Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bymarka 2-dagers. Dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bymarka 2-dagers. Dag 2
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 13 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edith Skovholt BonnemaireFreidig228508
Clara LeroyerFreidig233998
Sanna Dalsaune ThunFreidig211756

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alice Skovholt BonnemaireFreidig224742
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig253057
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig511332
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig511438
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Ane Malene KolstadFreidig511591
Anna Aurora NolteFreidig502989
Mathea Spets StorhovFreidig511410

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI501008
Ragnhild EideByåsen IL199600
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ida HjorthByåsen IL207800
Marte Hoff HagenNTNUI513585
Maja MorawskaKlubbløs
Marit SchmidOL Trollelg236427

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit AlbinsonFreidig215182
Beth Paludan CarlsenFreidig251575
Marta GjestvangFreidig507949
Mette Resell NolteFreidig188746
Tina Strømdal WikFreidig512446

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth SchmidOL Trollelg211204

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL211964
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Filip Leonard NolteFreidig224714
Torstein Wold AaldeFreidig252472

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Sondre StensethByåsen IL228548
Sigurd Wold AaldeFreidig504484

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Mathias LeroyerFreidig502096
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig247720
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig511372
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig511809

H 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Emil GrønliFreidig510704
Jonas GrønliFreidig510690
Sverre HellevikFreidig224471
Mikkel HoltFreidig511593
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Vemund MølnvikFreidig213305
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig511412
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
František KolovskýFreidig513472
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Jan SchmidOL Trollelg211189
Anton SjökvistFredrikstad SK500231
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Øyvind WiggenNTNUI500061

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AaldeFreidig504495
Johan AhlbäckFreidig250596
Simon Lund EikremFreidig253131
Eivind LonaWing OK512662
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Fredrik PerssonWing OK507075

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL513586
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Olle MalmringFreidig511478
Atle PedersenMelhus IL215066

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199601
Geir OwrenFreidig513583

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel Skovholt BonnemaireFreidig253056
Leo Sjøgren CarlsenFreidig253169
Arn Kvikne FurbergWing OK248133
Martin LonaWing OK247388
Oda Sæther LevinFreidig225527
Einar Wold AaldeFreidig253129

C-åpen 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøy HagelidFreidig243955

B-åpen 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude ForsbakFreidig512675
Magnus NordNTNU BIL
Jørn NorheimFreidig247332
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Magnus Svenøy SkjærpeNTNUI514888
Ingvil SnøfuglFreidig511371

AL-åpen 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig250601
Petter Andreas LonaWing OK512657
Agnar RenolenWing OK512604

Følge (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gregoire BonnemaireFreidig251568
Nina DalsauneFreidig
Hanne Kvikne FurbergWing OK63036
Arne Inge KolstadWing OK511813
Børge LeirenByåsen IL226224
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Nina LevinFreidig
Fredrik SandquistOL Trollelg508254
Mie SkovholtFreidig156850
Klas StorlerFreidig

AK-åpen 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne FossøyNTNUI98004
Arild HeggesetFreidig503919
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Marius StaffNTNUI507076

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus LandstadFreidig483336
Egil RepvikOL Trollelg146401
Øivind Magne RogndalenByåsen IL512651
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig511415

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn LangelandByåsen IL241368

Annonser

IOF Eventor