Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM Sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM Sprint
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: fredag 13 august 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø511577

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Ida SolliMo OK212966
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Stine-Mari GabrielsenSørreisa OL243152
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Tora IndregardNTNUI502125

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø503511
Anne Marthe LimstrandKabelvåg O-lag211512
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering246579

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Sofie HansenMo OK512421
Doris Stien KaspersenMo OK512589

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Kari LofthusIL BUL-Tromsø204750

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL513617

H 9 -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Piko VierinenIL BUL-Tromsø250280

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OL514838
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945
Onni VierinenIL BUL-Tromsø250276

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eetu VierinenIL BUL-Tromsø250279
Emil VierinenIL BUL-Tromsø250278

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jacob Berg LofthusBodø og Omegn IF Orientering222586
Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL512811
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Even-Johan KaspersenMo OK512457
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø504334
Lars SolliMo OK507026

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre BjørsethBodø og Omegn IF Orientering256286
Jan Erik PaulsenKabelvåg O-lag211514
Tim UtengOK Silsand178609
Juha VierinenIL BUL-Tromsø250277

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Rune GraversenIL BUL-Tromsø503965
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807
Jon Helge VaengSørreisa OL204391
Kenneth VikenTverlandet IL201027
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Ingar SolbergOlderskog IL223901
Eirik Arne SørensenSørreisa OL512533
Svein ThomasliKorgen IL505701

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid SkjønsfjellNordreisa IL206812

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Suwimol Phiromthai VaengSørreisa OL211938

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonette Celia EvensenBardu IL247564

B-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK507304
Jens Olav HessenStokmarknes OL511823
Martin KaspersenMo OK186196

A-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

Annonser

IOF Eventor