Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 26 mai 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 890 påmeldte deltakere.

N-åpen (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Heming Orientering
[uspesifisert]Siggerud IL
[uspesifisert]Heming Orientering
[uspesifisert]Sørkedalens IF
[uspesifisert]Nordre Follo Orientering
[uspesifisert]Nordre Follo Orientering
[uspesifisert]Nordre Follo Orientering
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering
Erlend BakkeFossum IF186909
Erlend BakkeFossum IF
Ella BerstadHeming Orientering157141
Ella BerstadHeming Orientering
Malene BerstadHeming Orientering191354
Malene BerstadHeming Orientering
Julie BrenåsVarteig OL83147
Julie BrenåsVarteig OL
Selma Dæhlen BøhnNordre Follo Orientering157169
Selma Dæhlen BøhnNordre Follo Orientering
Sigve FeylingNordre Follo Orientering91586
Sigve FeylingNordre Follo Orientering
Sander FrantzenNordre Follo Orientering
Håvard FærdenNordre Follo Orientering
Selma FærdenNordre Follo Orientering
Sigrid Schmitt GranHalden SK488243
Sigrid Schmitt GranHalden SK
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb168829
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Vida Helland-HansenTyrving IL
Sofie Holm NedrebøOK Moss487947
Sofie Holm NedrebøOK Moss
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL144612
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL
Sofie Kjær JørgensenMåren OK179934
Sofie Kjær JørgensenMåren OK
Kristoffer KatlaFossum IF187104
Kristoffer KatlaFossum IF
Leon KnudsenOppsal Orientering119628
Leon KnudsenOppsal Orientering
Christine KureÅs-NMBU Orientering176228
Christine KureÅs-NMBU Orientering
Håvard Rekve LianLillomarka OL186267
Håvard Rekve LianLillomarka OL
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb413055
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK176311
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK
Eirik Nytun NergårdNittedal OL92553
Eirik Nytun NergårdNittedal OL
Sanne de Vries OlsbyMåren OK
Fridtjof ReuschHeming Orientering411541
Fridtjof ReuschHeming Orientering
Magnus Erik Weedon-FekjærMåren OK
Magnus Erik Weedon-FekjærMåren OK
Maja Sofie Weedon-FekjærMåren OK
Maja Sofie Weedon-FekjærMåren OK
Martha WisløffAsker Skiklubb168792
Kristoffer ØhlckersTyrving IL152654
Kristoffer ØhlckersTyrving IL

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie FlågenHeming Orientering168227
Ida Marie FlågenHeming Orientering
Mille MartinussenFossum IF169108
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK176220
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK

D 11-12 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Maya Jones ArnesenHeming Orientering
Tora Pedersen BerganAsker Skiklubb153713
Tora Pedersen BerganAsker Skiklubb
Karoline BjørnerødOK Moss145251
Karoline BjørnerødOK Moss
Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering413007
Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering
Carmen DirroMåren OK145094
Carmen DirroMåren OK
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb123961
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK
Karen Hoel JomaasFossum IF
Ane Sofie KroghOppsal Orientering158118
Ane Sofie KroghOppsal Orientering
Marie LilandNydalens SK153847
Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering176048
Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering
Ea LunøeNydalens SK157156
Ea LunøeNydalens SK
Julie MeinickeTyrving IL170926
Julie MeinickeTyrving IL
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering151314
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss145252
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Ada WulfsbergNydalens SK

D 10-12N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK181792
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK
Marthe BrekkeNydalens SK152499
Marthe BrekkeNydalens SK
Noor Dirro-HeluMåren OK174879
Noor Dirro-HeluMåren OK
Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb153714
Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb

D 13-14 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL168342
Ingrid AaslundFet OL
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Ingvil AhlsandNydalens SK
Julie BakkeFossum IF135155
Julie BakkeFossum IF
Marte Sletten BergslandTrøsken IL151417
Marte Sletten BergslandTrøsken IL
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Hedda Raadal BjørloHalden SK
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF132177
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Thea Feiring HaltiaTyrving IL
Ingrid HasaasFossum IF171914
Ingrid HasaasFossum IF
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Åsne Naadland HoloFossum IF
Ingvild HøydalNydalens SK408477
Ingvild HøydalNydalens SK
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL144611
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL
Pernille KatlaFossum IF134150
Pernille KatlaFossum IF
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Ingrid G. KvålsgardFossum IF
Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering183811
Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering
Lotte MarkussenAsker Skiklubb186777
Lotte MarkussenAsker Skiklubb
Dorthe MartinussenFossum IF166983
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Emma Eithun PaulsenNittedal OL
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb124882
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Inger RødnesOppsal Orientering
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK172262
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb142710
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Synne SkjærsteinTyrving IL
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Synne StrandAsker Skiklubb
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Hedvig VollsetHeming Orientering
Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange132844
Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange
Ragne WiklundNydalens SK413026
Ragne WiklundNydalens SK

D 13-16C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb
Synne Gåseide ThorsenNordre Follo Orientering91352
Synne Gåseide ThorsenNordre Follo Orientering
Marie HansenSarpsborg OL157495
Marie HansenSarpsborg OL
Dorthe MartinussenFossum IF
Naja NordahlNordre Follo Orientering91344
Maria Nygaard-ØstbyFossum IF187098
Maria Nygaard-ØstbyFossum IF
Toril SachseNittedal OL94239
Toril SachseNittedal OL
Hedda VonenNittedal OL408969
Hedda VonenNittedal OL
Ingrid Marie WølnebergTyrving IL137123
Ingrid Marie WølnebergTyrving IL

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Margrethe UlvestadMåren OK184480
Ida Margrethe UlvestadMåren OK

D 15-16 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BlindheimLillomarka OL180936
Kristin BlindheimLillomarka OL
Kristin BrekkeLillomarka OL412062
Kristin BrekkeLillomarka OL
Louise Marøy BårdsenHeming Orientering411508
Louise Marøy BårdsenHeming Orientering
Martine EngebretsenHeming Orientering186908
Martine EngebretsenHeming Orientering
Åshild Faller RåheimFet OL153842
Åshild Faller RåheimFet OL
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb146420
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb
Astrid FiskumTyrving IL180302
Astrid FiskumTyrving IL
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL
Ingvild C. FleisjeNittedal OL183300
Ingvild C. FleisjeNittedal OL
Nora GrafferØstmarka OK127063
Nora GrafferØstmarka OK
Siri GrandalTyrving IL168479
Siri GrandalTyrving IL
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Ida Feiring HaltiaTyrving IL
Mina HaverLillomarka OL158418
Mina HaverLillomarka OL
Anniken Helland-HansenTyrving IL186237
Anniken Helland-HansenTyrving IL
Kristin Helland-HansenTyrving IL141074
Kristin Helland-HansenTyrving IL
Line Wegner HodtFossum IF160838
Line Wegner HodtFossum IF
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering413250
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering
Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering412583
Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering
Oda LægranNydalens SK176200
Oda LægranNydalens SK
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb186622
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb
Stine NjåsteinTyrving IL160973
Stine NjåsteinTyrving IL
Ingrid Nytun NergårdNittedal OL154164
Ingrid Nytun NergårdNittedal OL
Maria OlsbøØstmarka OK118379
Maria OlsbøØstmarka OK
Oda Eithun PaulsenNittedal OL132816
Oda Eithun PaulsenNittedal OL
Marthe Cathrine RamstadFet OL138431
Marthe Cathrine RamstadFet OL
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering412490
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering
Oda J SikkelandTyrving IL188934
Marie TreekremÅs-NMBU Orientering411837
Marie TreekremÅs-NMBU Orientering
Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU Orientering
Eline Lund WestgaardOppsal Orientering408844
Eline Lund WestgaardOppsal Orientering
Margrethe WisløffAsker Skiklubb168484
Margrethe WisløffAsker Skiklubb
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK145312
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK

D 17-A kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenAsker Skiklubb96182
Karoline AndersenAsker Skiklubb
Emma GreenNydalens SK408094
Emma GreenNydalens SK
Marit HarstadNordre Follo Orientering88993
Marit HarstadNordre Follo Orientering
Kristina LärfarsNydalens SK120872
Kristina LärfarsNydalens SK
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb168805
Kristin NørstebøTyrving IL87050
Heidi VogtØstmarka OK68166
Heidi VogtØstmarka OK

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandria JensenIndre Østfold OK179984
Alexandria JensenIndre Østfold OK

D 17-C (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering
Ragnhild BrenåsVarteig OL
Elena GrandGneist, IL187012
Liv Edle GrønstadLøten o-lag97399
Liv Edle GrønstadLøten o-lag
Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering184397
Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering
Anne MyhrNydalens SK144981
Anne MyhrNydalens SK
Gerd Berit RekveLillomarka OL39114
Merete RørvikLillomarka OL168078
Merete RørvikLillomarka OL
Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering156598
Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering
Karin StorvikFossum IF178366
Kristin TjernshaugenOK Moss190570
Kristin TjernshaugenOK Moss

D 17-N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente AaslundFet OL178008
Bente AaslundFet OL
Ina BlågestadIndre Østfold OK156964
Ina BlågestadIndre Østfold OK
Grete SkotteFossum IF179795
Grete SkotteFossum IF
Elin VølstadIndre Østfold OK153715
Elin VølstadIndre Østfold OK

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenAsker Skiklubb168791
Silje ArntzenAsker Skiklubb
Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering177979
Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering
Julia Petra PlaianAsker Skiklubb160741
Julia Petra PlaianAsker Skiklubb

D 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Undis EllevogOslostudentenes IK136889
Undis EllevogOslostudentenes IK
Vigdis HobølOppsal Orientering412471
Vigdis HobølOppsal Orientering
Cristina LuisNydalens SK170785
Cristina LuisNydalens SK
Lisa NäsholmNydalens SK151053
Lisa NäsholmNydalens SK
Nicole RagvinNydalens SK154255
Nicole RagvinNydalens SK
Vendula SramkovaNydalens SK165788
Vendula SramkovaNydalens SK
Gunn Camilla StangOslostudentenes IK136852
Gunn Camilla StangOslostudentenes IK
Berit Sofie WiklundNydalens SK87054
Berit Sofie WiklundNydalens SK

D 35- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne KatlaFossum IF134152
Karianne KatlaFossum IF
Kari StrandLierbygda OL183777
Kari StrandLierbygda OL
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK170529
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Mila ZaharinovaOppsal Orientering131323
Mila ZaharinovaOppsal Orientering

D 35-B (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Grethe GustavsenNittedal OL130707
Anne Grethe GustavsenNittedal OL
Line Telje HøydalNydalens SK176096
Line Telje HøydalNydalens SK
Marit-Elin IdenOK Moss176256
Marit-Elin IdenOK Moss
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Tone Karina IngesenSarpsborg OL
Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering178349
Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering
Hilde Nytun MartinsenNittedal OL154165
Hilde Nytun MartinsenNittedal OL
Marianne ReuschHeming Orientering400969
Marianne ReuschHeming Orientering
Pernille SchjønsbyØstmarka OK
Melissa TroutNydalens SK177949
Melissa TroutNydalens SK
Toril WiigTyrving IL141073
Toril WiigTyrving IL

D 40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Katrine BakkeFossum IF
Paula BerstadHeming Orientering147342
Paula BerstadHeming Orientering
Marit EgnerAsker Skiklubb135346
Marit EgnerAsker Skiklubb
Marit B. EithunNittedal OL178296
Marit B. EithunNittedal OL
Monica FeylingNordre Follo Orientering79164
Monica FeylingNordre Follo Orientering
Elise GisholtFossum IF134847
Elise GisholtFossum IF
Hanne NarvestadHalden SK145237
Hanne NarvestadHalden SK
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering
Lene Cisilie PuckNydalens SK63200
Lene Cisilie PuckNydalens SK
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb157991
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb
Milda ØhlckersTyrving IL174949
Milda ØhlckersTyrving IL

D 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BjørnerødOK Moss407060
Astrid BjørnerødOK Moss
Åshild FlatebakkenTyrving IL181109
Else GrandalTyrving IL180139
Else GrandalTyrving IL
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK
Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb160761
Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Kathrine LunøeNydalens SK
Marianne NjåsteinTyrving IL152458
Marianne NjåsteinTyrving IL
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering136974
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Maria TorgersenBækkelagets SK
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb

D 50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb400264
Enikø BertalanAsker Skiklubb
Inger Johanne EikelandNydalens SK128464
Inger Johanne EikelandNydalens SK
Heidi FalckTyrving IL124682
Heidi FalckTyrving IL
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Anna GöhlmanTyrving IL
Gunhild HennumLierbygda OL168814
Gunhild HennumLierbygda OL
Bente LandmarkFossum IF134166
Bente LandmarkFossum IF
Dagrun MelkildHeming Orientering132122
Dagrun MelkildHeming Orientering
Sidsel NørstebøTyrving IL159531
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Unni RyeAsker Skiklubb
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Kjersti SkantzeTyrving IL
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Runa SkyttersæterHeming Orientering
Kristin TandbergAsker Skiklubb124881
Kristin TandbergAsker Skiklubb
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Birgit KorvaldNydalens SK
Elle M. MelbyeHeming Orientering80000
Elle M. MelbyeHeming Orientering

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jessica KathleMåren OK400193
Jessica KathleMåren OK
Marit VågsnesNordre Follo Orientering165646
Marit VågsnesNordre Follo Orientering

D 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering80601
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering
Tordis Rytter JakobsenOK Moss79922
Tordis Rytter JakobsenOK Moss
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering80598
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering
Anne SagbergStabæk IF87053
Anne SagbergStabæk IF
Kjersti ThoStabæk IF87562
Kjersti ThoStabæk IF

D 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL144979
Birgitte BekkelundRøyken OL
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Inger Lise BjordalOppsal Orientering
Unni DrageHaugerud IF160343
Unni DrageHaugerud IF
Hjørdis EgnerHeming Orientering135347
Hjørdis EgnerHeming Orientering
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synøve AmundsenNordre Follo Orientering89766
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -10 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Måren OK
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK181515
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Alfred BjørnerødOK Moss
Arthur BrunborgNittedal OL188909
Arthur BrunborgNittedal OL
Sander FrantzenNordre Follo Orientering88994
Kasper Kjær JørgensenMåren OK179933
Kasper Kjær JørgensenMåren OK
Jonas KroghOppsal Orientering158122
Gustav Andresen SkotteFossum IF147829
Gustav Andresen SkotteFossum IF
Sverre StrandLierbygda OL149009
Sverre StrandLierbygda OL
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Birk ThorstensenOppsal Orientering

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Marius BakkeFossum IF
Andreas BergslandTrøsken IL155811
Andreas BergslandTrøsken IL
Eirik BlågestadIndre Østfold OK156965
Eirik BlågestadIndre Østfold OK
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Ferdinand FremmingHeming Orientering
Sindre GisholtFossum IF147529
Sindre GisholtFossum IF
Sigurd GrevstadFossum IF
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK
Mikkel KatlaFossum IF148658
Mikkel KatlaFossum IF
Henrik KnudsenOppsal Orientering130753
Henrik KnudsenOppsal Orientering
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering157126
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering
Henrik ReuschHeming Orientering400974
Henrik ReuschHeming Orientering
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244

H 10-12N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Gylterud KvålsgardFossum IF147530
Anders Gylterud KvålsgardFossum IF
Endre de Vries OlsbyMåren OK168414
Endre de Vries OlsbyMåren OK
Sondre R. PedersenMåren OK184271
Sondre R. PedersenMåren OK
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Kristian ØstermannHeming Orientering

H 13-14 (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb150885
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb
Jørgen AasFet OL147459
Jørgen AasFet OL
Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering411521
Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering
Sander ArntzenAsker Skiklubb168816
Sander ArntzenAsker Skiklubb
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF132178
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF132176
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF
Jens Johan BrekkeLillomarka OL411763
Jens Johan BrekkeLillomarka OL
Børge BrenåsVarteig OL165512
Børge BrenåsVarteig OL
Herman BrunborgNittedal OL190333
Herman BrunborgNittedal OL
Sebastian EidemHeming Orientering411523
Sebastian EidemHeming Orientering
Stian EilertsenNydalens SK140296
Stian EilertsenNydalens SK
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering127172
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Eirik Høst FossgardLillomarka OL
Tobias FremmingHeming Orientering187286
Peter Andreas GisholtFossum IF408988
Peter Andreas GisholtFossum IF
Kasper Harlem FosserHeming Orientering141024
Kasper Harlem FosserHeming Orientering
Niels Christian HellerudHalden SK123825
Niels Christian HellerudHalden SK
Erling HjermstadFossum IF190677
Erling HjermstadFossum IF
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Øyvind HjermstadFossum IF
Truls Wegner HodtFossum IF160836
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK138488
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK
Elias JonssonNydalens SK172769
Elias JonssonNydalens SK
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL123839
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL
Espen Hegstad KrügerNydalens SK157487
Espen Hegstad KrügerNydalens SK
Sjur KvisleAsker Skiklubb
Sindre Vestengen LianLillomarka OL120889
Lukas LilandNydalens SK124755
Lukas LilandNydalens SK
Vegard LøvliAsker Skiklubb168808
Vegard LøvliAsker Skiklubb
Einar MelsomFossum IF183652
Einar MelsomFossum IF
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering
Andreas RambergØstmarka OK172999
Andreas RambergØstmarka OK
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering150635
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Martin Andresen SkotteFossum IF
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Lavran ThorstensenOppsal Orientering
Olav TorgersenBækkelagets SK127099
Olav TorgersenBækkelagets SK
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb
Jørgen WulfsbergNydalens SK141372
Jørgen WulfsbergNydalens SK
Lars Østeberg MoanFossum IF165994
Lars Østeberg MoanFossum IF

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Nordre Follo Orientering
Sander FeylingNordre Follo Orientering62291
Sander FeylingNordre Follo Orientering
Lars Gåsvik NarvestadHalden SK176148
Lars Gåsvik NarvestadHalden SK

H 13-16N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian FeylingNordre Follo Orientering97669
Sebastian FeylingNordre Follo Orientering
Lukas Bjelde FossheimMåren OK179355
Lukas Bjelde FossheimMåren OK
Markus Månum MoenMåren OK186874
Markus Månum MoenMåren OK
Magnus NyheimNordre Follo Orientering91351
Magnus NyheimNordre Follo Orientering

H 15-16 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK132009
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK
Knut AasheimOppsal Orientering165618
Knut AasheimOppsal Orientering
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering136882
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Eirik Langedal BreivikNydalens SK
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Olav Milian Schmitt GranHalden SK
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb168821
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK186179
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK
Martin Borge HeirFossum IF174826
Martin Borge HeirFossum IF
Erik Wegner HodtFossum IF177753
Amund HoelRaumar Orientering135330
Amund HoelRaumar Orientering
Tarjei HoloFossum IF144659
Tarjei HoloFossum IF
Sindre Bergane JanssonSiggerud IL171889
Sindre Bergane JanssonSiggerud IL
Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering412745
Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering
Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL123838
Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL
Sam LunøeNydalens SK177010
Sam LunøeNydalens SK
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb412224
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb
Karsten MartinussenFossum IF148659
Karsten MartinussenFossum IF
Magnus RambergØstmarka OK173200
Magnus RambergØstmarka OK
Sander H. RogndokkenFet OL139522
Sander H. RogndokkenFet OL
Lars Gustav RogneNittedal OL130731
Lars Gustav RogneNittedal OL
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Ludvig RødnesOppsal Orientering
Emil Morgenlie SkeiNydalens SK132862
Emil Morgenlie SkeiNydalens SK
Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering124720
Anders Stiansen NygaardÅs-NMBU Orientering
Are WigaardOppsal Orientering160715
Are WigaardOppsal Orientering
Magnus WølnebergTyrving IL137124
Magnus WølnebergTyrving IL

H 17-A kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Thomas BedinIndre Østfold OK
Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering181939
Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering
Olav HasaasFossum IF171908
Olav HasaasFossum IF
Robin Bergane JanssonSiggerud IL171888
Robin Bergane JanssonSiggerud IL
Donatas KontautasOK Telsiai169814
Donatas KontautasOK Telsiai
Benjamin LangebeckNordre Follo Orientering121734
Benjamin LangebeckNordre Follo Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK179985
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK485698
Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK
Christian ReuschHeming Orientering400972
Christian ReuschHeming Orientering

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon FeylingNordre Follo Orientering62292
Simon FeylingNordre Follo Orientering

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon KnudsenOppsal Orientering71598
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK145236
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK
Thor VollsetHeming Orientering111942
Thor VollsetHeming Orientering

H 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL411992
Stian LillegårdLillomarka OL

H 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK68257
Helge BakkehøiØstmarka OK
Kjetil BjørloHalden SK187303
Kjetil BjørloHalden SK
Anders EmilssonOppsal Orientering174589
Anders EmilssonOppsal Orientering
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Nils Petter FremmingHeming Orientering
Sören JonssonNydalens SK157510
Sören JonssonNydalens SK
Frode KonstTyrving IL139743
Frode KonstTyrving IL
Trond KortnerØstmarka OK181802
Trond KortnerØstmarka OK
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Daniel MarstonBækkelagets SK
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186840
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Svein NygårdLillomarka OL82205
Svein NygårdLillomarka OL
Per-Arne RøstadsandNydalens SK
Jørund ValaOppsal Orientering79461
Jørund ValaOppsal Orientering
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Sigve VågsnesOppsal Orientering

H 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL97523
Herman BrunborgNittedal OL
Halvor HobølØstmarka OK480178
Halvor HobølØstmarka OK
Gard LindsethNydalens SK134575
Gard LindsethNydalens SK
Inge LindsethNydalens SK134574
Inge LindsethNydalens SK
Neil MarstonNydalens SK483542
Neil MarstonNydalens SK

H 35-B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik FærdenNordre Follo Orientering146432
Fredrik FærdenNordre Follo Orientering
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering158106
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering
Svein Andre JensenIndre Østfold OK145270
Svein Andre JensenIndre Østfold OK
Sverre MelbyeRaumar Orientering156600
Sverre MelbyeRaumar Orientering
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Torkjel NesheimTyrving IL
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering78387
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering
Jon StrømHauketo IF480143
Jon StrømHauketo IF

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF89475
Harald BakkeFossum IF
Rune BlågestadIndre Østfold OK132723
Rune BlågestadIndre Østfold OK
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Henning Bratland CarlsenOK Moss
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering
Anders FærdenNordre Follo Orientering89765
Anders FærdenNordre Follo Orientering
Anders GrevstadFossum IF
Dag Helland-HansenTyrving IL160979
Dag Helland-HansenTyrving IL
Jørn ThorsenNordre Follo Orientering
Jørn ThorsenNordre Follo Orientering
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884
Øyvind ThømtIndre Østfold OK

H 45- (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Arild AndresenFossum IF
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Kimme ArnesenHeming Orientering
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL137308
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL
Tore BjørnerødOK Moss61943
Tore BjørnerødOK Moss
Dag BrenåsVarteig OL165513
Dag BrenåsVarteig OL
Guttorm EggeOslostudentenes IK81268
Guttorm EggeOslostudentenes IK
Anders FlågenHeming Orientering411539
Anders FlågenHeming Orientering
Einar GisholtFossum IF134846
Einar GisholtFossum IF
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Bjørn Axel GranHalden SK
Svein GranerudAsker Skiklubb181100
Svein GranerudAsker Skiklubb
Christian GrotnesTyrving IL159513
Christian GrotnesTyrving IL
Vegard HaldenNydalens SK172690
Vegard HaldenNydalens SK
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Svein Helge HøydalNydalens SK127052
Svein Helge HøydalNydalens SK
Jan Erik IsaksenNydalens SK488253
Jan Erik IsaksenNydalens SK
Christian JomaasFossum IF
Kjetil KarlsenOK Moss409441
Kjetil KarlsenOK Moss
Magne KnudsenØstmarka OK
Hallvard KorenOK Moss84741
Hallvard KorenOK Moss
Are KristiansenTyrving IL66834
Are KristiansenTyrving IL
Lars KrügerNydalens SK145176
Lars KrügerNydalens SK
Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering178359
Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering
Einar LunøeNydalens SK146523
Einar LunøeNydalens SK
Terje MelsomFossum IF151137
Terje MelsomFossum IF
Rune NergårdNittedal OL154166
Rune NergårdNittedal OL
Børge PedersenNydalens SK111568
Børge PedersenNydalens SK
Jon SletvoldKjelsås IL408657
Jon SletvoldKjelsås IL
Vidar StrandLierbygda OL169008
Vidar StrandLierbygda OL
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Arne TorgersenBækkelagets SK
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Øystein ØstermannHeming Orientering

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Are CarlssonFossum IF
Andreas ErichsenNydalens SK170815
Andreas ErichsenNydalens SK
Bjørn Henning GrandalTyrving IL483036
Bjørn Henning GrandalTyrving IL
Olav JohannessenNordre Follo Orientering89632
Olav JohannessenNordre Follo Orientering
Frode KamsvågTyrving IL141011
Frode KamsvågTyrving IL
Frode MartinussenFossum IF166984
Frode MartinussenFossum IF
Are NjåsteinTyrving IL150593
Are NjåsteinTyrving IL
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering
Roar PedersenOppsal Orientering158115
Roar PedersenOppsal Orientering
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering
Peer StiansenNydalens SK89333
Eirik TandrevoldFossum IF3082
Eirik TandrevoldFossum IF
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering

H 55- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AamodtNydalens SK123799
Erlend AamodtNydalens SK
Karl Aasmund ErøyOK Moss
Stian FalckTyrving IL97951
Stian FalckTyrving IL
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb
Petter FureOppsal Orientering77361
Petter FureOppsal Orientering
Roy GjerdingOK Moss412221
Roy GjerdingOK Moss
Pål HellerudHalden SK145796
Pål HellerudHalden SK
Lars HjermstadFossum IF175824
Lars HjermstadFossum IF
Nils HæstadFossum IF160448
Nils HæstadFossum IF
Svein S JacobsenTyrving IL158010
Petter JohansenOppsal Orientering412996
Petter JohansenOppsal Orientering
Ove MartinsenHauketo IF84429
Ove MartinsenHauketo IF
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Roar NydalAsker Skiklubb
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Anton PlaianAsker Skiklubb
Don SkantzeTyrving IL186156
Don SkantzeTyrving IL
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering139348
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Torgeir StrandhagenRøyken OL

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AasheimOppsal Orientering127107
Harald AasheimOppsal Orientering
Ola BroxOL Toten-Troll487975
Ola BroxOL Toten-Troll
Are EriksenOslostudentenes IK69028
Are EriksenOslostudentenes IK
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Bjørn GrindeOslostudentenes IK
Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK186286
Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK175775
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK
Petter NæssOppsal Orientering189041
Petter NæssOppsal Orientering
Per ØhlckersTyrving IL139663
Per ØhlckersTyrving IL

H 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL87044
Hasse BergstrømTyrving IL
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Roar BjordalOppsal Orientering
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Eldar BørsumBækkelagets SK
Per FosserIndre Østfold OK158082
Per FosserIndre Østfold OK
Jon FærdenNordre Follo Orientering186847
Jon FærdenNordre Follo Orientering
Willy GrønstadLøten o-lag114844
Willy GrønstadLøten o-lag
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Per Reidulf HolmOK Moss
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Georg KapperudOppsal Orientering
Henry MarstonSYO Rotherham408998
Henry MarstonSYO Rotherham
Jimmy NordliTrøsken IL127238
Jimmy NordliTrøsken IL
Kjell RøkkeTyrving IL172237
Kjell RøkkeTyrving IL

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering152655
Helge BjaalandHeming Orientering
Einar HemLillomarka OL156916
Einar HemLillomarka OL
Åsmund JahrDriv IL168487
Åsmund JahrDriv IL
Bjørn JakobsenOK Moss86237
Bjørn JakobsenOK Moss
Per Erik SørensenHaugerud IF78982
Per Erik SørensenHaugerud IF

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Tor DrageHaugerud IF
Bjørn EgnerHeming Orientering135348
Bjørn EgnerHeming Orientering
Svein M. ForthunNordre Follo Orientering408527
Odd KletteliBækkelagets SK176284
Odd KletteliBækkelagets SK
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Carl-Fred. KolderupStabæk IF
Magnar NilsenNordre Follo Orientering78632
Magnar NilsenNordre Follo Orientering

H 80- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Kjell H. EriksenFossum IF
Ørnulf FremmingHaugerud IF129454
Ørnulf FremmingHaugerud IF
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK
Helge KvaaseBækkelagets SK160324
Helge KvaaseBækkelagets SK
Aage MellaØstmarka OK179827
Aage MellaØstmarka OK

Annonser

IOF Eventor