Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelluka 2021

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelluka 2021
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Norges Orienteringsforbund / Porsgrunn OL / Vestfold og Telemark
Dato: torsdag 8 juli 2021 - søndag 11 juli 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 272 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie BøenKristiansand OK197760
Tobias HaldinHalden SK

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860

C-åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Nina HenriksenVang OL71067
Stian LillegårdLillomarka OL514998Dag 1, Dag 2
Ellen Sofie RuudEiker OL206497Dag 3, Dag 4
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)234250
Ellen WakefieldKlubbløs

B-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)243722
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

B-åpen 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Oliver Rokne DahleVaregg Fleridrett197836
Trygve DahleVaregg Fleridrett198082
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)247904
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Marianne LøkenOK Moss505784
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Inger SkjæveslandIF Trauma237881Dag 1, Dag 3, Dag 4
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)513629
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)513627

AK-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje BøenKristiansand OK237893
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)189134
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Rolf LundeEiker OL206414Dag 3, Dag 4
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

AL-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010Dag 3, Dag 4
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna HaldinHalden SK511100
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Silje TaraldlienFet OL247918Dag 2, Dag 3, Dag 4

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Helene ScheeleNydalens SK211807
Cathrine SognNotodden OL234252
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Maren HenriksenLillehammer OK511449
Iselin HøivoldKongsberg OL513473
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Synne SandvenNotodden OL505752
Marie ScheeleNydalens SK213757
Annika StamerPreetzer TSV
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757
Maria Strømdal WikFreidig508554
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Anne ØstvoldFossum IF197921

D 17- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimNydalens SK187124
Jenny BaklidNTNUI508250
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Marianne DæhliNydalens SK221273
Mari EidsmoFreidig505186
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Åsne HaavengenKongsberg OL510900
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Selma HoivoldKongsberg OL513471
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghNTNUI504480
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Tora Aasheim NymarkNTNUI507669
Julie NærestadVegårshei IL180242
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Oda ScheeleNydalens SK501067
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Linda FredhOK Moss506342
Vendula HaldinHalden SK506140
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)227050
Anne Stine TaraldlienFet OL247920Dag 2, Dag 3, Dag 4
Tina Strømdal WikFreidig512446
Anja WingstedtHalden SK79290
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Janicke Dahl NorlandLyn Ski
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Kristin SandvenNotodden OL196856
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Ingvild TandbergKlubbløsDag 1, Dag 2, Dag 4

D 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL511473
Elsie BrenneVarteig OL222551Dag 1, Dag 2
Lis DæhliLøten o-lag181113
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Hanne HerumOK Skeidi510526
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Aud KjemperudEiker OL508150
Kristil KristensenOK Skeidi241929
Kristina PetersonIFK Umeå
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL511469
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kari Timenes LaugenIL Imås511781
Torill NebellBerger og Svelvik OL188991
Edel SlettemarkStord Orientering207689

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501Dag 3, Dag 4
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb209846
Solan LøkenOK Moss212222
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethIL Koll213437
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK512648
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)234594
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Selmer LøkenOK Moss511805
Erlend SommerheinFossum IF204608
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228505
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618

H 17- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Sander ArntzenNTNUI508000
Erlend AuneByåsen IL200441
Jørgen BaklidNTNUI511307
Cornelius BjørkBækkelagets SK507608
Christian BøenKristiansand OK216987
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Mats EidsmoFreidig508238
Tomas EidsmoFreidig510412
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Morten FredhOK Moss208419
Robert FredriksenNotodden OL502352
Mats HaldinHalden SK215121
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Mikkel HoltFreidig511593
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368
Isak JonssonNydalens SK502695
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Sondre KongsgårdNydalens SK
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Erik LimaGanddal IL511681
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Lukas PetersonTyrving IL192648
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Tobias RøddeGanddal IL511366
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342
Konrad StamerPreetzer TSV
Jørn SundbyLarvik OK504453
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)513619
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Lars Young VikNydalens SK511111
Clemens Sundby ØxnevadNTNUI511578

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Steinar LandeBø OL227677Dag 3
Øyvind LøkenOK Moss511806
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Jonas PetersonIFK Umeå
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Pål SommerheinFossum IF401132
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Arild AasheimGanddal IL181858
Per Olav AndersenVang OL190259
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Olav BakkenØstmarka OK203514
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Are NjåsteinTyrving IL206550
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Per Olav NærestadIF Trauma512523
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Rune ScheeleNydalens SK207658
Christian StamerPreetzer TSV
Jone SæbbøSandnes IL (Rogaland)506809
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Ottar WiklundNydalens SK190668
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870Dag 1, Dag 2
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Rune ErdalSamnanger IL92470
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Roy GjerdingOK Moss504397
Inge GlittumOK Skeidi510625
Petter GullikstadRøros IL512555
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Harald HoviSkien OK239501
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Dag KristensenOK Skeidi206256
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Sture OttesenIndre Østfold OK512721
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking510993Dag 3, Dag 4
Hans Roar BakkenEiker OL209778Dag 2, Dag 3, Dag 4
Carl Ove BergOK Skeidi217123
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Geir HusdalTIF Viking226952
Peter KlavenessMåren OK501154
Jan Petter LaugenIL Imås209755Dag 1, Dag 2
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Gunnar MosevollSkien OK238194
Torbjørn NørbechRingerike OL248918
Helge RevhaugRingerike OL510674
Sigvald RobberstadStord Orientering211544Dag 1, Dag 3, Dag 4
Øyvind SteneAsker Skiklubb510635
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor