Ivarsson
5Anders Hedberg
6Anders Axenborg
7Martin Ivarsson
8
Halden SK 1
1Fredric Portin183491
2Anders Felde Olaussen182081
3Håkon Raadal Bjørlo182103
4Magne Dæhli201506
5Fredric Portin
6Emil Wingstedt3693660
7Olav Lundanes201416
8Magne Dæhli
Halden SK 2
1Espen Nordbrøden Fiskum187227
2Peter Nordbrøden184944
3Trygve Kristoffer Løvli191070
4Øyvind Helgerud207805
5Tiago Aires217021
6Øyvind Helgerud
7Olav Milian Schmitt Gran181019
8Håkon Østraat Sævareid180501
Hamar OK 1
1Ivar Jevne Arnesen3411287
2Even Lindstad Børresen3514551
3Tore Borchgrevink Alu
4Sverre Bang Støeng3426418
5Even Lindstad Børresen3514551
6Ivar Jevne Arnesen3411287
7Sverre Bang Støeng3426418
8Tore Borchgrevink Alu
Hamok 1
1Miel Deferme
2Frederik Meynen
3Klaas Mellebeek
4Toon Melis
5Frederik Meynen
6Toon Melis
7Klaas Mellebeek
8Miel Deferme
Helsingin Suunistajat 1
1Tiago Cantante Romão
2Tiina Haarlaa
3Toni Louhisola
4Tapio Haarlaa
5Tapio Haarlaa
6Tiina Haarlaa
7Toni Louhisola
8Tiago Cantante Romão
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Knut Erling Øen187010
3Martin Waaler Kaas116986
4Ulrik Astrup Arnesen196877
5Harald Astrup Arnesen196769
6Ulrik Astrup Arnesen
7Petter Astrup Arnesen211112
8Nils Petter Fremming159509
Heming Orientering 2
1Niklas Norman188906
2Skage Grønneberg87025
3Halvor Aurmo182106
4Johan Svedberg167022
5Halvor Aurmo
6Niklas Norman
7Skage Grønneberg
8Christian Reusch194449
IFK Göteborg 1
1Max Peter Bejmer
2Erik Engstrand
3Fredrik Edén
4Simon Smedberg
5Fredrik Edén
6Max Peter Bejmer
7Simon Smedberg
8Eskil Kinneberg
IFK Lidingö SOK 1
1Christian Hjalmarsson
2Linus Kaisajuntti
3Mattias Johansson
4Anders Skarholt158194
5Anders Skarholt
6Mattias Johansson
7Linus Kaisajuntti
8Anders Storbraten483387
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1Tuomas Kotro
2Henri Taanila
3Jooseppi Kalliokoski
4Tero Linnainmaa
5Tuomas Kotro
6Henri Taanila
7Jooseppi Kalliokoski
8Tero Linnainmaa
Indre Østfold OK 1
1Sigmund Vister
2Jørgen Vister
3Dag Arne Lier
4Thomas Bedin
5Jørgen Vister
6Espen Valsgård
7Fredrik Larsen
8Dag Arne Lier
Indre Østfold OK 2
1Claes-Tommy Herland
2Sindre Valsgård
3Tore Sandem
4Øyvind Thømt
5Tore Sandem
6Claes-Tommy Herland
7Per-Arne Martinsen
8Øyvind Thømt
Järla Orientering 1
1Mats Nordbrøden184943
2Ivan Kuchmenko
3Håkon Jarvis Westergård154250
4Morten Jarvis Westergård204669
5Espen Hadmark Hultgreen152512
6Erik Andersson73763
7Erik Berzell
8Håkon Jarvis Westergård154250
Järla Orientering 2
1Axel Mattsson
2Erik Mattsson
3
4Arvid Henriksson
5Martin Härberg
6Erik Mattsson
7Mathias Hall
8Arvid Henriksson
Kamrat och Idrottsforeningen KIF 1
1Daniel Grahn
2Martin Holth Johannessen
3Haakon Ingvaldsen91484
4Casper Giding
5Fredrik Normann
6Rickard Olsson
7Per Forsberg
8Karl Palm
Kongsberg OL 1
1Sigur Heggedal202187
2Trygve Heggedal214978
3Håvard Myhre198915
4Mathias Drage159009
5Karl Fremstad191178
6William Ekberg199826
7Trygve Heggedal
8Tord Strand183842
Kongsberg OL 2
1Kolbjørn Kasin96253
2Arild Finstad189080
3Phil Conway201600
4Per Øivind Eger196869
5Per Øivind Eger
6Atle Wøllo177837
7Phil Conway
8Roger Andre Vanebo208598
Konnerud IL 1
1Håvard Landro Svingheim178168
2Erik Feyling Haare184369
3Jonas Sommerstad Juveli158399
4Audun Heimdal183721
5Truls Sildnes Baklid215122
6Jonas Sommerstad Juveli
7Håvard Landro Svingheim
8Audun Heimdal
Kristiansand OK 1
1Dag Blandkjenn197997
2Vegard Danielsen151194
3Martin Hubmann
4Eirik Heddeland Martens184333
5Sjur Hovi156972
6Vegard Danielsen
7Gaute Friestad184414
8Martin Hubmann
Kristiansand OK 2
1Torkel Reinhartsen184468
2Johannes Bakke Aashamar114837
3Magnus Johansson157246
4Ståle Gjelsten184459
5Karolis Lazdauskas119572
6Marius Pytten197877
7Ole Kostøl184222
8Ivar Haugen181246
Kustein 1
1Arne Torgersen
2Nils Petter Fremming
3Gunnar Tenge
4Bo Engdahl
5Christian Reusch3334885
6Erik Paulsrud
7Håkon Jendal
8Terje Næss
Larvik OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Laskuvarjojääkärikilta 1
1Miika Järvinen
2Taneli Hynninen
3Toni Curhed
4Petri Sonninen
5Taneli Hynninen
6Miika Järvinen
7Toni Curhed
8Petri Sonninen
Lillomarka OL 1
1Kristian Jones
2Matthew Speake3618659
3Gaute Hallan Steiwer3598042
4Leon Russell - Keely
5Nicholas Oskarsson3591153
6Kristian Jones
7Matthew Speake3618659
8Gaute Hallan Steiwer3598042
Lillomarka OL 2
1Mathias Benjaminsen
2Joe Woodley
3Steinar Kollerud3598885
4Dane Blomquist
5David Gottfridsson193517
6Steinar Kollerud3598885
7Joe Woodley
8Eivind Tonna3410164
Modum OL 1
1David Løver400119
2Eirik Stærkeby Jelstad97961
3Severin Berglia200516
4Erik Trøen134240
5Erik Trøen
6Jørn-Are Longfjeld206503
7Syver Røhnebæk Kongsrud144600
8Severin Berglia
NTNUI 1
1Rasmus Rørholt Theisen3597531
2Jonas Madslien Bakken3172103
3Jon Aukrust Osmoen3597937
4Eirik Kamstrup Hovind3614914
5Hans Petter Mathisen3597986
6Dag Lofthus3504792
7Eirik Kamstrup Hovind3614914
8Jon Aukrust Osmoen3597937
NTNUI 2
1Sverre Turter Sandvold3120912
2Sondre Sande Gullord
3Halvor Eid Nielsen3677325
4Magne Jutulstad3227857
5Per Melander Often3027265
6Harald Kalager3117264
7Øyvind Enger3597754
8Thomas Natvig Årstad4474444
NTNUI 3
1Kristian Skjerve Bredesen
2Erik Gustafsson3622990
3Adrian Opheim3669116
4Simen Eid Nielsen
5Fredrik Rosenberg
6Jakob Kalvig Skogan3159134
7Sindre Engzelius Gylver3583663
8Håkon Heggedal
NTNUI 4
1Vegard Blomseth Johnsen7406
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 1
1Anders Nordberg
2Anders Vister
3Bojan Blumenstein
4Øystein Sørensen
5Anders Vister
6Anders Nordberg
7Øystein Sørensen
8Bojan Blumenstein
Nydalens SK 2
1Dag Aalvik
2Eirik Langedal Breivik
3Per Øyvind Stene
4Térence Risse
5Sverre Waaler Kaas
6Per Øyvind Stene
7Eirik Langedal Breivik
8Dag Aalvik
Nydalens SK 3
1Sam Lunøe
2Sondre Ruud Bråten
3Emil Bovién Thorsen
4Halvor Saunes
5Øystein Pettersen
6Inge Lindseth
7Ragnar Tonjer
8Halvor Saunes
Nydalens SK 4
1Gunnar Engen Vik
2Per Sandberg
3Einar Lunøe
4Øivind Thorvald Due Trier
5Jørgen Madslien
6Rune Scheele
7Egil Rundberget
8KyongSa Ri
Nydalens SK 5
1Esten Koren
2Erlend Slokvik
3Sören Jonsson
4Christian Vogelsang
5Eirik Næss-Ulseth
6Jon Iver Bakken
7Terje Wiig Mathisen
8Esten Koren
OK Linné 1
1
2Matt Ogden
3
4Albin Ridefelt
5Niklas Aldén
6
7Matt Ogden
8Albin Ridefelt
OK Lokomotiva Pardubice 1
1Miroslav Lenner
2Radek Nozka
3Tomas Kubelka
4Tomas Udrzal
5Tomas Kubelka
6Tomas Udrzal
7Miroslav Lenner
8Radek Nozka
OK Lokomotiva Pardubice 2
1Jiri Novak
2Miroslav Kovar
3Jaroslav Vavra
4Milos Kafka
5Miroslav Kovar
6Jaroslav Vavra
7Milos Kafka
8Jiri Novak
OK Moss 1
1Karl Aasmund Erøy
2Jan Bjerketvedt
3Donatas Kontautas
4Karl Kristen Gjølsjø
5Karl Kristen Gjølsjø
6Karl Aasmund Erøy
7Christopher Schive
8Donatas Kontautas
OK Orion / CopenhagenO 1
1Bertram Kopp Stannum
2Asger Kirkegaard
3Mikkel Kaae-Nielsen
4Emil Øbro
5Emil Øbro
6Bertram Kopp Stannum
7Asger Kirkegaard
8Mikkel Kaae-Nielsen
OK Ravinen 1
1Emil Granqvist
2Assar Hellström
3Ruslan Glebov
4Gustav Bergman
5Ruslan Glebov
6Richard Robinson
7Assar Hellström
8Emil Granqvist
OK Ravinen 2
1Viktor Wohlgemuth
2Jacob Lindstam
3Love Berzell
4David Pettersson
5Love Berzell
6Torbjörn Kölzow
7Baptiste Girard
8Jacob Lindstam
OK Tisaren 1
1Jonatan Aronsson
2Gustav Hindér
3Niklas Gustafsson
4Oskar Andrén
5Gustav Hindér
6Jonatan Aronsson
7Oskar Andrén
8Niklas Gustafsson
Oppsal Orientering 1
1Ludvig Rødnes
2Sindre Fjogstad
3Are Wigaard
4Ola Marius Pedersen
5Knut Aasheim
6Sigve Vågsnes
7Are Wigaard
8Erik Persson
Oppsal Orientering 2
1Ole Martin Edstrøm
2Lavran Thorstensen
3
4Ola Dilt
5
6
7
8
Pälkäneen Luja-Lukko 1
1Olli Ranta
2Seppo Hakala177048
3Pekka Jokinen
4Juha Jokela
5Hannu Kortetjärvi177122
6Juha Jokela
7Pekka Jokinen
8Olli Ranta
Raumar Orientering 1
1Eirik Rustad3040284
2Harald Opsahl3340080
3Trygve Tømta
4Magnus Svingheim
5Anders Haga3498391
6Vetle Christiansen
7Eirik Rustad3040284
8Ståle Sønsterudbråten
Ringsaker OK / Fossum IF 2
1Simen Bordal92339
2Martin Borge Heir174826
3Jon-Anders Bordal215133
4Marius Wikstrøm3609278
5Marius Wikstrøm3609278
6Simen Bordal
7Martin Borge Heir
8Jon-Anders Bordal
Røyken OL / Sturla, IF 1
1Henning C Strandhagen161009
2Henrik Drange Ruud159327
3Kjetil Kjernsmo401142
4Sturla Frydenlund159626
5Sturla Frydenlund159626
6Ole Jørgen Bogen Arenth159613
7Fride Sørensen89059
8Vemund Rønneberg95272
ShUOC 1
1
2
3
4
5
6
7
8
skodeg-o.com 1
1Stefano Raus
2Francesca Taufer
3Samuele Tait
4Mattia Debertolis
5Mattia Debertolis
6Martina Palumbo
7Francesca Taufer
8Samuele Tait
Södertälje-Nykvarn Orientering 1
1Jakob Enmark
2Ivar Lundanes
3Rickard Ohlsson
4Kent Ohlsson
5Ralph Street
6Jakob Enmark
7Ivar Lundanes
8Erik Liljequist
Søgne og Songdalen OK 1
1Jarl Magnus Berge176053
2Ståle Thortveit197885
3Kjell Erik Røisland181299
4Leiv-Terje Arnevik184348
5Kjell Erik Røisland153551
6Jarl Magnus Berge
7Ståle Thortveit
8Irene Beate Øhrn Arnevik153551
Turun Metsänkävijät 1
1Antti Parjanne
2Martins Sirmais
3Gleb Tikhonov
4Esa Huttunen
5Yannick Michiels
6Scott Fraser
7Martins Sirmais
8Antti Parjanne
Turun Suunnistajat 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
4
5
6
7
8
VBIL 1
1Ragnar Tonjer172051
2Jan Fredrik Helgaker181559
3Tore Myhrvold68491
4Steinar Låg411745
5Jan Fredrik Helgaker
6Erling Håland
7Svenja Kernstock206234
8Stefan Kernstock409351
Østmarka OK 1
1Inge Ramberg
2Helge Bakkehøi
3Magnus Ramberg
4Trond Kortner
5Håvar Brevik
6Frode Bakkehøi
7Hans Olav Hygen
8Knut Edvard Helland
Ås-NMBU Orientering 1
1Linus Olhans
2Henrik Eijsink3603875
3Jo Inge Fjellstad
4Håvard Lucasen3598471
5Henrik Eijsink3603875
6Gunnar Tenge
7Ivar Maalen
8Linus Olhans

Night Hawk Women (36)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Margrethe Wisløff193820
2Hilda Øfsthus485347
3Nora Synnøve Woxholth207593
4Tilla Farnes Hennum199155
5Eva Lill Kvisle203000
6Ragnhild Helene Løvli207590
Bækkelagets SK 1
1Lone Brochmann208706
2Lene Godager Kaas152391
3Tone Wigemyr Snerthammer201417
4Kine Gulliksen159016
5Nikoline Ekeberg Schjerve176071
6Tone Wigemyr Snerthammer
Catalunya 1
1
2
3
4
5
6
Fana IL 1
1
2
3
4
5
6
Fossum IF 1
1Maria Brodin94472
2Eldbjørg Narum145328
3Sigrid Alexandersen210053
4Tonje Vassend191267
5Ragnhild Hjermstad157480
6Sigrid Alexandersen
Fredrikstad SK 1
1Emma Johansson198042
2Heidi Østlid Bagstevold201505
3Kamilla Olaussen209825
4Marie Olaussen196727
5Kamilla Olaussen
6Heidi Østlid Bagstevold
Fredrikstad SK 2
1Dina Sofie Antonsen155768
2Kristin Ottesen199256
3Maren Roll Paulsen190662
4Dina Sofie Antonsen
5Kristin Ottesen
6Marit Kahrs211091
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad3230364
2Sara Profors192448
3Mathilde Rundhaug3022621
4Eirin Svanøe-Hafstad3230364
5Mathilde Rundhaug3022621
6Maren Grande3649910
Göteborg Majorna OK 1
1
2
3
4
5
6
Halden SK 1
1Hanna Fiskum Nordbrøden184267
2Kine Hallan Steiwer181110
3Bodil Helgerud158822
4Helen Palmer190327
5Lizzie Ingham216466
6Sara Hagström170603
Halden SK 2
1Gina Granstedt193887
2Matilda Martinsson194088
3Laura Portin190337
4Iliana Ilieva173098
5Gina Granstedt
6Raquel Costa216837
IFK Göteborg / Ok Kåre / OK Pan Århus 1
1Lisa Risby
2Miri Thrane Ødum
3Anna Närhi
4Lisa Risby
5Miri Thrane Ødum
6Anna Närhi
IFK Lidingö SOK 1
1Helena Karlsson
2Alice Hugosson
3Anna Bachman
4Alice Hugosson
5Anna Bachman
6Helena Karlsson
IL Tyrving 1
1Anniken Helland-Hansen186237
2Kristin Helland-Hansen141074
3Astrid Fiskum180302
4Synne Skjærstein173170
5Maren Norderud217479
6Synne Nesheim Flatebakken181104
Järla Orientering 1
1Elsa Jansson
2Elin Hemmyr Skantze
3Ingjerd Myhre200004
4Elsa Jansson
5Ingjerd Myhre200004
6Elin Hemmyr Skantze
Järla Orientering 2
1Signe Klinting
2Josefin Persson
3Stina Jansson
4Josefin Persson
5Stina Jansson
6Signe Klinting
Kongsberg OL 1
1Anne Willkommen Eiken190660
2Eline Drage202199
3Åsne Skram Trømborg180127
4Åsne Skram Trømborg
5Idunn Haavengen167389
6Kristin Smeby121805
Konnerud IL 1
1Anette Juveli198905
2Marianne Andersen170604
3Therese Haare182032
4Synne Baklid173407
5Marie Nordbye Nybø192661
6Ida Mari Borge Hovi156878
Larvik OK 1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1Kristin Brekke3205523
2Ingvild C. Fleisje3674363
3Andrine Benjaminsen3326493
4Elin Krogstad
5Ellen Marie Ariansen3709136
6Andrine Benjaminsen3326493
Løten o-lag 1
1Emilie Westli Andersen114842
2Nina Smestad155083
3Evine Westli Andersen114843
4Evine Westli Andersen
5Nina Smestad
6Emilie Westli Andersen
Modum OL 1
1
2
3
4
5
6
NTNUI 1
1Anna Ulvensøen3045911
2Linn Hokholt3597572
3Maren Jansson Haverstad3255163
4Kristine Fjeldbo3621000
5Maren Jansson Haverstad3255163
6Linn Hokholt3597572
NTNUI 2
1Martine Åstebøl3621703
2Elen Katrine Skjerve Bredesen
3Marta Ulvensøen3676871
4Britt Ingunn Nydal3118825
5Jorunn Kvakland
6Gunhild Rogne Halland3622560
NTNUI 3
1Marianne Dæhli3618022
2Silje Uhlen Maurset3591203
3Solveig Blandkjenn3604337
4Karoline Dahl Fosby3019510
5Maja Fjellstad Knutsen
6Mari Eidnes
Nydalens SK 1
1Hanne Nøvik
2Louise Oram
3Malin Sørensen
4Anne Johanne Lind Nørbech
5Malin Sørensen
6Anne M Hausken Nordberg
Nydalens SK 2
1Anine Hallén
2Karen Bjergaard180935
3Sofie Aarnes
4Sofie Aarnes
5Elisabeth Ingvaldsen
6Marion Huber
Nydalens SK 3
1Elena Grand
2Åse Bergan
3
4Åse Bergan
5Cristina Luis
6Elena Grand
Nydalens SK 4
1Synnøve Lyssand Sandberg
2Anne-Lene Bakken Ulseth
3Berit Sofie Wiklund
4Elisabeth holmboe Eggen
5Anne-Lene Bakken Ulseth
6Maria Jonsson
OK Lokomotiva Pardubice 1
1Pavla Udrzalova
2Magdalena Cermakova
3Vendula Horcickova
4Pavla Udrzalova
5Hana Lennerova
6Zuzka Kubatova
OK Tyr 1
1Malin Leandersson
2
3My Westlund
4
5My Westlund
6Malin Leandersson
OLG Basel / Superbienen 1
1Caroline Cejka
2Alexandra Khlebnikova
3Ines Brodmann
4Angela Wild
5Monika Schmutz
6Ines Brodmann
Oppsal Orientering 1
1
2Kari-Ann Ånensen
3Vigdis Hobøl
4Mila Zaharinova
5Ingrid Bjørshol Holm
6Kirsti Gimnes Are
Porsgrunn OL 1
1Emilie Westin
2Hilde Kristine Rosenvold
3Kjersti Adéla Westin
4Emilie Westin
5Hilde Vassend
6Kjersti Adéla Westin
Raumar Orientering 1
1Anne Grethe Rustad
2Karoline Sønsterudbråten
3Tiril Emilie Ruud Bråten
4Kaisa Svergja
5Synne Eide Rapp
6Karoline Sønsterudbråten
Vegårshei IL 1
1Julie Nærestad3668902
2Karine Vestøl
3Synnøve Bråten3374543
4Julie Nærestad3668902
5Karine Vestøl
6Synnøve Bråten3374543

Night Hawk Girls (30)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Lotte Jauhojärvi Markussen200100
2Synne Strand183999
3Lotte Jauhojärvi Markussen200100
4Synne Strand183999
Asker Skiklubb 2
1Ina Martini147520
2Anna Øfsthus Gravir142796
3Thea Sofie Salvesen179999
4Anna Øfsthus Gravir142796
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn3684875
2Thea Dyrkorn3681244
3Ane Dyrkorn3684875
4Thea Dyrkorn3681244
Fana IL 1
1Julie Roll Tørnqvist
2Hanne Daltveit
3Runa Almeland
4Hanne Daltveit
Fossum IF 1
1Åsne Naadland Holo
2Victoria Hæstad Bjørnstad
3Åsne Naadland Holo
4Victoria Hæstad Bjørnstad
Fossum IF 2
1Ingrid Hasaas
2Pernille Katla
3Ingrid Hasaas
4Pernille Katla
Fossum IF 3
1Helene Bjørkvold Jendal
2Mari Brende
3Mille Martinussen
4Hilde Sogn Haug
Fossum IF 4
1Ingrid G. Kvålsgard
2Julie Bakke
3Tonje Rognerud Bøe
4Ingrid G. Kvålsgard
Fredrikstad SK 1
1Sigrid Saur Modahl183671
2Ida-Synnøve Kristiansen158434
3Emma Danevad149010
4Sigrid Saur Modahl
Fredrikstad SK 2
1Mia Mathisen Bekhus170303
2Rikke Blakkestad Ingesen197788
3Rikke Blakkestad Ingesen
4Mia Mathisen Bekhus
Halden SK 1
1Idun Kristine Felde Olaussen3598398
2Hedda Raadal Bjørlo3694023
3Hedda Raadal Bjørlo
4Idun Kristine Felde Olaussen
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2
3
4Maya Jones Arnesen
IL Tyrving 1
1Solveig Eline Berg203507
2Maren Norderud217479
3Julie Meinicke170926
4Solveig Eline Berg
IL Tyrving 2
1Stella Holmboe151172
2Silje Slungaard195891
3Iris Holst181925
4Emma Meyer Larsson183330
Kongsberg OL 1
1Aurora Moholth155540
2Marlin Haavengen176291
3Aurora Moholth155540
4Marlin Haavengen176291
Kongsberg OL 2
1Helene Eger154244
2Kjersti Tønnessen Bergstøl198916
3Kjersti Tønnessen Bergstøl198916
4Helene Eger154244
Kongsberg OL 3
1Tale Strand158096
2Ingvild Langeggen192879
3Ingvild Langeggen192879
4Tale Strand158096
Kongsberg OL 4
1Åsne Haavengen202045
2Mathilde Sæter Flesseberg210112
3Mathilde Sæter Flesseberg210112
4Åsne Haavengen202045
Konnerud IL 1
1Anniken Ranvik154061
2Jenny Baklid214922
3Anniken Ranvik
4Jenny Baklid
Konnerud IL 2
1Andrea Ranvik154062
2Ingvild Marie Haug174837
3Andrea Ranvik
4Annette Bjørnås Krogstie212321
Konnerud IL 3
1Thea Land202977
2Tonje-Malin Rhrich211625
3Thea Land
4Tonje-Malin Rhrich
Lillomarka OL 1
1Maria Rørvik Haver
2Ingrid Masdal
3Maria Rørvik Haver
4Ingrid Masdal
Lillomarka OL 2
1Ingrid Blindheim
2Netta Bar-Nathan
3Ingrid Blindheim
4Netta Bar-Nathan
Nydalens SK 1
1Frida Bakken Ulseth
2Marte Madslien Bakken
3Oda Scheele
4Ragne Wiklund
Nydalens SK 2
1Marie Ullevålseter
2Ada Wulfsberg
3Hannah Mans
4Elise Wærp Hauge
OK Moss / Sarpsborg OL 2
1Karoline Bjørnerød
2Marie F. Lindløv Jensen
3Karoline Bjørnerød
4Marie F. Lindløv Jensen
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø
2Johanne Bratland Tjernshaugen
3Aurora Gjølsjø
4Johanne Bratland Tjernshaugen
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend
2Camilla L. Rosenvold
3Hanne Vassend
4Camilla L. Rosenvold
Røyken OL 1
1Ingeborg Kvarme67403
2Vera Gano Mønnich158431
3Ingeborg Kvarme67403
4Mari Kjelle184181
Østmarka OK 1
1Monica Brevik
2Ingrid Marie Stubban Hygen
3Ingrid Marie Stubban Hygen
4Monica Brevik

Night Hawk Boys (41)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Per Clemet Wisløff155978
2Sander Arntzen207610
3Per Clemet Wisløff155978
4Sander Arntzen207610
Asker Skiklubb 2
1Trygve Myhr168820
2Henrik Fredriksen Aas208101
3Vegard Løvli201650
4Henrik Fredriksen Aas208101
Asker Skiklubb 3
1Axel Hoveid207564
2Sondre Ytterbø202127
3Axel Hoveid207564
4Sondre Ytterbø202127
Asker Skiklubb 4
1Jonas Myhr151470
2Frikk Alvaro Embergsrud205545
3Felix Finsrud160804
4Johan Teodor Westly181256
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
Fossum IF 1
1Styrk Hundseid Kamsvåg
2Einar Melsom
3Styrk Hundseid Kamsvåg
4Einar Melsom
Fossum IF 2
1Erling Hjermstad
2Øyvind Hjermstad3389533
3Erling Hjermstad
4Øyvind Hjermstad
Fossum IF 3
1Oscar Hæstad Bjørnstad
2Erik Hæstad Bjørnstad
3Oscar Hæstad Bjørnstad
4Erik Hæstad Bjørnstad
Fossum IF 4
1Martin Andresen Skotte3564838
2Sivert Sande Kverme
3Eivind Berner Myhre
4Emil Størmer3154374
Fossum IF 5
1Gustav Andresen Skotte
2David Venker
3Gustav Andresen Skotte
4David Venker
Fossum IF 6
1Marius Bakke
2Sondre Zahl Hagen
3Vebjørn Blom-Hagen
4Mikkel Katla
Fredrikstad SK 1
1Bendik Eliassen182092
2Sondre Ottesen212553
3Sondre Ottesen
4Bendik Eliassen
Fredrikstad SK 2
1Runar Saur Modahl183666
2Magne Sæther184529
3Sivert Poppe192398
4Runar Saur Modahl
Grue IL / Odal OL - Orientering 1
1Sondre Skytteren145194
2Henrik Åserud Sørensen204567
3Alf Briskerud Hasselvold181762
4Sondre Skytteren191271
Halden SK 1
1August Asheim Birkeland3574563
2Niels Christian Hellerud3640208
3Niels Christian Hellerud
4August Asheim Birkeland
Halden SK 2
1Alexander Skaug Ytterbøl3386745
2Erlend Brendstuen
3Haakon Johann Slang-Sundsetvik
4Erlend Brendstuen
Heming Orientering 1
1Petter Astrup Arnesen211112
2Kasper Fosser195708
3Bjørn Anders Flågen209873
4Kasper Fosser
Heming Orientering 2
1Kristian Østermann187042
2Henrik Reusch194450
3Henrik Reusch
4Kristian Østermann
Heming Orientering 3
1August Syrdal Øen187011
2Ferdinand Fremming188863
3August Syrdal Øen
4Ferdinand Fremming
IL Tyrving 1
1Andreas Juell Larsen181975
2Kristian Juell Larsen176125
3Ådne Skjærstein173244
4Oliver Wallin Higgins185097
Kongsberg OL 1
1Tord Strand183842
2Håkon Lund200597
3Henrik Haug178360
4Håkon Lund200597
Kongsberg OL 2
1Johan Eger154245
2Atle Nikolai Wøllo159022
3Atle Nikolai Wøllo159022
4Johan Eger154245
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
2Jørgen Baklid201651
3Aslak Heimdal
4Jørgen Baklid
Konnerud IL 2
1Joar Gjerdahl188760
2Nicolai Harvik173014
3Joar Gjerdahl
4Nicolai Harvik
Kristiansand OK 1
1Sebastian Daland
2Marius Aurebekk
3Marius Aurebekk
4Sebastian Daland
Kristiansand OK 2
1David Runde
2Kristian Pytten
3Kristian Pytten
4David Runde
Kristiansand OK 3
1Odd-Anton Hermansen
2Jonas Myhre
3Odd-Anton Hermansen
4Jonas Myhre
Lillomarka OL 1
1Joar Oldernes
2Eirik Høst Fossgard
3Joar Oldernes
4Eirik Høst Fossgard
Lillomarka OL 2
1Elias Skjolden Sørensen
2Mathias Pedersen Vold
3Elias Skjolden Sørensen
4Mathias Pedersen Vold
Nydalens SK 1
1Elias Jonsson
2Jørgen Wulfsberg
3Jørgen Wulfsberg
4Elias Jonsson
Nydalens SK 2
1Lars Young Vik
2Isak Jonsson
3Isak Jonsson
4Lars Young Vik
Nydalens SK 3
1Kornelius Kriszat-Løvfald
2Halvor Tørnqvist Halden
3Audun Bergan
4Halvor Tørnqvist Halden
Nydalens SK 4
1Håkon Sturød
2Tobias Espedal
3Joakim Wilkens Jernberg
4Håkon Sturød
Nydalens SK 5
1Teodor Mo Hjelseth
2Gaute Bergan
3Kristian Norum Meløysund
4Elias Stubberud
OK Moss 1
1Adam Kristiansen
2Christopher Ladim
3Adam Kristiansen
4Christopher Ladim
OK Moss 2
1Emil Sondre Friberg
2Tor Erling Gjølsjø
3Emil Sondre Friberg
4Tor Erling Gjølsjø
Porsgrunn OL 1
1Håkon Kornmo
2Rasmus Mathisen
3Håkon Kornmo
4Rasmus Mathisen
Vang OL 1
1Eskil Frøisland208085
2Njaal Ellegaard Melby120710
3Eskil Frøisland
4Njaal Ellegaard Melby
Vang OL 2
1Ole Johan Bråten159324
2Fredrik Sveen188458
3Ole Johan Bråten
4Fredrik Sveen
Østmarka OK 1
1Jesper Ugedal
2Hans Kristian Stubban Hygen
3Hans Kristian Stubban Hygen
4Jesper Ugedal
Østmarka OK 2
1Andreas Ramberg
2Anna Cecilie Linløkken
3Anna Cecilie Linløkken
4Andreas Ramberg

Night Hawk Veteran Men (7)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Harald Bakke
2Morten Fismen
3Øystein Holo
4Leif Størmer
5Johan Michelsen
6Stein H. Hagen
7Nils Hæstad
8Lars Hjermstad
Halden SK 1
1Eirik Nordbrøden
2Magnus Nordbrøden
3Bjørn Axel Gran
4Kjetil Bjørlo
5Svend Arne Ytterbøl
6Magnus Nordbrøden
7Bjørn Axel Gran
8Eirik Nordbrøden
Lillomarka OL 1
1Hallvard Fjær
2Stein Blomseth
3Svein Nygård
4Vidar Benjaminsen
5Arne Dybdahl
6Steinar Eastwood
7Martin Granly
8Nils Ragnar Liholt
OK Moss 1
1Henning Bratland Carlsen
2Torgeir Snilsberg
3Hallvard Koren
4Tore Bjørnerød
5Øyvind Løken
6Kjetil Karlsen
7Hallvard Koren
8Henning Bratland Carlsen
Porsgrunn OL 1
1Atle Remme
2Kjell Westin
3Dag Ausen
4Thore Kornmo
5Thore Kornmo
6Dag Ausen
7Kjell Westin
8Atle Remme
Røyken OL / Sturla, IF 1
1Øyvind Roger Hansen144108
2Tibor Vári159623
3Nils Inge Brurberg181578
4Harald Thon209837
5Jon Erik Kvarme71508
6Geir Holm Gundersen412254
7Morten Johannessen144105
8Torgeir Strandhagen483010
Øk-94 1
1Børge Pedersen
2Øystein Kildahl
3Boye Bøhlerengen
4Thor Mella
5Rolv Anders Systad
6Vemund Kongsnes
7Rune Teigland
8Trond Lund

Night Hawk Veteran Women (2)

NavnLagoppstilling
Halden SK 1
1Runa Lien Backstrøm
2Hanne Lerche Raadal
3Ellen Kathrine Svendsby
4Runa Lien Backstrøm
5Hanne Lerche Raadal
6Ellen Kathrine Svendsby
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
5
6

Annonser

IOF Eventor