Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 1 - Hopen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 1 - Hopen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 4 mai 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

C-løype (2 km) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Lisbeth JordbruValnesfjord IL506350
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering

B-løype (3 km) (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Otto AursandBodø og Omegn IF Orientering206478
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Linn-Kristin BremnesKlubbløs
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering246577
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering507769
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Lars OlsenTverlandet IL246684
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226049
Elisabeth RekkedalBodø og Omegn IF Orientering501415
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering248866
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering246683
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254

A-løype (4 km) (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering239391
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering246578
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Roar BlomKlubbløs
Marianne Opsahl BredesenKlubbløs177697
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Terje EngesliKlubbløs
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering254573
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering246682
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Karen Therese TorgersenKlubbløs
Rita VikenTverlandet IL247947
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306
Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering246686
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering246579

A-løype (6 km) (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob Berg LofthusKlubbløs222586
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL512811
Terhi HolsterBodø og Omegn IF Orientering513123
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering508196
Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering243834
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Kenneth VikenTverlandet IL201027

Annonser

IOF Eventor