Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 13 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

D/H 11-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Haakon ErikssonTyrving IL151336
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Jacob Finstad LandTyrving IL257395
Åsmund Larsen HirschTyrving IL247233
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223539
Peter Telle-HansenTyrving IL213600

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin Hagen AlfheimTyrving IL211810
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
August Hellerud SireKonnerud IL514679
Mats JohnsenSturla, IF212035
Lavrans Larsen HirschTyrving IL245659
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Bjørnar PeikliTyrving IL507648
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885

D 17- Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anita HillerenEiker OL250365
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb515881
Ellen Pernille OlsenSturla, IF189130
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Veslemøy SolbergKonnerud IL514445
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

H 17- Kort (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenModum OL515108
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Peter CarlsenSturla, IF207695
Egil EideTyrving IL515173
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Christian GrotnesTyrving IL221251
Anders GustafssonSturla, IF213015
Magnus Myrvang HagenRøyken OL506801
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Eivind HoffTyrving IL221325
Gunnar HopeModum OL53955
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Morten JohannessenRøyken OL229667
Holger KeilholzRøyken OL243768
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Sven OhrvikKonnerud IL514444
Tibor VáriSturla, IF505433
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Philippe ZürcherEiker OL513589

D 17- Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lone BrochmannNydalens SK208706

H 17- Lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian BergersenTyrving IL234974
Andreas HamreRøyken OL225439
Ståle HeitmannFossum IF257724
Christian HolmboeTyrving IL211365
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb513433
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb178071
Lukas KlausenSturla, IF512209
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Trond LundTyrving IL501010
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Svein NygårdLillomarka OL229682
Espen Beer PrydzHeming Orientering511540
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Henrik Drange RuudRøyken OL237730
Torkil Eide SolstadNydalens SK502445
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114

C-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL514998
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439

Annonser

IOF Eventor