Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 1 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa4148573
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK4127445
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn4129896
Elise Nauf BorgersenHedrum OL4146817
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL4147575
Ivo StokkenesLarvik OK
Mathias SundbyLarvik OK4118030
Anton WindvikSandefjord OK4112843

C-åpen 10-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian Walaker OuffOL Tønsberg og omegn10
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK4112884

B-åpen 10-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandPorsgrunn OL4132114
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK4127478
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK4113502
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn4130985
Ine StokkenesLarvik OK4119913

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa4145447
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4128146
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK4112934
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn4130092

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa4144267
Thelma BrathagenLarvik OK3810116
Anna GjestrudNotodden OL
Daniella GjoneSandefjord OK4127528
Cathrine SognNotodden OL234252
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK4071940
Maren Sofie FremstadLarvik OK3822533
Vilde Aakre LeistadSkien OK4057444

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Une HoltermannPorsgrunn OL2031
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Eline SchjervenLardal OL3907722

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Solberg FredheimSandefjord OK4114047
Halvor GjestrudNotodden OL
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Kristoffer EngenPorsgrunn OL247459
Theo Solberg FredheimSandefjord OK4113866
Sindre FurlandSandefjord OK4106001
Henrik GundersenPorsgrunn OL2043
Sondre KornmoPorsgrunn OL3912037
Tobias LodeSkien OK3586088
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn4128112
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Marcus WindvikSandefjord OK4112645
Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Ekeberg FliidSkien OK3586369
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Niclas GunnerødStokke IL4124970
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4057857
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn4130027
Gaute NysæterSkien OK4123519

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Henrik R HoltHedrum OL3905296
Halvard KornmoPorsgrunn OL4155214
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL

Sjåfør-Leder (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa
Elin BjervaLarvik OK
Atle BorgersenHedrum OL
Asbjørn BrathagenLarvik OK
Margareta BrynhildsenStokke IL
Kenneth DybvikStokke IL
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK
Truls FjeldstadPorsgrunn OL
Brede Ekeberg FliidSkien OK
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK
Sturle FurlandSandefjord OK
Torgrim GjestrudNotodden OL
Knut GjoneSandefjord OK
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn
Mona HoltePorsgrunn OL
Geir JacobsenLardal OL
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL
Thore KornmoPorsgrunn OL
Leif Håkon LeistadSkien OK
Lars Øyvind LodeSkien OK
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn
Nina LøweOL Tønsberg og omegn
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK
Gisle NysæterSkien OK
Svein Halvor W OuffOL Tønsberg og omegn
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK
Jon SimonsenSandefjord OK
Halvor SognNotodden OL
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL
Veslemøy VærvågenNotodden OL
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL
Anders WindvikSandefjord OK
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn

Annonser

IOF Eventor