Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungsdomsserien løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ungsdomsserien løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 15 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 211 påmeldte deltakere.

Fredrikstad SK (57)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKD 9-104052999
Bent Olav AamodtFredrikstad SKSjåfør
Betina ArnesenFredrikstad SKD 13-144051496
Theo BergFredrikstad SKN-åpen4052338
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKLedsager
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKD 11-124123683
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 15-164122776
Espen DanevadFredrikstad SKSjåfør
Jenny DanevadFredrikstad SKD 13-144053542
Emma Enger-OlsenFredrikstad SKD 9-104052841
Endre Enger-OlsenFredrikstad SKSjåfør
Eva Enger-OlsenFredrikstad SKSjåfør
Sivert FinstadFredrikstad SKH 15-164050894
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKSjåfør
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKH 13-144051645
Alvar HasvikFredrikstad SKN-åpen4051025
Kristoffer HavikFredrikstad SKN-åpen4052007
Silje HavikFredrikstad SKSjåfør
Aksel Lund HjørnevikFredrikstad SKH 9-104050381
Jon Olav HjørnevikFredrikstad SKLedsager
Henrik HolmquistFredrikstad SKSjåfør
Hugo HolmquistFredrikstad SKH 11-124051421
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SKD 15-164052627
Magnus HolmskauFredrikstad SKLedsager
Mathias Pedersen HolmskauFredrikstad SKH 17-204052205
Per-Erik HoltFredrikstad SKLedsager
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKH 17-203982188
Eivind ImrikFredrikstad SKH 15-164050621
Lars Ole KlavestadFredrikstad SKLedsager
Daniel KuritarFredrikstad SKN-åpen4052874
Laszlo KuritarFredrikstad SKSjåfør
Marton KuritarFredrikstad SKN-åpen4051462
Aurora Lucasen-PoppeFredrikstad SKD 11-124051298
Zsuzsanna MarosiFredrikstad SKLedsager
Ada Misje-WoldFredrikstad SKN-åpen4051322
Audun NordbyFredrikstad SKH 15-164051652
Ida NordbyFredrikstad SKSjåfør
Solveig Pehrsen-LundeFredrikstad SKD 17-203967676
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKD 9-104050415
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKH 11-124050688
Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SKLedsager
Christine RingstadFredrikstad SKLedsager
Ellen Maria RingstadFredrikstad SKD 11-124053401
Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SKD 9-104052189
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SKD 13-144053039
Henrik SletteFredrikstad SKH 9-104052288
Aksel SolbergFredrikstad SKH 9-104051785
Isak SolbergFredrikstad SKH 11-124053021
Linda SolbergFredrikstad SKLedsager
Vidar SolbergFredrikstad SKLedsager
Britt Stine StrandFredrikstad SKLedsager
Hilde StrømbergFredrikstad SKLedsager
Sondre StrømbergFredrikstad SKH 11-124053229
Trym StrømbergFredrikstad SKH 9-104051306
Erling SøylandFredrikstad SKSjåfør
Ella Mathilde ThuveFredrikstad SKD 9-104051355
Jørgen Misje WoldFredrikstad SKLedsager

Halden SK (51)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuHalden SKH 15-164016796
Herman Lien BackstrømHalden SKH 17-204122818
Kristine BekkevardHalden SKD 11-123654662
Sean Christian BergetHalden SKH 10-20 Utvikling3655180
Christian Nicolai BjørkeHalden SKLedsager
Åsne November BjørkeHalden SKD 9-103655487
Guro BryggenHalden SKLedsager
Håkon BryggenHalden SKH 9-103654701
Martin BryggenHalden SKH 15-164129128
Martin BrækkeHalden SKH 17-203668639
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKH 15-163655842
Fredrik DelåsHalden SKLedsager
Noah EkstrømHalden SKH 10-20 Utvikling3655891
Bjørn Axel GranHalden SKSjåfør
Sigrid Schmitt GranHalden SKD 15-164135794
Carina HaavaldsenHalden SKLedsager
India HaavaldsenHalden SKD 11-123655925
Elin Cathrine HagenHalden SKLedsager
Hanna HaldinHalden SKD 9-103656212
Bodil HelgerudHalden SKLedsager
Eldar HelgerudHalden SKN-åpen4041158
Ivar HelgerudHalden SKN-åpen4045258
Øyvind HelgerudHalden SKLedsager
Synne Holm-BredaHalden SKD 9-103661485
Åse Valero KjerkreitHalden SKD 15-163663895
Stella KleivenHalden SKD 9-103664414
Erle Grip KvalvikHalden SKN-åpen3664869
Ole Christian LøchenHalden SKH 9-103665205
Hans Elias MoenHalden SKH 13-143665627
Elias MosebekkHalden SKH 15-163665916
William MyklestadHalden SKH 11-123666393
Ava Sophie NordbakkeHalden SKD 9-103667060
Emma Helene OlsenHalden SKD 17-203979390
Cathrine OrudHalden SKLedsager
Julia OrudHalden SKD 11-123667821
Sivert PoppeHalden SKH 17-203983137
Sverre SandvikHalden SKH 15-163668159
Tore SandvikHalden SKSjåfør
Arild SignebøenHalden SKLedsager
Fredrik SignebøenHalden SKH 13-143669900
Maren SignebøenHalden SKN-åpen4051520
Troy Victor StoksethHalden SKN-åpen4050480
Øyvind StoksethHalden SKLedsager
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKD 10-20 Utvikling4050878
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKH 11-124051926
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKLedsager
Tindra SørensenHalden SKD 9-104052452
Yvonne SørensenHalden SKLedsager
Elias ThoresenHalden SKH 15-164050720
Anja WingstedtHalden SKLedsager
Ville Emil WingstedtHalden SKH 11-124091435

Indre Østfold OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik FremstadIndre Østfold OKLedsager
Marte Julie FremstadIndre Østfold OKD 11-124118303
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OKD 11-124118675
Anne Berit GudimIndre Østfold OKLedsager
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKD 17-203999513
Elise HaugstvedtIndre Østfold OKN-åpen4119178
Ina HaugstvedtIndre Østfold OKN-åpen4121471
Johan HaugstvedtIndre Østfold OKH 15-164120739
Mari HaugstvedtIndre Østfold OKN-åpen4118840
Espen ValsgårdIndre Østfold OKLedsager

Klubbløs (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian BekkevardKlubbløsLedsager
Eivind HasvikKlubbløsLedsager
Beate KleivenKlubbløsLedsager
Nina Lie RedalenKlubbløsLedsager
Geir LøchenKlubbløsLedsager
Jan Robert MoenKlubbløsSjåfør
Kai RedalenKlubbløsLedsager
Glenn SletteKlubbløsSjåfør

OK Moss (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kine AronsenOK MossLedsager
Karoline BjørnerødOK MossD 17-204124269
Birk BreimoOK MossH 15-164200895
Morten BreimoOK MossLedsager
Trym BreimoOK MossH 11-124197919
Amelia Aune BryneOK MossD 9-104200044
Max Christian E. PrestegaardOK MossH 9-104200580
Anders Hovgaard EisvangOK MossH 13-14
Frida Hovgaard EisvangOK MossD 17-204049466
Aisha Rostveit ElmiOK MossD 9-104199055
Anders Rostveit ElmiOK MossH 11-124200101
Aron Rostveit ElmiOK MossH 9-104199881
Shire ElmiOK MossLedsager
Ebi Fahadi-ElmenhorstOK MossH 9-104199238
Knut Fahadi-ElmenhorstOK MossLedsager
Shirin Fahadi-ElmenhorstOK MossD 9-104199071
Christoffer GzylOK MossH 17-20
Amanda B. HanslienOK MossD 9-104199378
Olivia b. HanslienOK MossD 11-124199931
Elise Holm NedrebøOK MossD 9-104200226
Sofie Holm NedrebøOK MossD 13-144199766
Tonje HolmOK MossLedsager
Ella Aune Rytter JakobsenOK MossN-åpen4147930
Emma Aune JakobsenOK MossD 13-144124780
Erik Rytter JakobsenOK MossLedsager
Caroline KristoffersenOK MossN-åpen4201133
Sondre LadimOK MossH 17-203980679
Johannes Lie RedalenOK MossN-åpen4198537
Marion Lie RedalenOK MossD 9-104199733
Erika Lind-LarsenOK MossD 15-164200093
Egon LundsrudOK MossLedsager
Mira Fosser LundsrudOK MossN-åpen4133765
Tuva Fosser LundsrudOK MossD 11-124133070
Selmer LøkenOK MossH 13-144200028
Solan LøkenOK MossH 9-104199477
Øyvind LøkenOK MossLedsager
Eline PedersenOK MossD 9-104197851
Jon PedersenOK MossLedsager
Mia PedersenOK MossD 9-104197703
Theo PedersenOK MossN-åpen4201331
Tine PrestegaardOK MossLedsager
Erle Elise WoldOK MossD 13-144200267
Hanne WoldOK MossLedsager

Sarpsborg OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Caroline AhlSarpsborg OLLedsager
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OLH 13-144050902
Ralf Johannes G. HamreSarpsborg OLH 13-144053617
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 15-164051918
Leith JarrarSarpsborg OLH 9-104051199
Anders LundeSarpsborg OLLedsager
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLH 13-144051488
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OLN-åpen4051108
Jenny SiggerudSarpsborg OLD 15-164053096
Espen Vonen SvaeSarpsborg OLLedsager
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLH 13-144051934

Trøsken IL (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken ILN-åpen4197042
Gro Helen AgnaltTrøsken ILLedsager
Bodil BerbyTrøsken ILLedsager
Emma BraathenTrøsken ILN-åpen4199329
Halvor Ek HedlundTrøsken ILH 11-124200382
Heine Ek HedlundTrøsken ILN-åpen4053005
Johannes HedlundTrøsken ILLedsager
Live Ek HedlundTrøsken ILD 9-104050092
Solveig Ek HedlundTrøsken ILLedsager
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILH 11-124004669
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken ILD 13-144003398
Marie Agnalt HjelbakTrøsken ILD 11-124004248
Thomas HjelbakTrøsken ILLedsager
Marit Pedersen HolmskauTrøsken ILSjåfør4004297
Hanne KaugerudTrøsken ILLedsager
Halvor KjerkreitTrøsken ILLedsager
Peder KjerkreitTrøsken ILH 13-144006391
Signe KjerkreitTrøsken ILD 9-104004446
Tora Marie KjerkreitTrøsken ILD 11-124003786
Erik LangsæterTrøsken ILLedsager
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILH 13-144043287
Helene Langvik StangTrøsken ILD 15-164005583
Morten NilsenTrøsken ILLedsager
Oline Johannessen NilsenTrøsken ILN-åpen4003950
Theodor Johannessen NilsenTrøsken ILH 13-144003430
Viktor Johannessen NilsenTrøsken ILN-åpen4004982
Runar StangTrøsken ILSjåfør
Jon-Magnus ThorbjørnsenTrøsken ILLedsager
Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken ILN-åpen4003844
Marcus Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken ILN-åpen4006938

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma BøeVarteig OLD 11-124050845

Annonser

IOF Eventor