Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 27 juli 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

Damer A-lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanNTNUI504438
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Ingvild WangNTNUI197221

Herrer A-lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK509049
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK238390
Magnus Frestad NygaardViaNova BIL507048
Gaute FriestadNydalens SK504430
Erik HodneOddersjaa SSK511333
Holger HottKristiansand OK213513
Paul JohannessenKristiansand OK251357
Christian JomaasFossum IF501016
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK510877
Trygve Børte NomelandKristiansand OK512445
Marius PyttenNTNUI197877
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Brage TakleKristiansand OK510998
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås515210
Halvor VassbøIL Vindbjart204836
Dag WangLillomarka OL226946
Thorstein WangNTNUI227060

Damer A-kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Siri BjorvandBirkenes IL511473
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Linn Carina DalandKristiansand OK510983
Gro EideOK Sør505868
Helene Hoel JomaasFossum IF184481
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Bente MestadTorridal IL236393
Kristin MestadTorridal IL236508
Mette MestadTorridal IL236434
Ane RibeSøgne og Songdalen OK510314
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK510423
Hege WangLillomarka OL227046
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Herrer A-kort (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL86464
Pål AndersenSøgne og Songdalen OK253839
Espen BergeKlubbløs
Kristian BirkelandBirkenes IL225002
Per Are BirkelandBirkenes IL515883
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Arild BjørkenesSøgne og Songdalen OK189056
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan EideOK Sør505869
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Nils Arne JohannessenKristiansand OK512690
Magne Reier JørgensenKristiansand OK255211
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Ulrik McFadzeanKristiansand OK247351
Gunnar MollestadKristiansand OK512524
Markus MollestadKristiansand OK212198
Stein MyhreBærums Skiklub180690
Emil NygårdBirkenes IL225087
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Erlend RibeKlubbløs66805
Kristen RibeSøgne og Songdalen OK510422
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK511802
Knut SkjævelandGanddal IL243567
Erling StrandBergens TF186000
Christian SævigITE Østerhus BIL247186
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

Damer C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Javenes FlaaBirkenes IL225005
Lene Anett KillingmoOK Øst514688
Therese NilsenIL Imås236001

Herrer C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Johan FlaaBirkenes IL203292
Kasper HottKristiansand OK213724
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Erik RugslandBirkenes IL233790
Arnt Egil SolåsSøgne og Songdalen OK513623
Frank SolåsSøgne og Songdalen OK194882

Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian DalsørenKristiansand OK
Kaspian DalsørenKristiansand OK

Annonser

IOF Eventor