Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdoms take-off Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdoms take-off Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 2 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL223781
Joel RöhrsStokke IL4122891
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor GjestrudNotodden OL234488
Maike RöhrsStokke IL4123576

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Anna GjestrudNotodden OL213371
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Cathrine SognNotodden OL234252
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Thea Martine KristoffersenPorsgrunn OL247084
Vilde Aakre LeistadSkien OK248134
Randi MøllerPorsgrunn OL248162

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandPorsgrunn OL506936
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL510696
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Synne SandvenNotodden OL505752

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL511786
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Henrik GundersenPorsgrunn OL2043
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL509124

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niclas GunnerødStokke IL509334
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Gaute NysæterSkien OK253950

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

Ledsager (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Kenneth DybvikStokke IL
Rune EngehultNotodden OL207904
Morten Fredheim SolbergSandefjord OK223983
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Torgrim GjestrudNotodden OL239079
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn184265
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Geir JacobsenLardal OL141077
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Jørn LangerudPorsgrunn OL213214
Nina LøweOL Tønsberg og omegn217822
Gisle NysæterSkien OK217460
Marit RöhrsStokke IL
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Halvor SognNotodden OL
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Veslemøy VærvågenNotodden OL245172
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

Annonser

IOF Eventor