Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 20 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
August Hellerud SireKonnerud IL514679
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Lavrans Larsen HirschTyrving IL245659
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Jens WoldSturla, IF211942

D17- Lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lone BrochmannNydalens SK208706
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Hege Holth RekaaRøyken OL221272

H17- Lang (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenNTNUI508000
Stian BergersenTyrving IL234974
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Gunnar A FiskumTyrving IL502467
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Ståle HeitmannFossum IF257724
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb513433
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Trond LundTyrving IL501010
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Svein NygårdLillomarka OL229682
Pål SkogedalAsker Skiklubb207606
Torkil Eide SolstadNydalens SK502445
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Per WiréhnAsker Skiklubb507394

D17- Kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anita HillerenEiker OL250365
Hedda KjeldsenSturla, IF500401
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb515881
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Veslemøy SolbergKonnerud IL514445
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

H17- Kort (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL220872
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Peter CarlsenSturla, IF207695
Egil EideTyrving IL515173
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Christian GrotnesTyrving IL221251
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Eivind HoffTyrving IL221325
Gunnar HopeModum OL253955
Håvard HågårdKonnerud IL514671
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Morten JohannessenRøyken OL229667
Kristian KalagerAsker Skiklubb509085
Holger KeilholzRøyken OL243768
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Sigbjørn ModalsliFossum IF510310
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Sven OhrvikKonnerud IL514444
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Tibor VáriSturla, IF505433
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439

D/H 11-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Haakon ErikssonTyrving IL151336
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Jacob Finstad LandTyrving IL257395
Åsmund Larsen HirschTyrving IL247233
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223539
Peter Telle-HansenTyrving IL213600

Annonser

IOF Eventor