Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NNM Sprint
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: fredag 13 august 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

Alta OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OLH 21-506806
Eirik FrostAlta OLH 21-506761
Thomas FrostAlta OLH 21-514693

Bardu IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonette Celia EvensenBardu ILD 13-14247564
Elias A JohansenBardu ILH 9 -10
Knut Øyvind JohansenBardu ILH 40-510428
Helge MidttunBardu ILH 40-188222
Peder Jostein MidttunBardu ILH 9 -10247474
Tonje MidttunBardu ILD 40-187895

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OLH 21-512811

Bodø og Omegn IF Orientering (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF OrienteringD 40-246578
Jacob Berg LofthusBodø og Omegn IF OrienteringH 21-222586
Edvin BergBodø og Omegn IF OrienteringH 70-235826
Sverre Magnus BjørsethBodø og Omegn IF OrienteringH 40-256286
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringD 21-192119
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringN-åpen
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringN-åpen
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringN-åpen
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20204588
Martin HosetBodø og Omegn IF OrienteringH 21-504806
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16217789
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF OrienteringD 17-20
Heidi JensenBodø og Omegn IF OrienteringD 21-204714
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringD 50-254573
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF OrienteringH 50-506939
Geir MoenBodø og Omegn IF OrienteringH 60-507769
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF OrienteringA-åpen82249
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringH 70-235935
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringD 40-224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16212084
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH 13-14515725
Andrine PettersenBodø og Omegn IF OrienteringD 9-10
Marianne PettersenBodø og Omegn IF OrienteringD 40-192249
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF OrienteringH 13-14211945
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringH 70-235932
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF OrienteringD 11-12212071
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 21-
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF OrienteringH 50-184306
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF OrienteringD 40-246579

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-515731

Freidig (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias HermstadFreidigH 21-201390

Harstad OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OLD 40-510655
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OLH 17-20236419
Ove HolandHarstad OLC-åpen 17-233744
Thea HolandHarstad OLD 17-20233707
Hege NornesHarstad OLD 40-254125
Lasse SkalleHarstad OLH 50-253818

IL BUL-Tromsø (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 17-20503512
Rune GraversenIL BUL-TromsøH 50-503965
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 17-20509544
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD 13-14511577
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-515025
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøH 50-192913
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 50-501155
Ole-André HelgaasIL BUL-TromsøH 50-505849
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 21-502125
Atle IversenIL BUL-TromsøH 50-
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøD 40-503511
Kari LofthusIL BUL-TromsøD 60-204750
Geir MoholdtIL BUL-TromsøH 21-504334
Henning StrandIL BUL-TromsøH 21-506834
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-20506815

IL Leik (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas UnsgårdIL LeikH 21-206201

IL Siso (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn PedersenIL SisoH 70-254473
Erling PedersenIL SisoH 70-226049
Thor Vidar PedersenIL SisoH 40-208018

Kabelvåg O-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lagD 40-211512
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lagH 40-211514

Korgen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Lise PettersenKorgen ILD 60-192093
Svein ThomasliKorgen ILH 60-505701

Mo OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnus Beyer BrattliMo OKH 21-
Mette BjerveMo OKB-åpen 17-507304
Gunnar BrattliMo OKH 60-186195
Hilde Sofie HansenMo OKD 50-512421
Tamara JoelsenMo OKD 13-14225371
Rein JørgensenMo OKH 21-512530
Doris Stien KaspersenMo OKD 50-512589
Even-Johan KaspersenMo OKH 21-512457
Martin KaspersenMo OKB-åpen 17-186196
Oliver LarsenMo OKH 17-20215994
Daniel LindMo OKH 9 -10
Joachim LindMo OKH 13-14213068
Sigrid LindMo OKD 15-16212443
Isak MortensenMo OKH 13-14212961
Marianne MortensenMo OKC-åpen 17-
Sandra MortensenMo OKD 11-12225428
Ida SolliMo OKD 17-20212966
Lars SolliMo OKH 21-507026

Nordreisa IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa ILD 21-219487
Jan LøvlundNordreisa ILH 70-250615
Astrid SkjønsfjellNordreisa ILN-åpen206812
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa ILH 40-168395

OK Silsand (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandH 50-509040
Svein Harald HansenOK SilsandH 60-506352
Håvard Krey HansenOK SilsandH 21-502922
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 50-511355

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnD 40-215019

Olderskog IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingar SolbergOlderskog ILH 60-223901

Sogndal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob Kalvig SkoganSogndal ILH 21-219293

Stokmarknes OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OLH 13-14514838
Jens Olav HessenStokmarknes OLB-åpen 17-511823

Sørreisa OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg Marie AadnevikSørreisa OLN-åpen250608
Siw AndreassenSørreisa OLN2-åpen 17-248413
Anne-Kari BakklandSørreisa OLD 50-511821
Stine-Mari GabrielsenSørreisa OLD 21-243152
Leif GulbrandsenSørreisa OLH 60-205982
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLD 60-184613
Arvid JohansenSørreisa OLH 60-205980
Guri LøkseSørreisa OLD 70-513617
Eirik Arne SørensenSørreisa OLH 60-512533
Anita Brovoll VaengSørreisa OLN2-åpen 17-
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-207807
Jon Helge VaengSørreisa OLH 50-204391
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLN2- åpen 10-16
Suwimol Phiromthai VaengSørreisa OLN2-åpen 17-246765

Tverlandet IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars OlsenTverlandet ILC-åpen 17-246684
Kenneth VikenTverlandet ILH 50-201027
Rita VikenTverlandet ILD 40-247947

Varanger Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger OrienteringslagH 40-515843

Annonser

IOF Eventor