Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eiker ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eiker ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 13 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

N-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig Indseth AasKongsberg OL222684
Jakob BraunschweigKongsberg OL222590
Mathis BurckhardtEiker OL213783
Sondre BuslandEiker OL247968
Thea BuslandEiker OL248261
Andreas DanielsenKongsberg OL247688
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL247699
Mikkel Gjestrud FrøkjærKongsberg OL222609
Marte GulliksenEiker OL
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi256053
Vilje HillerenEiker OL213682
Henrik Garte HøibergKongsberg OL198926
Magnhild Garte HøibergKongsberg OL198924
Sivert NyhusKongsberg OL222645
Maren Sofie SandOK Skeidi245554
Ovidie Heien SælebakkeEiker OL247962
Leon SøiaKongsberg OL198815
Eskil Volle-NæssKongsberg OL247790
Eira Zürcher-GretteEiker OL243933

D 9-10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Emma Eline ElvekrokEiker OL248126
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL247985
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL234231
Mari GulliksenEiker OL
Christine HoltKongsberg OL221109
Thea Sofie MoenKongsberg OL
Marina SandvoldEiker OL244001
Anneli Heien SælebakkeEiker OL244008
Elise ÅshammerEiker OL

C-åpen 13-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viktoria JohannessenEiker OL213473

B-åpen 13-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild SkalstadSturla, IF
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamille DanielsenKongsberg OL242330
Nora Nathalie ElvekrokEiker OL248231
Nila HillerenEiker OL213809
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Martine RøkebergEiker OL244009
Synne Tenold SkistadEiker OL247870
Line Zürcher-GretteEiker OL244010

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL511441
Frida HopeModum OL99113
Elise RenardKongsberg OL238174
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina HobbelstadEiker OL211989
Iselin HøivoldKongsberg OL513473
Ylva KlausenSturla, IF512672
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 17-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL510900
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Selma HoivoldKongsberg OL513471
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Hedda KjeldsenSturla, IF500401
Marie KvarmeSturla, IF507448
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Tale StrandKongsberg OL504515
Mari ØverbyKongsberg OL217555

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL184532
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olai BisethKongsberg OL236317
Jakob Bredland EidKongsberg OL212441
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Kristian KaiserSturla, IF229743
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Mathis RenardKongsberg OL209723

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL247685
Georg Knudsen LundModum OL3728144
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Jon StrandKongsberg OL239184

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Mathias AxelsonEiker OL212792
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Borgar SkjelbredKongsberg OL511365
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Jens WoldSturla, IF211942

H 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF206489
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF512209
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

Åpen kort 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679

Ledsager (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Berit ArenthSturla, IF
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Tore AxelsonEiker OL212363
Harald BerganKongsberg OL502337
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Lars BerglundRingerike OL504705
Are BisethKongsberg OL227498
Robert BraunschweigKongsberg OL
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Jarle BuslandKlubbløs
Christoph CentmayerEiker OL
Kine DanielsenKongsberg OL
Rune DanielsenKongsberg OL
Kristin EgerKongsberg OL196870
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Anders ElvekrokEiker OL
Tonje ElvekrokEiker OL
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL219185
Linda Zahl ErikssonKongsberg OL219187
Bent GjerdenEiker OL
Maja Randa GjerdenEiker OL185580
Tore H. HvidebergOK Skeidi
Bernt HellerudKonnerud IL255264
Anita HillerenEiker OL250365
May Ingela HopeModum OL157523
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Hilde HovdenakModum OL191353
Anders JohnsenSturla, IF206565
Stine KaiserSturla, IF97533
Thomas KaiserSturla, IF97536
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Ola LestebergKongsberg OL211224
Stig MellingRingerike OL215004
Dagfinn NyhusKlubbløs
Pål PedersenKonnerud IL212365
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Celine RenardKongsberg OL505844
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Øystein SkjelbredKongsberg OL511364
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL
Jon Arne SkroveRingerike OL
Marit SmørgravEiker OL
Odd StrandKongsberg OL501473
Inger-Mina Heien SælebakkeEiker OL
Stian Heien SælebakkeEiker OL
Tommy SæterKongsberg OL200438
Mette Iren TenoldEiker OL
Håkon WoldSturla, IF
Philippe ZürcherEiker OL
Lise Zürcher-GretteEiker OL
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554
Anne ÅshammerEiker OL

Annonser

IOF Eventor