Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt - Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM natt - Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 12 april 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Drange RuudAsker SkiklubbH 21-159327

Brattås CK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tim OlssonBrattås CKH 15-16
Ulrik OlssonBrattås CKH 45-

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje MaroniByåsen ILH 21-68412
Øyvind WiggenByåsen ILH 17-18155924

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik WatterdalBækkelagets SKH 21-70638

Fet OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom BerganFet OLH 35-181103
Asgeir LiumFet OLH 35-410821

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eldbjørg NarumFossum IFD 17-18145328

Fredrikstad SK (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SKH 21-145735
Sigrid AlexandersenFredrikstad SKD 17-18158102
Pål AngvollFredrikstad SKH 35-153649
Lars AurebekkFredrikstad SKH 21-408840
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SKD 21-181216
Bendik EliassenFredrikstad SKH 11-12182092
Kim Min HansenFredrikstad SKH 19-20135114
Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SKD 15-16147246
Jonas Iversby HvidebergFredrikstad SKH 13-14
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKH 21-61947
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKH 21-165785
Thomas LieFredrikstad SKH 35-183732
Endre LuktvasslimoFredrikstad SKH 13-14181984
Henning MartinsenFredrikstad SKH 35-160742
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKH 15-16151054
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 13-14170303
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SKD 13-14183671
Arnfinn MoeFredrikstad SKH 45-159031
Silje MoeFredrikstad SKD 13-14146372
Marie OlaussenFredrikstad SKD 15-16131283
Per OlaussenFredrikstad SKH 21-79573
Henrik OttesenFredrikstad SKH 21-61949
Kristin OttesenFredrikstad SKD 15-16147945
Maren Roll PaulsenFredrikstad SKD 15-1610193
Sivert PoppeFredrikstad SKN-åpen
Asgeir RistesundFredrikstad SKH 17-18160358
Lasse SimonsenFredrikstad SKH 17-1838394
Sven SimonsenFredrikstad SKH 45-69803
Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SKD 15-16182082
Hanna TorjusenFredrikstad SKD 15-16147245

Freidig (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre JohannessenFreidigH 19-20181960
Karen Oline KolstadFreidigD 17-18159545
Jorunn KvaklandFreidigD 19-2097462
Gina MølnvikFreidigD 17-18170440
Jostein MårdalenFreidigH 45-110009
Rein Helle MårdalenFreidigH 17-18154343
Frida SætherFreidigD 17-18180266

Halden SK (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SKH 21-174666
Marius BjuganHalden SKH 21-
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 13-14182000
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 15-16182103
Bojan BlumensteinHalden SKH 21-158416
Joacim CarlssonHalden SKH 21-169256
Vincent CoupatHalden SKH 21-181976
Magne DæhliHalden SKH 21-181113
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21-143024
Bjørn Axel GranHalden SKH 45-181471
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 15-16181019
Gry GranstedtHalden SKD 19-2039428
Jan GranstedtHalden SKH 45-89402
Mats HaldinHalden SKH 21-145730
Anne Julsrud HaugenHalden SKD 45-158073
Lacho IlievHalden SKH 21-141052
Andreas JohanssonHalden SKH 21-157999
Eva JurenikovaHalden SKD 21-184340
Mattias KarlssonHalden SKH 21-123585
Eirik NordbrødenHalden SKH 55-158084
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SKD 21-184267
Jørn NordbrødenHalden SKH 55-181865
Magnus NordbrødenHalden SKH 21-153841
Peter NordbrødenHalden SKH 15-16184944
Jonas NordströmHalden SKH 21-184413
Anders Felde OlaussenHalden SKH 17-18182081
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 13-14130384
Jon PedersenHalden SKH 21-149108
Tore SandvikHalden SKH 21-123570
Aapo SummanenHalden SKH 21-480086
Håkon Østraat SævareidHalden SKH 15-16180501
Geir TorgersenHalden SKH 35-146368
Nora TorgersenHalden SKD 13-14141068
Emil WingstedtHalden SKH 21-169143
Svend Arne YtterbølHalden SKH 45-413078

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 45-84429

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OKD 45-182116
Markus HolterIndre Østfold OKH 17-18160885
Jørgen VisterIndre Østfold OKH 15-16159445

Kalevan rasti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hannu AirilaKalevan rastiH 21-183849

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AndersenKristiansand OKH 21-157488

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein BlomsethLillomarka OLH 45-168320

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias Stensland LillevoldNTNUIH 21-123574

Nydalens SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SKD 21-170531
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 55-156316
Halvor SaunesNydalens SKH 21-116463
Per Øyvind SteneNydalens SKH 21-185848
Susanne TveteråsNydalens SKD 21-172053
Lars-Christian UngerNydalens SKH 21-129713
Berit Sofie WiklundNydalens SKD 35-87054
Elias WiklundNydalens SKH 17-18487807
Jo WiklundNydalens SKH 45-172191

OK Moss (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BjerketvedtOK MossH 45-408058
Tuva BjerketvedtOK MossD 15-16132651
Henning Bratland CarlsenOK MossH 35-176318
Karl Aasmund ErøyOK MossH 55-67804
Kjetil KarlsenOK MossH 45-409441
Hallvard KorenOK MossH 45-84741
Knut LindløvOK MossH 65-183686
Øyvind LøkenOK MossH 35-136560

OL Trollelg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH 21-181922
Andreas SølbergOL TrollelgH 21-160476

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjartan HaugerOppsal OrienteringH 35-127247

Raumar Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Svergja RustadRaumar OrienteringH 21-129688
Anna Austad SveenRaumar OrienteringD 11-12146421
Jan SveenRaumar OrienteringH 55-172937
Anders VisterRaumar OrienteringH 21-144862
Torben Christian WendlerRaumar OrienteringH 21-123514

Sarpsborg OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OLD 13-14144611
Benedicte PedersenSarpsborg OLD 15-16158113
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLD 11-12147377
Siri PedersenSarpsborg OLD 13-14147378
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLH 45-145051
Tom WahlgrenSarpsborg OLH 65-94049

Skaukameratene OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bent GalborgenSkaukameratene OLH 55-119401
Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OLN-åpen96157
Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OLN-åpen131310
Bente LineSkaukameratene OLD 45-132555

Trøsken IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn Henry LillestrandTrøsken ILH 45-91537

Tyrving IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian HolmboeTyrving ILH 21-91490
Mathias NipenTyrving ILH 21-186079
Jim Øystein NybråtenTyrving ILH 21-159517
Jostein Lind NørbechTyrving ILH 21-145648
Torbjørn SagbergTyrving ILH 21-159533
Anders TiltnesTyrving ILH 21-159512

Vaajakosken Terä (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard LucasenVaajakosken TeräH 21-160833

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Arne NegårdVang OLH 45-170443

Varteig OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børge BrenåsVarteig OLH 13-14165512
Dag BrenåsVarteig OLH 45-165513

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OKH 55-173000
Øystein KildahlØstmarka OKH 55-184248
Trond KortnerØstmarka OKH 21-181802

Ås-NMBU Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 17-18177948
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 35-157500
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 45-180932
Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU OrienteringH 21-153641

Annonser

IOF Eventor