Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 5 -Heia

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 5 -Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

C-løype (2 km) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine-Therese AlværnBodø og Omegn IF Orientering254572
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481

B-løype (3 km) (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Erlend Dundas ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering181555
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering226048
Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering215091
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering246683
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254
Karen Therese TorgersenTverlandet IL248052

A-løype (4 km) (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering239391
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering246578
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering251001
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Roar BlomKlubbløs
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering204562
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering246682
Arne NormannTverlandet IL248109
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Vebjørn RånesTverlandet IL511859
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Rita VikenTverlandet IL247947
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering246579

A-løype (6 km) (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering502667
Terhi HolsterBodø og Omegn IF Orientering513123
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering243834
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Kenneth VikenTverlandet IL201027
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering246686

Annonser

IOF Eventor