Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bymarka 2-dagers. Dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bymarka 2-dagers. Dag 1
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 12 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 206 påmeldte deltakere.

D 9-10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirin Aas AuneFreidig253647
Emmy Sofie BjørnsenByåsen IL514595
Edith Skovholt BonnemaireFreidig228508
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sina Marstrand HasleFreidig233972
Vilde Lovise Grande JarenFreidig206055
Clara LeroyerFreidig233998
Sara Grande MoldenFreidig247305
Embla Neese-FølstadFreidig248238
Freya Mira SvendsenFreidig228523
Sanna Dalsaune ThunFreidig211756

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Olea BjørnsenByåsen IL225140
Alice Skovholt BonnemaireFreidig224742
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Vilde HaalandWing OK223659
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig253057
Guro HaalandWing OK223822
Emma ImslandWing OK223827
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Maia Ruano StrandWing OK223613
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora KittilsenFreidig511855
Una KittilsenFreidig511858
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig511332
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig511591
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Anna Aurora NolteFreidig502989
Mathea Spets StorhovFreidig511410

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenNTNUI512817
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI501008
Ingeborg EideByåsen IL509375
Ragnhild EideByåsen IL199600
Synne FossøyNTNUI98004
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Marte Hoff HagenNTNUI513585
Karen Oline KolstadNTNUI180130
Maja MorawskaKlubbløs
Marit SchmidOL Trollelg236427

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig251575
Marta GjestvangFreidig507949
Mette Resell NolteFreidig188746
Tina Strømdal WikFreidig512446

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Rine HanssenByåsen IL192378
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BerntsenFreidig248246
Sverre BøhleFreidig253059
Iver Sørensen BåtnesFreidig186322
Endre KroghFreidig508134
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL211964
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Filip Leonard NolteFreidig224714
Torstein Wold AaldeFreidig252472

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BøhleFreidig233975
Martin Randli EldenFreidig247436
Imre Leander GangauneFreidig223702
Erlend GrønliFreidig225465
Edvard Østhus HasselFreidig
Jens Hallvar NordstrandFreidig160460
Sondre StensethByåsen IL228548
Eirik Martin SvendsenFreidig247438
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Sigurd Wold AaldeFreidig504484

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Mathias LeroyerFreidig502096
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig247720
Alf Petter LynumFreidig186849
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig511809

H 17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Eirik BlågestadNTNUI215056
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Emil GrønliFreidig510704
Jonas GrønliFreidig510690
Sverre HellevikFreidig224471
Mikkel HoltFreidig511593
Vegard KittilsenFreidig511437
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Vemund MølnvikFreidig213305
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig511412
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Mathias BjuganNTNUI505430
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
František KolovskýFreidig513472
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Anton SjökvistFredrikstad SK500231
Marius StaffNTNUI507076
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Øyvind WiggenNTNUI500061

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AaldeFreidig504495
Johan AhlbäckFreidig250596
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Atle Strømmen BriskemyrKlubbløs
Simon Lund EikremFreidig253131
Snorre GangauneWing OK250593
Martin HasleFreidig247439
Tore KvalenFreidig253166
Børge LeirenByåsen IL226224
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Fredrik PerssonWing OK507075

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL513586
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Olle MalmringFreidig511478
Atle PedersenMelhus IL215066
Rune StræteWing OK501009

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199601
Geir OwrenFreidig513583

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Susanne AndersenFreidig247167
Mikkel Skovholt BonnemaireFreidig253056
Leo Sjøgren CarlsenFreidig253169
Zoe CoudertFreidig186245
Oline Randli EldenFreidig253231
Arn Kvikne FurbergWing OK248133
Birka Neese-FølstadFreidig252474
Saga Elise NergaardWing OK202257
Johannes Harneshaug RonæssFreidig246893
Anna SlagsvoldFreidig253538
Oda Sæther LevinFreidig225527
Einar Wold AaldeFreidig253129

N2-åpen 10-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelius AasFreidig253229
Solveig Helene AndersenFreidig247182
Ada OnsøienFreidig253782
Lilly SessengFreidig252473

C-åpen 10-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Firmin CoudertFreidig247442

C-åpen 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cathrine EinarsenFreidig247400
Frøy HagelidFreidig243955

B-åpen 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Trude ForsbakFreidig512675
Jørn NorheimFreidig247332
Magnus Svenøy SkjærpeNTNUI514888
Ingvil SnøfuglFreidig511371

AL-åpen 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig250601
Petter Andreas LonaWing OK512657
Agnar RenolenWing OK512604

Følge (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit AlbinsonFreidig215182
Jørgen AndersenKlubbløs
Gregoire BonnemaireFreidig251568
Stephanie BouhallierKlubbløs
Evelyn Lauvstad BrenneByåsen IL
Anna Solvang BåtnesFreidig
Terence CoudertKlubbløs
Nina DalsauneFreidig
Hanne Kvikne FurbergWing OK63036
Eskil FølstadFreidig
Arne Inge KolstadWing OK511813
Kjetil KroghFreidig253133
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Nina LevinFreidig
Elin MurbrekkWing OK
Ina NeeseFreidig
Magni OnsøienFreidig
Elin RandliFreidig
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Christian RonæssKlubbløs
Fredrik SandquistOL Trollelg508254
Mie SkovholtFreidig156850
Klas StorlerFreidig
Harald G SvendsenFreidig228139

AK-åpen 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig503919

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Magnus LandstadFreidig483336
Egil RepvikOL Trollelg146401
Øivind Magne RogndalenByåsen IL512651
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig511415

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn LangelandByåsen IL241368

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten RepvikOL Trollelg72356

Annonser

IOF Eventor