Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungsdomsserien løp 3

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungsdomsserien løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 15 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Emma BraathenTrøsken IL
Kristoffer HavikFredrikstad SK253473
Heine Ek HedlundTrøsken IL
Eldar HelgerudHalden SK4041158
Ivar HelgerudHalden SK4045258
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss4147930
Daniel KuritarFredrikstad SK247757
Marton KuritarFredrikstad SK248210
Johannes Lie RedalenOK Moss4198537
Mira Fosser LundsrudOK Moss4133765
Ada Misje-WoldFredrikstad SK
Oline Johannessen NilsenTrøsken IL
Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL
Theo PedersenOK Moss4201331
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL
Maren SignebøenHalden SK
Troy Victor StoksethHalden SK
Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL
Marcus Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL

D 9-10 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK
Åsne November BjørkeHalden SK
Amelia Aune BryneOK Moss4200044
Aisha Rostveit ElmiOK Moss4199055
Shirin Fahadi-ElmenhorstOK Moss4199071
Amanda B. HanslienOK Moss4199378
Live Ek HedlundTrøsken IL
Elise Holm NedrebøOK Moss4200226
Synne Holm-BredaHalden SK
Signe KjerkreitTrøsken IL247281
Stella KleivenHalden SK
Marion Lie RedalenOK Moss4199733
Ava Sophie NordbakkeHalden SK
Eline PedersenOK Moss4197851
Mia PedersenOK Moss4197703
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK
Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SK247764

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK4123683
Marte Julie FremstadIndre Østfold OK234766
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK4118675
Olivia b. HanslienOK Moss4199931
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL247284
Tuva Fosser LundsrudOK Moss4133070
Ellen Maria RingstadFredrikstad SK247146

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK
Jenny DanevadFredrikstad SK
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL
Sofie Holm NedrebøOK Moss4199766
Emma Aune JakobsenOK Moss4124780
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK
Erle Elise WoldOK Moss4200267

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK4122776
Sigrid Schmitt GranHalden SK4135794
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Ingrid Pedersen HolmskauFredrikstad SK
Åse Valero KjerkreitHalden SK
Helene Langvik StangTrøsken IL202170
Erika Lind-LarsenOK Moss4200093
Jenny SiggerudSarpsborg OL

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss4124269
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK3999513
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL3967676
Julie Sophie WoldOK Moss4048104

H 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BryggenHalden SK
Max Christian E. PrestegaardOK Moss4200580
Aron Rostveit ElmiOK Moss4199881
Ebi Fahadi-ElmenhorstOK Moss4199238
Leith JarrarSarpsborg OL247933
Solan LøkenOK Moss4199477
Henrik SletteFredrikstad SK247250
Aksel SolbergFredrikstad SK
Trym StrømbergFredrikstad SK

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss4197919
Anders Rostveit ElmiOK Moss4200101
Halvor Ek HedlundTrøsken IL
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK
Isak SolbergFredrikstad SK
Sondre StrømbergFredrikstad SK
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK
Ville Emil WingstedtHalden SK4091435

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK
Ralf Johannes G. HamreSarpsborg OL
Peder KjerkreitTrøsken IL248176
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Selmer LøkenOK Moss4200028
Hans Elias MoenHalden SK246912
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL
Fredrik SignebøenHalden SK
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuHalden SK4016796
Birk BreimoOK Moss4200895
Martin BryggenHalden SK4129128
Sivert FinstadFredrikstad SK
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK4120739
Eivind ImrikFredrikstad SK250708
Audun NordbyFredrikstad SK
Elias ThoresenHalden SK

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder BryggenHalden SK4131579
Christoffer GzylOK Moss
Mathias Pedersen HolmskauFredrikstad SK
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Sondre LadimOK Moss3980679

D 10-20 Utvikling (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK

H 10-20 Utvikling (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sean Christian BergetHalden SK

Ledsager (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Helen AgnaltTrøsken IL
Caroline AhlSarpsborg OL
Kine AronsenOK Moss
Bodil BerbyTrøsken IL
Christian Nicolai BjørkeHalden SK
Morten BreimoOK Moss
Guro BryggenHalden SK
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK
Fredrik DelåsHalden SK
Shire ElmiOK Moss
Knut Fahadi-ElmenhorstOK Moss
Henrik FremstadIndre Østfold OK
Anne Berit GudimIndre Østfold OK
Johannes HedlundTrøsken IL
Solveig Ek HedlundTrøsken IL
Bodil HelgerudHalden SK
Øyvind HelgerudHalden SK
Thomas HjelbakTrøsken IL
Tonje HolmOK Moss
Magnus HolmskauFredrikstad SK
Per-Erik HoltFredrikstad SK
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Hanne KaugerudTrøsken IL
Halvor KjerkreitTrøsken IL
Lars Ole KlavestadFredrikstad SK
Beate KleivenKlubbløs
Erik LangsæterTrøsken IL
Nina Lie RedalenKlubbløs
Anders LundeSarpsborg OL
Egon LundsrudOK Moss
Øyvind LøkenOK Moss
Zsuzsanna MarosiFredrikstad SK
Morten NilsenTrøsken IL
Jon PedersenOK Moss
Tine PrestegaardOK Moss
Kai RedalenKlubbløs
Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SK
Christine RingstadFredrikstad SK
Arild SignebøenHalden SK
Linda SolbergFredrikstad SK
Vidar SolbergFredrikstad SK
Øyvind StoksethHalden SK
Hilde StrømbergFredrikstad SK
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK
Jon-Magnus ThorbjørnsenTrøsken IL
Espen ValsgårdIndre Østfold OK
Anja WingstedtHalden SK
Hanne WoldOK Moss
Jørgen Misje WoldFredrikstad SK

Sjåfør (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK
Anders BrynildsenFredrikstad SK
Espen DanevadFredrikstad SK
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK
Silje HavikFredrikstad SK
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL
Laszlo KuritarFredrikstad SK
Jan Robert MoenKlubbløs
Ida NordbyFredrikstad SK
Glenn SletteKlubbløs
Runar StangTrøsken IL
Erling SøylandFredrikstad SK

Annonser

IOF Eventor