Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 7 mai 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

DN (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Bergens TF
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Årstad IL
[uspesifisert]Bergens TF
Eyvor Nora AarøFana IL11042
Margrethe FredriksenAskøy OL
Idun HeklandIL Gular111508
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular133810
Benedicte JohannessenGneist, IL176062
Live Marie LisethTIF Viking111739
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Ingelinn MolvikGneist, IL146346
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett145256
Tora Aasheim NymarkAskøy OL140271
Marie PontoppidanFana IL184530
Tone Roll-ToftFana IL11044
Victoria Roll-ToftFana IL11043
Marie Roll-TørnqvistFana IL92691
Kjersti SivertsenVaregg Fleridrett
Andrea SkageGneist, IL184638
Mari StadsnesGneist, IL
Mette StorvestreVaregg Fleridrett
Victoria TorsvikGneist, IL187232
Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett

HN (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Fana IL
[uspesifisert]Fana IL
[uspesifisert]Fana IL
[uspesifisert]Fana IL
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
[uspesifisert]Bergens TF
[uspesifisert]Bergens TF
Sondre BataldenFana IL
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Olve HeklandIL Gular92585
Ulrik HellenTIF Viking
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Emil Øye KragsethIL Gular60887
Svein LingaIL Gular181793
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett92681
Aksel MjelstadTIF Viking
Matias Døsen PontoppidanFana IL
Tage RosenlundFana IL168214
Cornelius SivertsenVaregg Fleridrett
Mads Jørgen SkageGneist, IL184332
Magnus SkulstadKlubbløs92458
Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett
Martin ThomassenVaregg Fleridrett154302
Helge ToftFana IL11045
Christian WisethVaregg Fleridrett184424
Gard York HaukenesVaregg Fleridrett

D13-15 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular133809
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular
Benedicte JohannessenGneist, IL
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL114168
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett136923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL140270
Marte Mjeldheim SandvollGneist, IL183838
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
Julie Roll TørnqvistFana IL

H13-15 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
Johan EikangerIL Gular184233
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett145385
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Egil Lokøen KnudsenGneist, IL145140
Knut KyrkjebøTIF Viking
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Mathias RosenlundFana IL152370
Kristian RykkjeFana IL184641
Mads Jørgen SkageGneist, IL
Martin SkageGneist, IL158611

D16-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene BergerFana IL157133
Lise Lotte FleslandGneist, IL184311
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Katrine MolvikGneist, IL140018
Ingunn Moss RognsvågFana IL96384
Toril Aasheim NymarkAskøy OL140269
Vibeke RykkjeFana IL116491
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Sigrid SøvikGneist, IL183837

H16-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Fana IL
[uspesifisert]Varegg Fleridrett
Bjørnar AlmelandFana IL413203
Mads Bratland ClaussenFana IL158063
Sondre DammTIF Viking184400
Erik DymbeGneist, IL149230
André DyrstadGneist, IL146594
Jakob EiknerFana IL
Olav EkrheimFana IL170914
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking157137
Øyvind JohannessenGneist, IL124849
Björn Sundberg KvaleGneist, IL79896

D19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL168656
Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett62539
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Nikoline BromanderFredrikstad SK146514
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Elena GrandGneist, IL187012
Kristin JægerBSI - Orientering175979
Johanne RaknerVaregg Fleridrett145885
Elise RognsvågFana IL133028
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Kari SvingheimVaregg Fleridrett152727

H19- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Hopsdal BreisteinBergens TF138550
Anders DaltveitFana IL
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett174197
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett409273
Ivar HaugenKristiansand OK181246
Magne KnudsenGneist, IL153695
Espen KristiansenVaregg Fleridrett170472
Ivar Magnus NatåsBergens TF
Morten Andreas NomeBSI - Orientering62085
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett182022
Andreas G. PoldenStord Orientering411052
Christoffer RaaGneist, IL165765
Håkon ReikvamIL Gular171952
Tore ReikvamFørde IL
Espen RognsvågFana IL
Ronny RykkjeFana IL146945
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Håkon SandvenFana IL149166
Lasse SolheimVaregg Fleridrett94269
Stian SolheimFana IL84219
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Lill DammTIF Viking158099
Marianne DymbeGneist, IL183701
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Benedicte Monstad FleslandGneist, IL149229
Nina GogaBergens TF184202
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157492
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL124850
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL145141
Gerd KvaleGneist, IL82101
Trude KyrkjebøTIF Viking
Liv Sylvi MeyerGneist, IL170864
Inger K NesbøGneist, IL146343
Marit NipenGneist, IL158529
Turid RognsvågFana IL62070
Lise RollFana IL
Tone Roll-ToftFana IL
Lene RykkjeFana IL116431
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Gro Birkeland SøvikGneist, IL184266
Vibeke ØyeIL Gular144657

H40- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Olav BreisteinBergens TF184470
Kjetil DammTIF Viking76216
Ove DyrstadGneist, IL158531
Sindre EkrheimBergens TF165469
Knut GjestemoenBergens TF74946
Espen HammerslandGneist, IL173241
Jon-Kåre HansenTIF Viking
John Fredrik HatlingFana IL
Jan HauglandÅrstad IL142800
Bjart Are HellenTIF Viking
Arne JohannesenIL Gular61154
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL124852
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL71528
Ole KragsethIL Gular181688
Svein LingaIL Gular
Ketil MaldeIL Gular78716
Håkon MogstadFana IL
Knut A MolvikGneist, IL146344
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Øistein PaulsenBergens TF
Jarle RognøGneist, IL183836
Helge RosenlundFana IL146329
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Tommy SævareidFana IL167045
Helge ToftFana IL
Ole TørnqvistFana IL96397
Ørjan Eirik ValestrandFana IL151133
John Nova YorkVaregg Fleridrett

D60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Astrid OrmbergFana IL96677
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingrid RollFana IL62528
Turid TangenFana IL82322
Ingvill VoldFana IL146232

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett136924
Axel IngvaldsenTIF Viking
Magnus NatåsBergens TF170836
Magne RaadalFana IL184640
Per Olaf TangenFana IL184553
Olav Ingvar ThornesÅrstad IL91048

Annonser

IOF Eventor