Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet langdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: lørdag 6 september 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 408 påmeldte deltakere.

D35 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyTyrving IL136565
Astrid KravdalGjø-Vard OL158545
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Asker Skiklubb
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Tonje HolmOK Moss201518
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D45 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK174872
Anne Marit BjergaardNydalens SK96628
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK411719
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Anita StensethSynnfjell OK89533
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D50 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Ingrid Opsahl BredesenFossum IF206917
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Ida EngenRaumar Orientering156922
Trude FixdalIL Koll190628
Christine GjermoØstmarka OK146325
Hanne GjermoVestre Akers SK
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK182116
Bente LandmarkFossum IF134166
Bente LineSkaukameratene OL190571
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF131333
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Kjersti RønningHamar OK480289
Vanja StaffOL Toten-Troll92157
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL86519
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Turid VongravenSkien OK184464

D55 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Berit DanielsenTyrving IL159502
Heidi FalckTyrving IL199505
Karin GalaaenSelbu OK157217
Turid GiilRond OL69013
Eli Tufte HanssenEiker OL153978
Mona HesselbergLøten o-lag157043
Sirpa LiljaModum OL198084
Kari NatvigNittedal OL157293
Sidsel NørstebøTyrving IL159531
Liv Inger PrangerødTistedalen FL123811
Kjellrun SporildMalvik IL151192
Anne SørumRingsaker OK89547
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

D60 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia AndersenElverum OK97375
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Randi HansenArnadal IL88644
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK118223
Birgit JensenSkien OK69214
Margrete JørandliGjø-Vard OL400979
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Jessica KathleMåren OK400193
Aud KjemperudEiker OL184662
Bodil KlakeggNordre Follo Orientering89691
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Elle M. MelbyeHeming Orientering152600
Anne Marit NaufHedrum OL203285
Elisabeth RødAndebu IL79499
Gro SolnørdalRudsbygd IL
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Eva TaraldrudIndre Østfold OK
Inger TiltnesTyrving IL87058
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D65 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Bergens TF
Anne Marie CeebergHedrum OL176120
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Liv FeiringHamar OK182065
Inger HalckMåren OK206549
May Helene HansenSandefjord OK184672
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Bjørg KocbachBergens TF180128
Inger LindløvOK Moss183670
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Astrid OrmbergFana IL96677
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Randi StoksethFredrikstad SK
Kjersti ThoStabæk IF87562
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Nora UrsinFossum IF89391
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Marit VågsnesNordre Follo Orientering165646

D70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Synnøve DalvaBø OL88670
Åste EggenMåren OK186888
Tea ForbergRond OL69017
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Aase Tove GoldenMåren OK120625
Aud Margret KirkhornMåren OK127285
Torid KvaalFreidig401037
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Margith ReppesgårdHedrum OL176012
Astri RogstadFossum IF77360
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Lajla TidemannGjø-Vard OL98487
Ingvill VoldFana IL146232
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D75 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK408172
Unni DrageHaugerud IF160343
Tirill Liby SeipOK Skeidi137220
Inger E. VamnesHamar OK137279

D80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva FixdalHeming Orientering203425
Guldborg SøvikGneist, IL92127

H35 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Henrik Bleken RudVang OL145164
Henning SpjelkavikTyrving IL184661
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

H40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL118722
Trond FlaskerudOL Toten-Troll136901
Robert FredriksenNotodden OL62763
Hans JevanordFossum IF
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK190649
Erik PaulsrudIL Koll157188
Christian ReuschHeming Orientering194449
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Håvard TelstøEtnedal IL192605

H45 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Guttorm EggeOslostudentenes IK81268
Jon FixdalIL Koll188452
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Svein GranerudAsker Skiklubb181100
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering158106
Roar HaugHadeland OL204532
Morten HeirFossum IF178354
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Jan Ola PedersenVang OL178333
Tom RøiseRingsaker OK144267
Øyvind SchjelderupFreidig153169
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Are StrandlieGjø-Vard OL116899
Bjørn Idar SætranIF Trauma485373
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL89081
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864

H50 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering146576
Olav BakkenLillomarka OL68167
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Stig BratsbergMolde og Omegn IF131366
Roar ByeModum OL193869
Eskil DahlenØystre Slidre IL413177
Bo EngdahlIL Koll63815
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Torbjørn HalsKongsberg OL86969
Jan Petter HansenIL Gular88722
Paul HinschØystre Slidre IL92275
Eivind HoffTyrving IL161008
Fridtjof JebsenØystre Slidre IL187286
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Johan LundeIL Koll206911
Stein Arne NegårdVang OL170443
Terje NæssFossum IF411516
Bjørn OffigstadØyer-Tretten IF89761
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Jarand RystadHeming Orientering97993
Gjermund RørenEiker OL173451
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Per Einar StrømHedrum OL176135
Onno VerberneOL Toten-Troll76111

H55 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Rolf Gunnar BredesenFossum IF207289
Per Kristian EkebergTyrving IL159501
Knut EngenRaumar Orientering156924
Leif ErikssonModum OL87006
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Roy GjerdingOK Moss412221
Anders GjermoAsker Skiklubb84158
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Frode HjorthHamar OK68061
Harald HoviSkien OK151313
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Rune LaurantsenSkien OK114912
Kjell MarksetIL Koll66662
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Bård NatvigNittedal OL176255
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenSkaukameratene OL87606
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Egil RundbergetNydalens SK157483
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Tor StrandRaumar Orientering74968
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Tore SundtjønnÅrvoll IL86520
Jan SveenRaumar Orientering172937
Eirik TandrevoldFossum IF134167
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Harald VoldenHamar OK78710
Torgeir VoldenLøten o-lag62644
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053

H60 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jørgen FrønsdalTIF Viking412507
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Per Chr. HagenBø OL94133
Rune HalkeVestre Akers SK409292
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Stein KlyveOK Moss64749
Eilef LandsverkSkien OK127169
Rolf LundeEiker OL142566
Karl Arne MelbyeVerdal OK151103
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Petter NæssOppsal Orientering189041
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar82155
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Tore RambølIndre Østfold OK199332
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Terje SjøvaagSkien OK69215
Per StensethFredrikstad SK116569
Johan SwärdHadeland OL156591
Roar SætabergetLunderseter IL127275
Tor SørevikTIF Viking184632
Arne TiltnesTyrving IL182069
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Magne VollenOslostudentenes IK
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H65 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Andebu IL
Atle AlvheimFana IL146244
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Hans Roar BakkenEiker OL184543
Hasse BergstrømTyrving IL87044
Leif BillingsøEidskog OL175999
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL176117
Egil EriksenGrong IL152645
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn198819
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL92538
Svein Endre HoveByåsen IL156901
Geir HusdalTIF Viking62992
Knut Vidar JohansenMåren OK172117
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Arne LandeBø OL176161
Einar LundHamar OK60530
Trygve LølandBirkenes IL86482
Widar Taxth LølandIL Express98008
Terje MalmHamar OK206901
Magnus NatåsBergens TF170836
Jimmy NordliTrøsken IL127238
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL87525
Per Oscar SaugestadOK Moss480120
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Steinar SkoglundFossum IF159928
Einar SkåreNittedal OL203797
Arve SmestadLøten o-lag87092
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Tor Arne StoksethFredrikstad SK67485
Thore SundsetvikOL Trollelg179386
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering144261
Nils Olav VennevikFreidig412688
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Kjell WintherOppsal Orientering151371
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H70 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering152655
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Reidar BjørnstadGrue IL89085
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Tormod DahlenRingerike OL149201
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Klaus EngenEidskog OL77393
Trond FeiringHamar OK202135
Roar ForbordMalvik IL151180
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Lars Otto HestnessTIF Viking202131
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Ingar HåkonsenKongsberg OL159027
Egill KnudsenTIF Viking91665
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Arne KristensenArnadal IL176237
Per KrukeEiker OL184664
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss183686
Anton LommeHedrum OL156910
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Arild MoenKonnerud IL89527
Jakob NygaardTIF Viking146565
Thor PalmgrenHalden SK98612
Sigvald RobberstadHalsnøy OL91425
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Kjell RøkkeTyrving IL159532
Magne SmelandVang OL157007
Olav SolbergBø OL203367
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Erling TidemannLommedalens IL168119
Leidulv VinjeNidarøst OK72187
Per VoldFana IL176050
Lasse VråleSturla, IF147450
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H75 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering82384
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Tor DrageHaugerud IF157981
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL66718
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm146497
Gunnar HaugGjø-Vard OL400824
Sturle HånesIL GeoForm169036
Ronald InglingstadOppsal Orientering170833
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Willy JohansenRingsaker OK190250
Tor KaurinMåren OK152372
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Bjørn MyhrmoenRond OL136844
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL176014
Steinar RuudKonnerud IL186270
Svein SolerødOL Toten-Troll62038
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Harald WibyeOK Moss205396
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H80 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell AndersenVarteig OL165516
Erling BakkenAsker Skiklubb96308
Erik EndebergModum OL
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Paul ForsethOL Trollelg191258
Svein M. ForthunNordre Follo Orientering483028
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Per GjermoAsker Skiklubb195821
Svein HaukaasÅrstad IL142804
Tor E. HenriksenLillomarka OL408859
Einar HoffTyrving IL199325
Leiv HopeKongsberg OL200585
Hermann KobbeltvedtTIF Viking96106
Helge KvaaseBækkelagets SK160324
Einar LarsenSturla, IF145791
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Per MathismoenFana IL66618
Herleik NylundLøten o-lag
Ingvald SevaldsonIL GeoForm84989
Gunnar SmistadOL Trollelg137200
Olaf SmåstuenGjø-Vard OL67756
Johannes SollidVerdal OK70945
Arne StrandlieGjø-Vard OL154275
Oddmund SøvikGneist, IL92134
Johan TheisenNordre Follo Orientering

H85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400

H90 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn LarssonLillomarka OL156939

Annonser

IOF Eventor