Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 25 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Evju-WarnkenIL Koll
Kristin Kolbenstvedt ElvestuenKOLL
Olaus Kolbenstvedt ElvestuenIL Koll
Even LienGjø-Vard OL4120887
Hans LyeNydalens SK4051140
Atle NäsholmIL Koll4130837
Simon Ragvin RystadNydalens SK4128658
Jakob SolemOppsal Orientering4206959
Marie Owren ValmotIL Koll
Ole Owren ValmotIL Koll
Iben A ValstadIL Koll4054466

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alma Anjadatter ValstadKOLL

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK
Emil SkytterenOdal OL - Orientering

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats ByfuglienKlubbløs

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid NäsholmIL Koll4128567
Johanne Ragvin RystadNydalens SK4123667
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Evju-WarnkenIL Koll
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Sine WallbergHeming Orientering248251

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4135661
Guro BrændenLillomarka OL4189502
Sofie Evju-WarnkenIL Koll
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering4229183
Clara Gram-Knutsen WeiszNydalens SK4067930
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering4191193
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Boiana IordanovaNydalens SK4149001
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Silje Andresen SkotteFossum IF4188793
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK3891215

D 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Hanne Wærp HaugeNydalens SK4203527
Maren HenriksenLillehammer OK4123154
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Elise Nygård ThorsengFossum IF3823960
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Eira Skaarer WiklundNydalens SK4178018
Astrid YtterbøAsker Skiklubb4219655
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832
Anne ØstvoldFossum IF4197570

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli AspelundIL Koll4133203
Atanaska BedelevaNydalens SK4149977
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK4117321
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering4122958
Marianne NjåsteinTyrving IL4197620
Trine OldernesLillomarka OL4154019
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil N AspelundIL Koll4134284
Tore Berger GjelstadOppsal Orientering
Trym Berger GjelstadOppsal Orientering
Lazar IordanovNydalens SK
Simen Lian MortensenIL Koll4123527

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas HirschBækkelagets SK4206520
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Herman Finstad LandTyrving IL4117610
Alfred TeigNydalens SK3948411
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Eskil HobølOppsal Orientering4055117
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Peter Telle-HansenTyrving IL4206025
Thomas VenbakkenFossum IF4090221
Frode WallbergHeming Orientering247993
Boye WangensteenLillomarka OL4213799

H 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Håkon BogasonLillomarka OL4228565
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Aksel EideBækkelagets SK4210902
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering
Markus HirschBækkelagets SK4208393
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Håvard Rekve LianIL Koll4125159
Mathias LinløkkenØstmarka OK4217022
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK4193652
Sondre OlaussenOppsal Orientering4210183
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Kristoffer Børke SætabergetVang OL4058590
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen AubertOppsal Orientering4120762

H 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas JohanssonHeming Orientering
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Arild NyhaugAsker Skiklubb4125894
Martin SkytterenOdal OL - Orientering4117198

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF4189601
Olav BakkenØstmarka OK4118006
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Hans Olav HygenØstmarka OK4119780
Are NjåsteinTyrving IL4038642
Trond K NylandIL Koll4134284

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OK4022364
Tov Arne BondalNotodden OL
Are EriksenOslostudentenes IK4046884

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per ØhlckersTyrving IL3981321

Annonser

IOF Eventor