Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 1 mai 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte lag.

DH 11-16 (41)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ola Løvald Bråten183333
2Synne Strand183999
3Tilla Farnes Hennum146420
4Vegard Gulbrandsen186556
Asker Skiklubb 2
1Sander Arntzen168816
2Nora Synnøve Woxholth186624
3Fanni Jauhojärvi Markussen186622
4Eivind Øfsthus Gravir168821
Asker Skiklubb 3
1Vegard Løvli168808
2Anna Øfsthus Gravir142796
3Margrethe Wisløff150884
4Bjørnar Løvli412224
Fet OL / Raumar Orientering 2
1Jørgen Kjos Barkenæs132726
2Berit Horvei180144
 Mathilde Sønsterudbråten80696
3Hanne Eide Rapp153567
 Kristine Eide Rapp187233
4
Fet OL 1
1Morten Kristian Vikerhaug147487
2Jørgen Aas147459
 Ingrid Aaslund168342
3Marthe Cathrine Ramstad138431
 Sander H. Rogndokken139522
4Åshild Faller Råheim153842
Fossum IF 1
1Øyvind Hjermstad123597
2Tora Drage Roti128426
3Line Wegner Hodt160838
4Einar Melsom183652
Fossum IF 2
1Erling Hjermstad408928
2Pernille Katla134150
3Victoria Hæstad Bjørnstad132177
4Tarjei Holo144659
Fossum IF 3
1Fredrik Ramstad Hoff145718
2Tonje Rognerud Bøe160452
3Ingrid G. Kvålsgard160449
4Martin Borge Heir174826
Fossum IF 4
1Erik Hæstad Bjørnstad132178
2Live Skattum120839
3Julie Bakke135155
4Oscar Hæstad Bjørnstad132176
Fossum IF 5
1Erik Wegner Hodt177753
2Lars Østeberg Moan165994
3Martin Andresen Skotte145612
4Audun Rognerud Bøe160451
Fredrikstad SK 1
1Marie Olaussen131283
2Kristin Ottesen147945
 Dina Sofie Antonsen155768
3Hanna Torjusen147245
4Herman Ryen Martinsen151054
Fredrikstad SK 2
1Bendik Bergseng168586
2Sondre Ottesen136789
 
3Kaisa Antonsen10195
 
4Endre Luktvasslimo181984
Halden SK 1
1Gina Granstedt39424
2Idun Kristine Felde Olaussen130384
 Hedda Raadal Bjørlo182000
3Peter Nordbrøden184944
 Håkon Østraat Sævareid168195
4Håkon Raadal Bjørlo182103
Halden SK 2
1Marie Bergstrøm176206
2Karoline Aune147339
 Lisa Jenssen184540
 Elisabeth Brække158425
 Alexander Skaug Ytterbøl117730
3Erlend Brendstuen170819
 Niels Christian Hellerud123825
4Olav Milian Schmitt Gran181019
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen413250
2Martine Engebretsen139375
3Bjørn Anders Flågen127172
4Ulrik Astrup Arnesen136882
Heming Orientering 2
1Petter Astrup Arnesen144278
2Martine Sogn-Larssen175875
 Tobias Fremming187286
3Alf Gabriel Krohn Gjessing170683
 Nikolai Jones Arnesen411521
4Kasper Fosser141024
IF Sturla 1
1Kornelia Lønning Brurberg161760
2Åshild Egeberg Vári128446
 Oscar Melheim179309
3Sigrid Bredde Vig136533
4Sturla Frydenlund159626
IL Tyrving 1
1Kristin Helland-Hansen141074
2Astrid Fiskum180302
3Styrk Hundseid Kamsvåg123839
4Magnus Wølneberg137124
IL Tyrving 2
1Siri Grandal168479
2Oliver Wallin Higgins185097
 Thomas Haugen de Lange118296
 Ådne Skjærstein173244
 Tuva Nesheim Flatebakken151175
3Synne Nesheim Flatebakken118487
4Ida Feiring Haltia186181
IL Tyrving 3
1Synne Skjærstein173170
2Maren Norderud145082
 Ingrid Lund Hovden157037
 Iris Holst181925
 Lisa Bjønnes87059
3Thea Feiring Haltia186180
 Stine Njåstein160973
4Oda J Sikkeland157987
IL Tyrving 4
1Anniken Helland-Hansen186237
2Ingrid Marie Wølneberg137123
 Solveig Eline Berg124997
 Andreas Aleksander Gjessing170784
 Andreas Juell Larsen181975
3Hanne Grandal180137
4Skjalg Hundseid Kamsvåg123838
Indre Østfold OK 1
1Edel Linnea Sagli Christensen159445
2Jorid Nandrup Nielsen79033
3Haakon Johannesen145398
 Eirik Blågestad156965
4Guttorm Snemyr Holtet132889
Lillomarka OL 1
1Mina Haver158418
2Maria Rørvik Haver3385267
 Ole Kristian Breivik9999999
3Sindre Vestengen Lian120889
4Joar Oldernes411075
Lillomarka OL 2
1Isolde Kobernus159000
2Torill Oldernes408061
 Elin Flø177513
3Kaja Grefsrud186107
 Elias Skjolden Sørensen123593
4Jens Johan Brekke411763
Nittedal OL 1
1Ingvild C. Fleisje183300
2Hedda Vonen408969
 Peder Hornseth Nygaard154219
 Herman Brunborg92529
3Oda Eithun Paulsen132816
 Emma Eithun Paulsen178188
4Ingrid Nytun Nergård154164
Nydalens SK 1
1Lukas Liland124755
2Ingvil Ahlsand409300
3Stine Madslien Bakken188467
4Elias Jonsson172769
Nydalens SK 2
1Johanne Lægran176066
2Ingvild Høydal408477
3Alexander Skeppland Hole480173
 Audun Bergan153565
4Gjermund Tørnqvist Halden186179
Nydalens SK 3
1Anine Hallén154460
2Maiken Sandberg117733
3Anders Langaas186944
4Åsmund Aamodt Resell132009
Nydalens SK 4
1Oda Lægran176200
2Synne Eikeland Røstadsand128464
3Sigurd Dyrstad132852
4Emil Morgenlie Skei132859
Nydalens SK 5
1Henriette Smeby141081
2Frida Bakken Ulseth186887
3Trym Moeng Jensen176052
 Håkon Thunshelle Øvstedal138798
4Sam Lunøe177010
Nydalens SK 6
1Espen Hegstad Krüger157487
2Marte Morgenlie Skei132858
3Åse Bergan124887
4Jørgen Wulfsberg141372
Nydalens SK 7
1Ragne Wiklund413026
2Karianne Olsvik Dengerud186995
3Isak Jonsson132468
 Halvor Tørnqvist Halden184460
4Jostein Tandberg172203
OK Moss 1
1Tuva Bjerketvedt132651
2Karoline Bjørnerød145251
3Johanne Bratland Tjernshaugen176217
4Karl Kristen Gjølsjø407476
OK Moss 2
1
2
 
3
 
4
Oppsal Orientering 1
1Anniken Eriksrud Karlsen412583
2Inger Rødnes412939
 Ane Sofie Krogh158118
3Knut Aasheim165618
4Are Wigaard160715
Oppsal Orientering 2
1Thomas Haarr Johansen412745
2Tuva Eik Haave184506
 Eline Lund Westgaard408844
3Sunniva Eik Haave409341
4Ludvig Rødnes183908
Oppsal Orientering 3
1Martin Ekeli Onstad407033
2Andreas Moldskred408050
 Henrik Knudsen130753
3Lavran Thorstensen412980
 William Resvoll Skaug408050
4Ole Martin Edstrøm145714
Raumar Orientering 1
1Amund Hoel135330
2Synne Eide Rapp187318
3Tiril Emilie Ruud Bråten412490
4Anders Haga88630
Østmarka OK 1
1Nora Graffer127063
2Alexandra Linløkken173201
 Ingrid Marie Stubban Hygen186839
3Andreas Ramberg172999
4Hans Kristian Stubban Hygen138488
Østmarka OK 2
1Maria Olsbø118379
2Kristoffer Prøis Kagnes172077
 Torbjørn Pytte Nordli185910
3Anna Cecilie Linløkken173202
 Stine Bratlie187085
4Magnus Ramberg173200
Ås-UMB Orientering 1
1Rannveig W.Nordhagen91574
2Nils Tveite184396
 Matis Brøndbo
 Julie Kvarme Gangnæs175844
 Linus Olhans
3Marie Treekrem181941
 Kjersti Lundqvist183811
4Anders Stiansen Nygaard124720

D 17 (9)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ingrid Gulbrandsen146230
2Silje Arntzen168791
3Hilda Øfsthus485347
Fet OL / Fossum IF / Nydalens SK 7
1Hilde Slørdahl Conradi169254
2Britta Fismen79825
3Heidi Tronbøl177962
IF Sturla 1
1Ingunn Egeberg Vári159662
2Katinka Jussie Brurberg161761
3Magnhild Frydenlund159625
Indre Østfold OK 1
1Margit Sandem Fjellengen111765
2Oda Frøshaug145395
3Sofie Graff127121
Nydalens SK 1
1Nicole Ragvin154255
2Maria Jonsson157511
3Sofie Aarnes170531
Nydalens SK 2
1Cristina Luis170785
2Karen Bjergaard180935
3Stina Johannne Sandberg97715
Nydalens SK 3
1Kari Madslien139575
2Berit Sofie Wiklund87054
3Anne-Lene Bakken Ulseth132757
Oppsal Orientering 1
1Mila Zaharinova131323
2Arnhild Krogh158044
3Reidun Haarr Johansen177979
Raumar Orientering 1
1Agata Stankiewicz
2Natalia Ewiak
3Marie Hammer Iversen103739

H 17 (25)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Gjermund Gravir485338
2Dzmitry Karpenka142667
3Andreas Marcussen168831
Fet OL 1
1Bjørn André Aaslund168343
2Herman Moe181031
3Tom Bergan181103
Fet OL 2
1Kyrre Gran147491
2John Eivind Presterud134126
3Bendik Ekseth147533
Fossum IF 1
1
2
3
Fredrikstad SK 1
1Henrik Ottesen61949
2Per Olaussen79573
3Gard Antonsen69872
Heming Orientering 1
1Harald Astrup Arnesen136880
2Henrik Gjemdal126979
3Claus Martinsen181777
IL Tyrving 1
1Mateusz Podsiadly91553
2Wojciech Dwojak91554
3Wojciech Kowalski159922
IL Tyrving 2
1Christoph Brandt159923
2Ruslan Glebov159921
3Bartlomiej Mazan91494
IL Tyrving 3
1Morten Severin Saue159508
2Jostein Lind Nørbech187100
3Torbjørn Sagberg159533
Indre Østfold OK 1
1Sigmund Vister144864
2Claes-Tommy Herland483755
3Jens Nandrup Nielsen144863
Nittedal OL 1
1Henning Røberg154220
2Tore Bredalen130704
3Bjørnar Valstad152411
NTNUI / Nydalens SK 99
1Sondre Sande Gullord144463
2Sverre Turter Sandvold182072
3Arne Sandvold89095
Nydalens SK 1
1Erik Olsvik Dengerud126674
2Sverre Waaler Kaas80133
3Jonas Madslien Bakken181989
Nydalens SK 2
1Eivind Høydal172734
2Per Øyvind Stene185848
3Halvor Saunes116463
Nydalens SK 3
1Elias Wiklund487807
2Simen A Bjøringsøy181970
3Petter Kaarby79904
Nydalens SK 4
1
2
3
Oppsal Orientering 1
1Gard-Martin Udnesseter Johnson158052
2Ola Marius Pedersen165633
3Jørund Vala165612
Oppsal Orientering 2
1Olav Nedrelid483388
2Anders Emilsson174589
3Gudmund Toverud Høglund400851
Oppsal Orientering 3
1Martin Langaas151401
2Anders Fjogstad94483
3Petter Johansen412996
Raumar Orientering 1
1Rafal Podzinski123514
2Eskil Sande Gullord159946
3Håvard Haga88629
Sentrum OK 1
1
2
3
UKS Orientus Lodz 1
1Szymon Palka158725
2Natalia Scieszko158360
3Ewa Gwozdz158720
UKS Orientus Lodz 2
1Dominik Chudzik158888
2Krzysztof Rzenca158874
3Lukasz Charuba158886
Østmarka OK 1
1Trond Kortner181802
2Jon Hovland178087
3Aleksander Skarnes127142
Ås-UMB Orientering 1
1David Gottfridsson407195
2Magnus Ombustvedt176226
3Kristoffer Fiane Pedersen153641

D 120 (12)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Sigrun Hernes Ytterbø124954
2Grethe K. Løvald111782
3
Heming Orientering 1
1Signe Astrup Arnesen136883
2Dagrun Melkild132122
3Runa Skyttersæter158429
IF Sturla 1
1Helle Egeberg Vári159664
2kari Jussie Lønning60613
3Linda Verde89053
IL Tyrving 1
1Zsuzsa Fey136565
2Else Grandal401013
3Marianne Njåstein152458
Lillomarka OL 1
1Ingjerd Vestengen485688
2Doris Larsson407500
3Trine Oldernes168298
Nittedal OL 1
1Astrid Ruud130705
2Hilde Tellesbø480155
3Marit B. Eithun178296
Nydalens SK 1
1Anne Marit Bjergaard96628
2Synnøve Lyssand Sandberg97716
3Monica Tørnqvist Halden172689
Nydalens SK 2
1Gry Ahlsand96505
2Anne Berit Eid83083
3Mette Hallén132660
Nydalens SK 3
1
2
3
OK Moss 1
1Astrid Bjørnerød407060
2Kristin Solås-Johansen178205
3Nora Woodward132650
Raumar Orientering 1
1Heidi Sønsterudbråten161766
2Anne Teigland Arntzen79115
3
Røyken OL 1
1Bjørg Svanberg145480
2Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme144976
3Ida Svanberg129755

H 130 (19)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Fet OL 1
1Øyvind Solli147489
2Torgeir Skjønhaug68337
3Jørn Moe138430
Fredrikstad SK 1
1Pål Angvoll153649
2Bjørn Erik Bergseng178220
3Jan Sverdrup-Thygeson116549
Halden SK 1
1Svend Arne Ytterbøl413078
2Bjørn Axel Gran181471
3153841
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Nils Petter Fremming159509
3Mathias Martinsen181778
IF Sturla 1
1Nils Inge Brurberg60614
2Tibor Vári159623
3Harald Thon89054
IL Tyrving 1
1Trond Lund402940
2Are Kristiansen66834
3Henning Spjelkavik184661
IL Tyrving 2
1Dag Helland-Hansen160979
2
3
Indre Østfold OK 1
1Tom-Vegard Feltstykket145396
2Øyvind Thømt160884
3Svend Saxe Frøshaug129798
Måren OK 1
1Audun Bjerknes80098
2Pål Winsents413165
3Tormod Strand400460
Nydalens SK 1
1Terje Wiig Mathisen190637
2Jo Wiklund172191
3Stig Bjergaard411747
Nydalens SK 2
1Sören Jonsson157510
2Einar Lunøe146523
3Torstein Hole141026
Nydalens SK 3
1Gaute Langaas170788
2Lars Krüger145176
3Børge Pedersen111568
Nydalens SK 4
1Bjørn Erik Reinseth181026
2Nils Bergan168922
3Helge Stubberud410559
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød61943
2Hallvard Koren84741
3Kjetil Karlsen409441
OK Moss 2
1Jan Bjerketvedt408058
2Henning Bratland Carlsen176318
3Christopher Schive86219
Oppsal Orientering 1
1Espen Wigaard412051
2Roar Bjordal183833
3Endre Wigaard408102
Vålerengens IF 1
1Stein Blomseth168320
2Knut Anders Løken81421
3Kjetil Bjørlo187303
Østmarka OK 1
1Boye Dirro Bøhlerengen66842
2Øystein Kildahl184248
3Rune Teigland97860

H 170 (9)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Jon Arvid Fossum168804
2Jørn Bue Olsen111
3Hans O Augedal86548
Halden SK 1
1Tor Ragnar Andersen142521
2Eirik Nordbrøden158084
3Jørn Nordbrøden181865
IL Tyrving 1
1Jørgen Holmboe155920
2Alf Pettersen159515
3Christian Grotnes159513
IL Tyrving 2
1Lars-Erik Fiskum185823
2Hasse Bergstrøm87044
3Frode Kamsvåg141011
IL Tyrving 3
1Svein S Jacobsen158010
2Arne Tiltnes182069
3Bjørn Henning Grandal483036
Måren OK 1
1Stein Turtumøygard312743
2Morten Karlsen400006
3Knut Vidar Johansen172117
Nittedal OL 1
1Frode Sandersen89115
2Bård Natvig176255
3Martin Veastad792729
OK Moss 1
1Stein Klyve64749
2Karl Aasmund Erøy67804
3Bjørn Arnfinn Paulsen
Røyken OL 1
1Øyvind Roger Hansen144108
2Morten Johannessen144105
3Torgeir Strandhagen483010

Annonser

IOF Eventor