Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 2 - Tverlandsmarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Tverlandsmarka
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 11 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

C-løype (2 km) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering217139
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Lotta Olofsson BremnesBodø og Omegn IF Orientering

B-løype (2,5 km) (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Linn-Kristin BremnesKlubbløs
Håkon HattremKlubbløs
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering507769
Lars OlsenTverlandet IL246684
Asbjørn PedersenIL Siso254473
Erling PedersenIL Siso226049
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering246683
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254

A-løype (4 km) (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering239391
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering246578
Per Otto AursandBodø og Omegn IF Orientering254570
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Terje EngesliKlubbløs
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering502667
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL512811
Terhi HolsterBodø og Omegn IF Orientering513123
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Lukas IngebrigtsenTverlandet IL
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering246577
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering254573
Steffen Mio KristiansenBodø Bauta Løpeklubb97886
Arnt Jørgen LandeBodø og Omegn IF Orientering254571
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Arne NormannTverlandet IL248109
Kristoffer OlofssonKlubbløs
Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering243834
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Vebjørn RånesTverlandet IL511859
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Audun SelnesBodø Bauta Løpeklubb246580
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering513982
Karen Therese TorgersenTverlandet IL
Kenneth VikenTverlandet IL201027
Rita VikenTverlandet IL247947
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering246686
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering246579

Annonser

IOF Eventor