Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt - Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt - Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 12 april 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL96157
Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL131310
Sivert PoppeFredrikstad SK

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL147377
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL144611
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Silje MoeFredrikstad SK146372
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK130384
Siri PedersenSarpsborg OL147378
Nora TorgersenHalden SK141068

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BjerketvedtOK Moss132651
Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SK147246
Marie OlaussenFredrikstad SK131283
Kristin OttesenFredrikstad SK147945
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK10193
Benedicte PedersenSarpsborg OL158113
Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK182082
Hanna TorjusenFredrikstad SK147245

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFredrikstad SK158102
Karen Oline KolstadFreidig159545
Gina MølnvikFreidig170440
Eldbjørg NarumFossum IF145328
Frida SætherFreidig180266

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry GranstedtHalden SK39428
Jorunn KvaklandFreidig97462

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK170531
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK181216
Eva JurenikovaHalden SK184340
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Susanne TveteråsNydalens SK172053

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit Sofie WiklundNydalens SK87054

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Julsrud HaugenHalden SK158073
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK182116
Bente LineSkaukameratene OL132555

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK182092

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge BrenåsVarteig OL165512
Jonas Iversby HvidebergFredrikstad SK
Endre LuktvasslimoFredrikstad SK181984

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK151054
Peter NordbrødenHalden SK184944
Tim OlssonBrattås CK
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Jørgen VisterIndre Østfold OK159445

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Markus HolterIndre Østfold OK160885
Rein Helle MårdalenFreidig154343
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Asgeir RistesundFredrikstad SK160358
Lasse SimonsenFredrikstad SK38394
Øyvind WiggenByåsen IL155924
Elias WiklundNydalens SK487807

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim Min HansenFredrikstad SK135114
Sindre JohannessenFreidig181960

H 21- (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK145735
Hannu AirilaKalevan rasti183849
Jostein AndersenKristiansand OK157488
Lars AurebekkFredrikstad SK408840
Erik AxelssonHalden SK174666
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Marius BjuganHalden SK
Bojan BlumensteinHalden SK158416
Joacim CarlssonHalden SK169256
Vincent CoupatHalden SK181976
Magne DæhliHalden SK181113
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK143024
Mats HaldinHalden SK145730
Christian HolmboeTyrving IL91490
Lacho IlievHalden SK141052
Andreas JohanssonHalden SK157999
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK165785
Mattias KarlssonHalden SK123585
Trond KortnerØstmarka OK181802
Mathias Stensland LillevoldNTNUI123574
Håvard LucasenVaajakosken Terä160833
Terje MaroniByåsen IL68412
Mathias NipenTyrving IL186079
Magnus NordbrødenHalden SK153841
Jonas NordströmHalden SK184413
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517
Jostein Lind NørbechTyrving IL145648
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Henrik OttesenFredrikstad SK61949
Jon PedersenHalden SK149108
Kristoffer Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering153641
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering129688
Henrik Drange RuudAsker Skiklubb159327
Torbjørn SagbergTyrving IL159533
Tore SandvikHalden SK123570
Halvor SaunesNydalens SK116463
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Aapo SummanenHalden SK480086
Andreas SølbergOL Trollelg160476
Anders TiltnesTyrving IL159512
Lars-Christian UngerNydalens SK129713
Anders VisterRaumar Orientering144862
Eirik WatterdalBækkelagets SK70638
Torben Christian WendlerRaumar Orientering123514
Emil WingstedtHalden SK169143

H 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK153649
Tom BerganFet OL181103
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Kjartan HaugerOppsal Orientering127247
Thomas LieFredrikstad SK183732
Asgeir LiumFet OL410821
Øyvind LøkenOK Moss136560
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Geir TorgersenHalden SK146368

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BjerketvedtOK Moss408058
Stein BlomsethLillomarka OL168320
Dag BrenåsVarteig OL165513
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Jan GranstedtHalden SK89402
Kjetil KarlsenOK Moss409441
Hallvard KorenOK Moss84741
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF84429
Arnfinn MoeFredrikstad SK159031
Jostein MårdalenFreidig110009
Stein Arne NegårdVang OL170443
Ulrik OlssonBrattås CK
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL145051
Jo WiklundNydalens SK172191
Svend Arne YtterbølHalden SK413078

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bent GalborgenSkaukameratene OL119401
Dag HauglandØstmarka OK173000
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Terje Wiig MathisenNydalens SK156316
Eirik NordbrødenHalden SK158084
Jørn NordbrødenHalden SK181865
Jan SveenRaumar Orientering172937

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut LindløvOK Moss183686
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049

Annonser

IOF Eventor