Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Modumløpet med PWT cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Modumløpet med PWT cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 12 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BoströmKonnerud IL514674
Eirik Jackson BrandtenborgModum OL
Andreas DanielsenKongsberg OL247688
Marte GulliksenEiker OL
Betlehem HebteabModum OL224924
Simen Økern HågårdKonnerud IL187048
Otilie ManvikModum OL

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Evert HedegartKongsberg OL252479

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias MolundTyrving IL71545

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Hanne GulliksenEiker OL
Sigrid SkareKonnerud IL
Grete ThorsbyEiker OL

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Philippe ZürcherEiker OL513589

AL-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund AndersenKonnerud IL
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Håvard HågårdKonnerud IL514671
Anders JohnsenSturla, IF206565
Odd StrandKongsberg OL512689
Håkon WoldSturla, IF189075

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Mari GulliksenEiker OL
Marina SandvoldEiker OL244001
Sofie SkareKonnerud IL248921
Eira Zürcher-GretteEiker OL243933

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamille DanielsenKongsberg OL242360
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Målfrid Brokhaug RøvangModum OL252459
Line Zürcher-GretteEiker OL244010

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL514704
Frida HopeModum OL99113
Elise RenardKongsberg OL238174
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL514852
Julie WoldSturla, IF213059

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK515717
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Mina HobbelstadEiker OL211989
Iselin HøivoldKongsberg OL513473
Ylva KlausenSturla, IF512672
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL514677
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Celine RenardKongsberg OL505844

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Monica BerglundRingerike OL507952
Hege GunnerødAsker Skiklubb504675
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Birgit Økern JensenKonnerud IL510520
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Veslemøy SolbergKonnerud IL514445

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb517115

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL508150

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Else StordalOL Tønsberg og omegn514697
Linda VerdeSturla, IF209838

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL514869
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL234037
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olai BisethKongsberg OL236317
Ted BoströmKonnerud IL514678
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Mathis RenardKongsberg OL209723
Jørgen WigerModum OL223733

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL247685
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL239184
Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL224743
Hans Kristian WigerModum OL252455

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Rasmus BerglundRingerike OL515875
August Hellerud SireKonnerud IL514679
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Håvard Rekve LianIL Koll515199
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Jens WoldSturla, IF211942

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hope BarthRingerike OL516117
Joar GjerdahlBodø og Omegn IF Orientering512811
Martin KaiserSturla, IF222549
Damien RenardKongsberg OL201971
Kenneth SandvoldEiker OL401430

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL219185
Ola LestebergKongsberg OL211224

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK515690
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Per Øivind EgerKongsberg OL511441
Kjetil MolundTyrving IL211366
Sven OhrvikKonnerud IL514444
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 75- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Helge RevhaugRingerike OL510674
Hans StordalOL Tønsberg og omegn514698
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb512614

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Annonser

IOF Eventor