Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 13 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL4125050
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Leif BillingsøEidskog OL4124426
Terje BlindheimLillomarka OL4227583
Håkon BogasonLillomarka OL4228565
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Bjørnar EspeLillomarka OL4151510
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Brynjar FredheimLillomarka OL4190427
Martin GranlyLillomarka OL4184495
Paul HinschNjård4203758
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Frank Åge KippernesFFI BIL4116349
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL277
Johan MattssonLillomarka OL4136578
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Finn Gjerull RyghNydalens SK4201653
Fredrik SaugestadNydalens SK3852852
Fredrik SteiwerLillomarka OL4118329
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Sjur SæterenLillomarka OL
Harald SørensenLillomarka OL3880143
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Boye WangensteenLillomarka OL4213799
Morten ØdegaardLillomarka OL4124731

Damer A-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine ArnesenKlubbløs
Sara Angell BakkeLillomarka OL4222444
Anna FosterKlubbløs
Emelie LindgrenKlubbløs
Trine OldernesLillomarka OL4154019
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3980703
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Heidi TronbølFet OL4107504
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884
Teresia WangensteenLillomarka OL3979598

Herrer B-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AasLillomarka OL4155974
Vidar BerteigIL GeoForm4224697
Lars Eirik BorgenKlubbløs
Karl Oraug RyghIL Koll4196861
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Martin VestliKlubbløs
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494

Damer B-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL4133278
Jorunn BlindheimLillomarka OL4213062
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Lene FinkenhavnLillomarka OL3877917
Frøy GrøndahlLillomarka OL4203691
Reidunn HallanLillomarka OL4118170
Vibeke HøstLillomarka OL4224937
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Tone SamuelssonKlubbløs
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Herrer C/N-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per OngstadKlubbløs4171393
Brynjar StoksetOppsal Orientering4123295

Damer C/N-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elida Gram-Knutsen WeiszNydalens SK4066544
Cecilie Gram-KnutsenKlubbløs
Henny Holtan SanderudLillomarka OL4094363
Katrine Holtan SanderudLillomarka OL3884327
Kathrine StoksetOppsal Orientering4124582

Annonser

IOF Eventor