Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 16 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Margrete Melvær BjerkåsFreidig210052
Martin Strømmen BriskemyrFreidig
Beth Paludan CarlsenFreidig251575
Leo Sjøgren CarlsenFreidig253169
Oline Randli EldenFreidig253231
Einar Wold AaldeFreidig253129

N2-åpen 10-19 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirin Aas AuneFreidig253647
Oskar Elias HeggesetFreidig503918
Sverre August HeggesetFreidig511337

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna Dalsaune ThunFreidig211756

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig253057

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig511591
Mathea Spets StorhovFreidig511410
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Rise DanielsenFreidig247690
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Torstein Wold AaldeFreidig252472

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BøhleFreidig233975
Martin Randli EldenFreidig247436
Erlend GrønliFreidig225465
Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig248125
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Sigurd Wold AaldeFreidig504484

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Mathias LeroyerFreidig502096

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard HellevikFreidig247720
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Emil GrønliFreidig510704
Jonas GrønliFreidig510690
Sverre HellevikFreidig224471
Mikkel HoltFreidig511593
Vegard KittilsenFreidig511437
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

Følge (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit AlbinsonFreidig215182
Janicke AuneKlubbløs
Atle Strømmen BriskemyrFreidig
Simon Lund EikremFreidig253131
Marta GjestvangFreidig507949
Arild HeggesetFreidig503919
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Olle MalmringFreidig511478
Elin RandliFreidig
Torun RiseFreidig
Jørgen TegdanFreidig512712
Øivind TømmeråsKlubbløs

Småtroll (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Tømmerås GjestvangFreidig
Thor Tømmerås GjestvangFreidig
Siri Fossum MalmringFreidig

Annonser

IOF Eventor