Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup No. 5 - Haugtussa

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup No. 5 - Haugtussa
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 8 juni 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Husøy BjordalStavanger Orienteringsklubb248266
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)213048
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)234430
Astrid Elina MyklebustEgersund OK245584
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alida OftedalÅlgård Orientering256290
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)249009
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)234378
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)234594
Thomas VaktdalSandnes IL (Rogaland)247748
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Audun SkartveitStavanger Orienteringsklubb248156
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)505473
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)513618

H 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)513619
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

D Ny (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)223760
Liv Gunstensen HaarrGanddal IL188723
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Erle WathneSandnes IL (Rogaland)223495
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518

H Ny (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Terje Frafjord HaarrGanddal IL510634
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899

N-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb170304

Voksen Lang_L1 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb212838
Trond LamarkGanddal IL509448
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)511874
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Voksen Mellom_L2 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Margot AsheimStavanger Orienteringsklubb250320
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Geir HusdalTIF Viking226952
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Carina RakstangStavanger Orienteringsklubb245286
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Voksen - Kort_L3 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952

Voksen C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Mathias EnglandSandnes IL (Rogaland)
Gry FarsetSandnes IL (Rogaland)158058
Heine HauglandSandnes IL (Rogaland)200966
Jon Arne SæteråsSandnes IL (Rogaland)253941

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Odin JohansenStavanger Orienteringsklubb
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Brede Hafnor RøstvigStavanger Orienteringsklubb248314
Filip SundeStavanger Orienteringsklubb247363

Ledsager (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole BakkevoldSandnes IL (Rogaland)225010
Mari BenestadKlubbløs
Paul Terje HaarrGanddal IL
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Kitty SæteråsSandnes IL (Rogaland)
Lise TønnesenSandnes IL (Rogaland)
Eirik VaktdalKlubbløs
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)513629

Annonser

IOF Eventor