Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 13 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Damer - kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Byberg MæstadGanddal IL250213
Åsne UskenGanddal IL247774

Herrer - kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Løvås DaleKlubbløs250206
Jostein DaleKlubbløs
David Strømme EikelandKlubbløs250207
Reidar MosvoldGanddal IL515165
Magnus VoldenGanddal IL250209

Damer - mellom løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Eliska BuresovaGanddal IL250210
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL241730
Hanna in't VeldGanddal IL247976

Damer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL514695
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL233836

Herrer - mellom løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Geir HusdalTIF Viking226952
Ove MæstadGanddal IL233789
Peder OrstadGanddal IL212951
Christoffer OweGanddal IL253635
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL197867
Knut SkjævelandGanddal IL243567
Kjell SvihusGanddal IL511477
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - lang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Eivind EikelandKlubbløs250315
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Olav HaarrGanddal IL512567
Trond LamarkGanddal IL509448
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Svein Oddvar NetlandGanddal IL229590
Oddmund NordgårdGanddal IL239152
Tor Gunnar OsenGanddal IL229591
Jakob Hagalid RavnåsKlubbløs197735
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)504390
Fredrik SandalGanddal IL501381
Henning SundbyGanddal IL225587
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462

Nybegynnerløype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnas MockusGanddal IL247895
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Thomas ThorkildsenGanddal IL516606
Tilda ThorkildsenGanddal IL253634

Annonser

IOF Eventor