Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til JWOC-testløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: JWOC-testløp
Arrangørorganisasjoner: Norges Orienteringsforbund / Røros IL / Tynset IF
Dato: fredag 6 august 2021 - lørdag 7 august 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

D 17-20E (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753, 3781143
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK515689, 4044541
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Jenny BaklidNTNUI508250, 3984242
Mari EidsmoFreidig4195012, 505186
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432, 4194551
Julie EikelandPorsgrunn OL4132114, 506936
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112, 4049821
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592, 4041281
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn515737, 4194742
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981, 4050258
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 4107470
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 4167300
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820, 4091294
Frida HaugskottOL Trollelg512707, 4193744
Vida Helland-HansenTyrving IL511344, 3933389
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688, 4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Stella HolmboeTyrving IL511110, 3873106
Linnea HolstTyrving IL4021150, 512057
Une HoltermannPorsgrunn OL213375, 4202008
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167, 4123907
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 4124061
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 4090684
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 4033551
Tina KallesonOppsal Orientering513329, 3876877
Ane Malene KolstadFreidig511591, 4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghNTNUI504480, 3916764
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364, 4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798, 4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780, 3907326
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575, 4193660
Anna Aurora NolteFreidig502989, 3985470
Tora Aasheim NymarkNTNUI507669, 4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Kaja PeikliTyrving IL507649, 4125720
Oda ScheeleNydalens SK515044, 4194734
Eline SchjervenLardal OL3907722, 192960
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394, 3655024
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818, 3982030
Mathea Spets StorhovFreidig511410, 4044210
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)3986742, 249009
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335, 4090577
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747, 4171138
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596

H 17-20E (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK515020, 4134573
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756, 4150520
Tobias AlstadFrol IL511436, 4055182
Herman Lien BackstrømHalden SK506223, 4122818
Marius BakkeFossum IF186911, 4206488
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449, 4090734
Cornelius BjørkBækkelagets SK4191078, 507608
Peder BryggenHalden SK202091, 4131579
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920, 510760
Bendik EliassenHalden SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284, 4085486
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890, 4130696
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650, 512812
Emil GrønliFreidig510704, 3905791
Jonas GrønliFreidig510690, 3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502960, 3830601
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 4028940
Håkon HolstadFreidig512072, 4055224
Mikkel HoltFreidig511593, 4125555
Isak JonssonNydalens SK515733, 4195038
Vegard KittilsenFreidig511437, 4195210
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 4155214
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK515694, 4192464
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Lars LienGjø-Vard OL508130, 4090981
Mats LindaasElverum OK516017, 4150868
Henrik Kaupang LyeLarvik OK502033, 4012597
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671, 3638301
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816, 4122883
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 4122560
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200, 3950433
Martin Nøkleby MellingRingerike OL4119939, 508142
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK514228, 4120598
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863, 509011
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101, 4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF515917, 4042602
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416, 4064416
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634, 4191359
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL4120978, 225454
Simen Spets StorhovFreidig511412, 4041687
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834, 3079789
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191, 510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322, 4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK514995, 4020095
Birk Felland SætnanFossum IF225464, 4190831
Brage TakleKristiansand OK510998, 4049250
Iver Dalsaune ThunFreidig247417, 4044731
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231, 507063
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 4194940
Anders VestølNTNUI509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK511111, 4195632
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578, 4050373

Annonser

IOF Eventor